Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

Evi - Jolanka je šikulka,to už bude teďka furt ťapkat u nábytku a už to začne 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

Jani ty prodáváš věcičky po Honzíčkovi 😉

anta
25. bře 2009

Tak tak prodávám, mám toho hroznou spoustu, už se mi to nikam fakt nevejde 😉 Od včerejška mám nataženou šlachu u palce levé ruky, bolí to jak sviňa a to jsem levák 🙂

many
25. bře 2009

a co když bude druhej chlapeček 😉 já si vše schovávám do těch igelitů,co pak vysaješ vzduch 😉 mám hodně neutrální oblečky co může mít i holka a pak to podědí další ségra pro svoje co jednou bude mít,
Jani tak ať se ti ten palec zpraví jinak já jsem taky levačka 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

nebo už druhý nechcete s tatinem 😉

many
25. bře 2009

já si furt říkám,že dva roky ty věci budou ležet a pak je zase budu prát na další 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

Ladík už se nudil a nechce se mu spát,tak jsem mu otevřela jednu skříň kde mám naspodu deky,kojící polštář,... tak je ve svým živlu,že zase vidí něco jinýho,hrozně to studuje 😀 😀 😀 ale zatím nic nevyhodil,to čumím 😀 😀 😀

anta
25. bře 2009

Many, ty jsi taky levačka, fakt? Náhodou leváci jsou vysoce inteligentní lidi 😀 😀
Nějaké oblečky si nechám, pro jistotu, ale zatím rozhodně druhé dítě nechceme. Jsem z Honzy docela dost zhuntovaná, přibírá i po vzduchu a záda už z něj necítím, pořád mě něco bolí 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

jo,jo,to se říká,že i hodně známích osobností,skladatelů,... byli leváci 😀 no ale já jsem úpřímně tak akorát s tím mozkem 😀 😀 😀 a po těhu a po porodu mám jakousi sklerózu 😀 tak jsem začala trénovat s učením 😀 😀 jinak nesmíš Honzíka moc chovat a záda tě nebudou bolet 😀

many
25. bře 2009

já Ladíka skoro vůbec nechovám,jen když ho jdu přebalit nebo ho nesu spát nebo do kočárku,jinak si hraje pěkně sám,chovat se teda nenechá,to už je haluz,že se pomazlinká,jinak chce hned na zem řádit 😀 😀 potvůrka malá 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

proto je možná i tak rychlej se vším no 😀 😀 😀 zítra jdeme do poradny,máme 10 měsíců,tak jsem zvědavá 😀

anta
25. bře 2009

To já ho zas tak často nechovám, přesně, jak píšeš,hrajeme si, pak se ke mně připlazí, obejme mě a zase jde pryč 😀 No jo, ale když má ty bolístky zubů, tak to je chovací a já mu to neodepřu, za chvíli tady bude doba, kdy bude ke mně pořád otočený zády, tak si to užívám 😉

many
25. bře 2009

Jani,jinak třeba lžičku tu držím v levé ruce,ale třeba žehlím pravačkou,to se mi to dělá líp i v práci jsem řezala na pile taky pravačkou,levačkou by to ani nešlo,ale dělalo se mi to dobře 😉

many
25. bře 2009

no my máme zatím se zoubkama klid,musím zaklepat,jak vylezl i ten druhý,tak je ticho po pěšíně,jsem zvědavá,kdy příjde další,ségra mi dnes psala,že mají zase od včerejšká horečky,tak asi zoubky,prý je jinak v pohodě

many
25. bře 2009

a jak píšeš s tím chováním tak to je přešně jak s tím spaním no 😀 😀 😀 pak už se nebude tak tulit 😒 tak si to musíme užít

martinka79
25. bře 2009

Krásné ráno maminy. tak já jsme pravák, ale spoustu věcí dělám levou.
Jani šlacha to je fujky.

many
25. bře 2009

to co teď začal dělat,to taky mi dřív nedělal,že když na něj jde únava už ,tak si dá dudla,stoupne si ke mně a začne si o mě otírat hlavičku,pokládat na klín,....to je bomba 😀 😀

many
25. bře 2009

ahoj Marti 🙂 co dělá Mišánek 😉

many
25. bře 2009

Paol a co kluci už jsou vzhůru 😉
anta - co malej,taky dělá bugr 🙂 🙂
Evi a co Jolanka 🙂 🙂

many
25. bře 2009

už se tu dlouho neukázaly další maminy,že ☹ no není moc času a jak bude teplo,tak to bude ještě horší ☹ ale tak kolem oběda se tu vždy snad ukážeme 😀

many
25. bře 2009

jdu dát Ladíčkovi přesnídávečku ať neřeknu ,že mu nedám najest 😀 😀 😀 za to,že mě nechal o trošku dýl spát 😀 😀 😀

martinka79
25. bře 2009

Many čauky Mišánek asi spí konečně. je to šídlo on vyleze na vše co má nohy, na židli ze židli na stůl. 😝 Jinak je to nezmar a to co ti dělá ládík dělá i Míša při úvnavěš a ještě mě pusinkuje. Naučils e dělat super pusiny ana tátu bez otevřené pusy, ale mě oblízne jedna dvě. 😉
Já dnes nevařím. 🙂 jupíííííííííííí
včera jsme čumákovali do půlnoci na film super moc pěkné dvd. a Mišánek ten chrupe ve své postýlce a spal až do 03hod daka jsem mu kojana achrněl do rána 5hod budíček je jak čaosvaná bomba. 😀

many
25. bře 2009

tak Ladík ještě pusinky zatím nedává 🙂 nechce se mu,čučí na mě jak puk a nechápe co po něm chci 😀 😀 😀 teda to mě jako čeká za měsíc už lezení na židle,.... 😲 no to je nářez 😉

many
25. bře 2009

ale je to rychlost ,nezdá se to, o víkendě nebo nějak minulý týden,bych se musela podívat do knížky nás začal poprvé přelízat,že už překonává překážky vyšší 🙂 takže když spí na posteli a zvednu pořádně peřiny dokola,tak už mu nebrání je přelízt,už na to přišel,tak hlídám jak ostříš

martinka79
25. bře 2009

No za chvilku ho dáš do postýlky spát. tak ho uč many slejzat. michaláke se to naučil za jedno odpoledne jak jsme trénovali teď už je v pohodě. 😀 ví, že se nemá otáčet zády ven ze sedačky. já nevím zda Ládík poleze po vrcholkách,a le náš Mišak je děs. Nikolka nebyxla takový smějdil od si přisune sovji židličku plastovoua šup už stojí u skřínky a dává ěvco dolů nebo sedí na obývákovém stole. 😀 já to beru pohodově. Co ho nezabuje to ho posílí. takové to prdelkování nemá smysl. Jinak pusinky dává už hodně d,ouho a když vidí v knížce jak se kočička tulí ke koťátku tak on se opusinkuje hnedle též. 😉 my máme takové rituály. třeba si zpíváme a tulíme se. když se koupeme a myjeme vlasy(které nemá) a hlavu tak jak u nikolky když se sušíme a oblkáme no prostě něco meleme. 😝

many
25. bře 2009

tak synek už chrní,tak mám do 9.50 vegáček 😀 😀 😀 teda né že bych neměla i tak,ale nemusím hlídat tak moc

many
25. bře 2009

no samozřejmě spí v posteli 😀 😀 😀 usne vždy u prsa a kdybych ho měla přendat,tak se probudí a nebude chtít spát 😒 no snad pak ale jednou půjde do postýlky 😖
já jinak Ladíkovi furt zpívám,to má rád 😉 a už začal vnímat i vařila myšička kašičku,to se hodně chláme a začíná být moc lechtivý 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

jinak to paci,paci,.... zatím u nás nehrozí,se mu teda vůbec nechce 😀

paolin
25. bře 2009

tak jsme tu. Mirek je v Praze, je mu tam blaze a já musela do školky 😀 Adámkovi se tam děsně líbí, chodíme domů s pláčem 😀 akorát si chce s dětmi hrát a hry jim kazí. tak to s ním ještě moc nejde. teď chrní.

Many, Adam taky spává s námi. usne v postýlce, kolem 11 večer si dá mlíko a šupky dupky za námi 😀 no a za chvíli je u nás i Vítek 😀 dnes někdo plakal, tak říkám - to je Víky, ten přijde..kouknu vedle sebe a Vítek tam chrní. ani nevím, kdy příšel 😀 kňučel Adam. tak už ani nepoznám, kdo z kluká nadává 😅

Jani, mamka volá ob den, jo? to ji tlačí svědomí 😉

paolin
25. bře 2009

Marti, Mišák je fakt šikulák! úplně zírám, co vše zvládá 😉
já bohužel chovinkám velmi často. Adámek je jednak tulidlo a druhak když něco, tak chce do náruče. jinak se drží za moje nohy a kňučí a kňučí. je to potvůrka zvědavá. vše musí vidět. takže vaření, žehlení apod. s ním fakt nehrozí 😉 jak jsem si ho naučila, tak ho mám 😉