• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Panebože, to jsou pořád kurňa starosti, to ti fakt nezávidím,ale už se k vám moc těším :grinning: Taky mě pobolívala hlava než jsme šli ven, vítr mi bolest rozfoukal i s kadeřemi, takže jsem celá rozvrkočená :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééééééééééé ty musíš být, ale rkásná doufám, že až budeš u nás tak ti vrkoče budou poletovat. a že je u nás občas fujavec. :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
To si piš :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
krásná
9. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem jak kometa, vlasy všude, pořád si je žeru, to je dobrota :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no a potom netloustneš jenže než mně narostou do té délky to budu pod drnem :grinning:
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jsi prdlá, neboj, do hlíny hned tak prdět nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: Jo ale držím si váhu na těch 46 kilech, víc to prostě nevyleze, ale jsem spokojená i když jsem hubeňour :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně já mám takový lem kolem těla ataky jsem spokojená v :grinning: :grinning: co jiného, že? Nikolka řve, že musí uklízet pokoj, už mi leze krkem jak je lenivá................... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani fotečka super.
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
A Martinko, po kom je lenivá?
9. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky

Marti je to divné, no v pátek uvidíme jestli se to zlepšilo, ale myslím že dostanu ještě něco dalšího, podle výtěru, výsledky budou zítra nebo ve čtvrtek :wink:
9. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani no u nás byla větší přeprška, ale tu jsme přečkali i s kolegou v restauraci, protože jsem se za odměn u pozvala na oběd i s rodinkou a kolega pak přišel pokecat u pivečka :grinning:
9. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti no zkouší jestli jí to ještě projde nebo neprojde, to je celý problém, snaží se posunout si meze podle svých potřeb :wink:
9. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, Martinka je již na cestě do špitálu, psala mi, že Míša je neklidný a protivný, takže asi cítí nějakou zradu, úplně mám pocit, jako bych tam jela s nimi. Moc na ně myslím.
10. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani děti jsou potvůrky a vycítí to. Držíme pěsti aby byli v pohodě :wink:
10. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že to zvládne levou zadní, tedy upřímně řečeno doufám, hlavně teď aby v pořádku dojeli. :wink:
10. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No budeme držet pěsti a posílat energii aby to zvládli všechno bez komplikací a bude to snad poznat :wink:
10. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! taky moc myslíme na Martinku a Mišáka. ať už to mají za sebou!
u nás leje, kluci divočí, soplí a kašlou...venku je teplo. tak potom nafasují holínky, pláštěnky a jupí cáchat se v kalužích :grinning:
10. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem včara šla na kontrolu s Vítkem na ORL. máme tu jen privátního Mudr, jinak bychom musela se dvěma nemocnými dětmi do centra. koukl Vítkovi do ucha, do druhého, do krku, do nosu a řekl si 240,-, páč nemá smlouvu s OZP. to není špatný, vydělávat 200,- za 5 min :wink: :rolling_eyes: aspoň se mi dostalo rady ohledně solných jeskyní. prý tam nechodit, pokud nemají certifikát. že jsou to jinak navlhlé místnosti a hrozí tam plíseň. no, riskovat to nebudu a raději pojedeme k moři :wink:
10. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavli, tak vy jste nakousnutý virákama, dej jim na prdel (virákům ne klukům :grinning: ) a oni odejdou :slight_smile: Dnes Martinka jde jen na příjem a zákrok bude zítra :wink:
10. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale s tím dr., to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Honzík mi ráno přestěhoval normálně konferenční stolek, asi se mu to nelíbilo, jak to bylo, tak se zapřel o sedačku zadečkem a už to jelo, celý Ota Zaremba :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, já vím. Ale už je pobyt v nemocnici bude hnus fialovej :frowning2:
Tyjo, Honzík je pěkný čertidlo :grinning: Bude z něj chlap, jako hora :wink:
10. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Má rád pejsky, heč, vždycky na ně zavolá "hééééééééééé", pejsi se leknou a utečou až do Prahy. Vždy Honzíkovi říkám: "Honzíku, pejska papat nene, teď jsi obědval" :grinning: :grinning: :grinning:
Pořád něco stěhuje, až se pustí do manželské postele v ložnici, tak to bude :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem toho aktivistu šoupla do albíčka, tak se na to jukněte, jak se s tím nepárá :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Pavli i Jani, tak jsem psala zprávičku Lici, a mámín info o Kubíčkovi :grinning: :grinning: :grinning: agent hadr.

Jinak samožřejmě pozdravy obosměrně létají, jak předpokládám nadzvukovou rychlostí :grinning:
10. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani úplný rambo, Joli si teda vystačí s taburetkou a svým lehátkem, jinak občas jde i za chodítkem, ale nejraději oxidujhe za zadkem v koupelně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!!

e.k.t moc díky za poštu:slight_smile:

TAk my máme dnes rok.
Ája je úžasnej. Smíšek. ve dne andílek v noci ďáblík :grinning:
Ikdyž noce se malinko zlepšily, nekojím už po 2 hod, ale po 4 hod :sweat_smile:
Ještě nechodíme, ale pár kroků zvládáme:slight_smile:
zub máme 1.
Máme se moc dobře, je to radost se na něj koukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

všechny Vás zdravíme a do roku všem přejeme zdravíčkoa úžasné rodiče :grinning:
10. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli tak to je fakt super, Jsem ráda že je ta noc o trošku lepší, a bude jen líp :wink:
10. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
e.k.t...tak snad jo.Když má ten rok :grinning: , tak by mi mohl udělat radost, že jo? 365 nocí bez pořádnýho spánku :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Pavli už musíš být skoro zombie :grinning: :grinning: :grinning:

Já si vážím naší klidné Joli a protože je tak v pohodě, tak už pomalinku začneme snažilkovat :wink: asi mi chybí pud sebezáchovy :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek