Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. čer 2009

no já jsem si nestěžovala nikdy, mám pocit že tu někdo smrrrrdííííííí 😝 😀 😀 😀

alenka83
27. čer 2009

dobré ráno,

Honzulátko, přejeme Ti s Martínkem všecičko nej nej nej k těm Tvýmprvním narozeninkám, ať děláš mamince a tatínkovi jen samou radost a jsi stále tak šikovný, jako doteď. Martínek posílá fialovou pusinku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krásně si užij oslavičku a dárky!

Nás dneska taky čeká oslava, neštovice jsou v plném proudu s teplotama, ale bohužel už je vše objednáno, takže to nemůžeme zrušit, tak sand to nějak dopadne☹

Joa Ládíčkovi od Many, vše nej k svátečku! Samý oslavenečkové🙂

e.k.t
autor
27. čer 2009

Jani Honýškovi vše jen to nejlepší a jeho mámě hodně síly a pevných nervů 😉

e.k.t
autor
27. čer 2009

Láďulko pěkně to oslavte 😉

anta
27. čer 2009

Děkuji Vám holčičky a děťátka za přáníčka 😉
Alenko, chudáček Martínek, ten je jak beruška posetý fialovými tečkami, pusinka se Honýškovi líbila, musela jsem si ale napatlat pusu genciánkou, aby byla fialová. Ty se Alenko 2v1 opatruj 😉
Děkuji Evi za pevné nervy, ty jsou občas každý den potřeba 🙂
Připojuji se k blahopřání Ládínkovi a velkou půůůůůůůůůsůůůůůůůůů, je to tady pěkně propojené, Martínek má narozky na Honzíka a Honzík na Ládíka, super 🙂

anta
27. čer 2009

Tak jsem dneska Honzíkovi ostříhala vlásky, vzala jsem mu tedy jen ofinu, panč jí měl až k nosu a musel nosit sponečku, aby si vlasy nemáchal v jídle 😀 😀 Vlásky jsem si schovala pro vzpomínku 🙂

e.k.t
autor
27. čer 2009

teda ty macecho, ani sponečku mu nedopřeješ 😀 😀 😀

anta
27. čer 2009

Měl to dlouhý jak Filipes ušáky, tak to šlo pryč a zdá se mi, že má konečně chlapecký vzhled 🙂

martinka79
27. čer 2009

Krásný narozeninový den Honzíkovi a´t je jen jen ten život krásnější a šťastnější. 🙂
Ládíku vše nej k svátku. 🙂
Evi Jolanka je hodná to holčina má správné způsoby tak ať jí to vydrží. 😉
jani ty jsi stříhala cuplíka čekal jsi na 1rok viď. také mám schované vláskyNikolky. prdelínovi enní co stříhat tahám mu vsaly sama z hlav, aby rostly. 😀 😀

anta
27. čer 2009

Marti, chacha 😀 😀 No měl to už fakt dlouhý a teď mu to moc sluší 🙂 Šoupnu do albíka jednu fotku, abyste to viděly, jaká je to změna 😉

anta
27. čer 2009

Tak jsem to tam šoupla a můžete porovnávat 😉

paolin
27. čer 2009

milý Honzíku, už jsi cca půl hodinky na světě! tak ať jsi ořád tak šikovný, roztomilý a rosteš, jako z vody! ať z tebe má maminka jen a jen radost! hodně krůčku, zoubků, slovíček a jiných pokroků do dalšího roku ti přejí všichni od Pečenků 🙂

paolin
27. čer 2009

jé, Jani, kdepak má Honzík kadeře? 😀 schovala jsi si alespoň pramínek 😉

paolin
27. čer 2009

holky, mějte prima víkend!

anta
27. čer 2009

Pavli, kadeře jsou uschovány v pytlíku, schovala jsem si od něj vlásků jak na dvě hlavy 😀 😀 😀 Děkujeme za přání. Honýš je dnes bohužel protiva, tak je takový řvavější, ach ty zuby, ty přijdou vždy, kdy se to nejmíň hodí, ale co, zítra zase bude líp 🙂

e.k.t
autor
27. čer 2009

tak Joli dners usnula hned po koupání při konzumací mlíčka s kaší 😀 😀

martinka79
28. čer 2009

krásné ráno holčiny. dnes jsem zase slaměná voda. 🙂

e.k.t
autor
28. čer 2009

no já taky, Martin je v práci a Joli tu teda řádí 😀 😀

anta
28. čer 2009

Ahoj holky, zítra jdeme na roční prohlídku, to bude zase rambajs 🙂 Ale mám dojem, že Honýš trochu povyrostl do výšky, to jsem moc ráda 🙂

e.k.t
autor
28. čer 2009

Proč rambajs? Hozulka to zvládne v pohodě, neboj a dr je určitě o moc lepší naž ta původní 😀 😉

anta
28. čer 2009

Dr. je bezvadná, Honýš to snad zvládne 🙂

e.k.t
autor
28. čer 2009

určitě a ty taky, očkování by být nemělo, tak to bude v pohodě 😉

martinka79
28. čer 2009

jééééééé to bude rachot hele náš Michal je vždy hodnej,a le je to rachot ajak tam poletuje a hraje si. 😀 máme prímovní dr. takže pohoda.
Evi tak dojeď.

martinka79
28. čer 2009

co oslava? jak vypadá? co se chystá.

martinka79
28. čer 2009

jdem na předobědvovou prochajdu

e.k.t
autor
28. čer 2009

jo slibuju to delší dobu, ale nějak teďko nestíhám, ale bude určitě jen lépe 😉

martinka79
28. čer 2009

Evi jasně to bylo jen ze žertu když jsme obě dvě samotinké. 🙂 samo až to vyjde tak to vyjde.

e.k.t
autor
28. čer 2009

jasně, já to pochopila, dítě konečně uspáno teplým UM s odměrkou granka, potvůrka vyrunkla 200 a při tom spokojeně usnula 😀

martinka79
28. čer 2009

no Míša si dal kuapustovou polévku a sí už skoro hodinku

e.k.t
autor
28. čer 2009

no u nás je usínání náročné, ale zdá se že jí leze zase další zub 😅