Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
27. bře 2009

nad náma už kutají bytové jádro. snad nenarazili na stejné idioty, jak jsme měli my a budou to mít rychle hotové 😀

martinka79
27. bře 2009

tak holky pádím pryč a jedu se nechat zkrášlit Michálka bude hlídat kamarádfka. jinak jsme vysypala boty kdo má zájem od nějaké 19vel, a 20vel písněte mi mám tu i prima sandálky nám je to malé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsme to vytáhla pozdě.

e.k.t
autor
28. bře 2009

Ahojky my už od4 budíček, jsem u našich takjsem už včera nešla ani na net.

Pavli klidně se Pavle ozvi, myslím že je to podpora. je super mamina, apotřebuje naši podporu aspoň vzpomenutím 😉

jinak jsme se dohodly že jak bude pěkně tak se sejdeme 😉

martinka79
28. bře 2009

krásné ráno maminy.

anta
28. bře 2009

Dobré ranko, mamičky, je dobře, že se zde slejzáme jak švábi na pívoooo 😉

martinka79
28. bře 2009

tak nějak, my se dnes povalujeme a nejde nám nikomu se nastartovat počasí zase k ničemu.

many
28. bře 2009

dobré ráno a pěkný víkend 😉

paolin
28. bře 2009

ahojda holkýý! i vám prima víkend 🙂
včera říkali, že má být koncem týdne 14 stupňů!! no jupíííí! 😀

martinka79
28. bře 2009

Ahojky Já se tedy těším. holky včera masáž a kosmetika super. 🙂 budu chodit co měsíc za 320kč a super i s vytrháváním obočí a zábalem rukou. 🙂

anta
28. bře 2009

Jé, Marti, ty budeš mumie, jo? 😀 😀 To asi nebudeš moc nic dělat, když budeš mít zabalené ruce, taky dobrý 😉 No jinak jsem dnes malému koupila nočníček, chci ho už pomalu učit. Jen se přiznám, že nevím, jakým způsobem a odky se dítě učí, aby dalo najevo, že se mu chce čůrat 🙂

martinka79
28. bře 2009

Jani ráno ho posa´d když se probudí a večer než se jde koupat a jinak po každém probuzení pokud to jde. 😀 rada chytré matky mumie. Jani já byla už včera to bylo prima zábal na ruce a potom ten obličej. prima paní to dělá. 😉 fakt jsem si to užívala dokonce jsem ji i pobavila. moje nemístné poznámky a KECY.

anta
28. bře 2009

Tak jo, super, díky Marti - matko mumi 😉 Pro mě je to právě dost novinka, tak se v tom poněkud plácu a plácu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. bře 2009

Marti to jsi pořídila za dost dobrou cenu, tady minimálně 500 😝

anta
28. bře 2009

Fakt závidím, mě by stačilo, kdyby mi občas někdo ovázal hlavu 😀 😀

e.k.t
autor
28. bře 2009

no já nevím, mě stačí občasse vyspat 😀 😀

anta
28. bře 2009

Evi 😀 😀 Zkoušela jsem malého posadit na ten nočník a on mi z toho utekl 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. bře 2009

no šikulka, Joli baví mlátit lachtana do hlavy 😉

anta
28. bře 2009

Tak to je taky šikulka 😉 Teeeda, dneska mám fakt pocit, jako bych nespala 14 dní, jestli je to tím tlakem, ale i MM říkal, že ho pobolívá hlava a cítí se velmi unavený 😖

e.k.t
autor
28. bře 2009

Jarní únava

anta
28. bře 2009

V životě jsem na takový věci netrpěla, hrůza, je vidět, že stárnu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. bře 2009

to nic, to se prý maminám stává 😀 😀 😀 😀

taky mám někdy pocittotální únavy 😝

anta
28. bře 2009

Ale já fakt před těhu netrpěla na žádné tlaky nic takovýho, až jsem si někdy říkala, že to jsou výmysly, ale co se teď se mnou pořád děje, to je opravdu na hlavu a to člověk musí být čerstvý, aby byl schopný se o toho našeho drobečka se postarat 😉

e.k.t
autor
28. bře 2009

No Joli je taky moc hodná, ale potřebuje aby se jí někdo celý den věnoval, pokud se začne nudit, tak je protivka protivná 😅

anta
28. bře 2009

To mě povídej, snažím se Honýšovi věnovat dost, ale taky mě to občas dost zmáhá. Už toho taky moc nenaspí přes den a k večeru bývá už unavený a protivous protivnej 🙂

e.k.t
autor
28. bře 2009

No právě takovou hrůzu babičce předvedla nyní Joli a teda nakonec vytuhla 😅

Haaauuuuuuu to bude noc 😝

licina
28. bře 2009

Ahoj holky, Evča mi vyřídila pozdravy a já za ně moc děkuju. A klidně se ozívejte. Já jsem jen ráda. I když to nemám úplně jednoduché, tak jsem ráda, že mám Kubíčka. Jde nám to sice pomaleji, ale důležité je, že to jde.... Je to moje šikulka. Já si ho vypiplám. On si to zaslouží a já taky. Mějte se hezky a držte nám palce.... 🙂

licina
28. bře 2009

Omlouvám se za hrubku!!!!!

e.k.t
autor
28. bře 2009

Pavli od nás pěstííííííí pro moc štěstíííííííííí 😉

martinka79
28. bře 2009

Pavli taky tak jak píše Evča.
my dnes procházkovali za ruku, jelikož tatínek ukázal Míšovi nač má venku nohy 😀 😀 😀 a tak se do kočárku nehrnul a z vychajdy, vzduchu a únavy nakonec usnul. 😀 jinak tedy chodí parádně. 😉
Zítra se nám vrací nikolka.

e.k.t
autor
28. bře 2009

No Miška je teda mooooc šikovný, už se těším na ťapací Joli 😀

ale zatím si slibuju že za ruce ani omylem, teda za jednu pohotovostní ano, ale až jako pomůcka proti pádu 😀 😀

jsem na sebe zvědavá, zatím si stačí sama 😀