Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
20. čer 2009

Jani tak to tedy úžasné zprávy... krásný pocit na duši... 🙂

e.k.t
autor
20. čer 2009

Joli většinou kanape opouští bezpečně, někdy však taky bez pudu sebezáchovy 😝

martinka79
20. čer 2009

tak u nás se zvládá vše dobře postel, sedačka a i shcody. ovšem nikdy neříkej nikdy.... 😀

e.k.t
autor
20. čer 2009

tak schody nemáme a postel nahnoru nezkouší a dolů jí to jde 😉

martinka79
20. čer 2009

no my máme schody u postele,ale tam nesmí a jinak myslím achody na chodbě. ovšem on už sám běhá.... 😉

martinka79
20. čer 2009

jak je u vás holky?

anta
20. čer 2009

My máme ty postele dost vysoký, tak to tedy nepouštím, aby slézal, to mám strach 🙂
Máme se dobře, dnes budu vařiti bramborovou polévku, mňam mňam, jsem vzhůru od 4,20 hodin, heč 😀 😀 😀 To my neběháme, to neee, to je moc práce 😀 😀

martinka79
20. čer 2009

Jani, hele on začně běhat za chvilku a to uvidíš mety... 😉 já dělám srnčí na svíčkovou. já jsme vzhůru od 06.15hod. z postele jsem vylezla až po 7hodině

e.k.t
autor
20. čer 2009

no já jsem vzhůru od 6ti ale otatní skoro od 8mi 😉

anta
20. čer 2009

Kladno hlásí zataženo a vypadá to na lijavec, tak doufám, že neeeee 😉
Teda holky, vy se máte, to už nějakou dobu neznám vstávání v 6? Tý jo 🙂

e.k.t
autor
20. čer 2009

zase neznáš uspávání do 23 😉

martinka79
20. čer 2009

u nás docela pkěně atk Kladno ať to pošle někam jinam než k nám. 🙂 já taky neznám uspávání v 23hod... 😀 😝

anta
20. čer 2009

Fuj, tak to opravdu neznám, uspávání ve 23 hodin, to by mě asi jeblo 😝 😀 😀

e.k.t
autor
20. čer 2009

no vidíš, každá máme něco, ale nebyla to stížnost, prďolka právě usnula 😉

anta
20. čer 2009

Tak to vidím a jako stížnost to nevidím 😀 😀 🙂 MM rozbil skleničku a ta se roztříštila po celém obýváku, teď jsem to vysávala snad půl hodiny, no tak snad se mi to podařilo odstranit, jinak nevím 😝

e.k.t
autor
20. čer 2009

jěště to setři vlhkým hadrem, on pochytá i to co vysavač nevysaje, máme vyzkoušené 😉

anta
20. čer 2009

Evi, já jsem si to myslela, jestli to ještě raději nemám vzít hadrem, tak to pro jistotu ještě udělám, díky ti 🙂

paolin
20. čer 2009

Brno hlásím 20 stupňů a zataženo, jinak u potomstva kňouravo 😉
Jani, to je supééér!
Evi, to uspávání..to je síla! člověk si fakt nevybere 😒
jinak u nás je to samá svatba. moc hezky na to tedy nemají 😒 dnes se "mi vdávají" šaty ze salonu, tak snad přinesou štěstí 😉

anta
20. čer 2009

Ahoj Pavli, to jsi napsala hezky, že se ti vdávají šatky ze salónu, 😀 tak ať jim to vyjde 😉

martinka79
20. čer 2009

jé svatba .. snad budou mít prima. pádíme ven.

e.k.t
autor
20. čer 2009

no to jim prší štěstí, to mají dobré 😉

martinka79
20. čer 2009

vrátila jsem se dopékám buchtu s rebarborou... a balím ěvci na zahradu párečky rohlíčky, kávičku... pohoda já budu sedět u pískoviště a Mm brousit sádroše.

anta
20. čer 2009

🙂 Marti, tak to je ale super pohodička, máš nárok, tak si to užívej 😉

e.k.t
autor
20. čer 2009

Marti tak to budete všichni jako mlynáři 😉

anta
20. čer 2009

Dneska tedy Honýse už mýt nebudu, až zítra. Pomalu se loučím, tak hezkou dobrou noc, papa holky

e.k.t
autor
20. čer 2009

už to učení vzdávám, jdu do vany a spát, na zítra si nás objednala tchýně 😝 už na 10 a to se měl mm vyspat po noční, ten zase bude protivnej, já tam budu zaneprázdněná a ani si neodpočnu a ani se nebudu moct učit ☹ 😝

Tak dobrou noc 😉

e.k.t
autor
21. čer 2009

Teda tady ještě nikdo? no to se divím 😉

martinka79
21. čer 2009

Ahojky já jo.... jsme po snídani a dáváme si teřšně.Nikol spí MM odjel sloužit vlasti.

martinka79
21. čer 2009

Evi dnes bude náročný den, viď. MM taky nic moc nespal včera přišel ze služby přes den nechodí spát a usnul jen po obědě u TV potom pracoval na stvabě a šli jsme spát v 01hod měli jsme zase šampus. Dnes jede na novo zítra kontrola Míši v nemocnici tak holt jede s námi bez vyspání. ☹ Dnes to vypadá na prima den.

Jo a íšovi se pěkně vydlubují ty stehy má na ručce vždy po jednom. hurá... 😀

martinka79
21. čer 2009

už nám vylezla i Nikolka 😉