Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. srp 2009

pa jdem na stavbu pracovat

anta
25. srp 2009

Tak kočárek jest v albíku, můžete juknout 😉

martinka79
25. srp 2009

už jdu jukat 🙂

martinka79
25. srp 2009

no tak musím ti ho moc moc pochválit je úžasnej. a Honzík v něj ještě lepší a jak stojí venku to je paráda.

martinka79
26. srp 2009

Krásné ráno všem u nás trochu pod mrakem, ale nijak mi to nevadí. Právě bojuji s životopisem... jé to je fuška. 😒 sem ho nepsala od VŠ... aspoň 8let.

anta
26. srp 2009

Ahojky, Marti, tak tam napiš, že jsi se narodila a je to 😀 😀 😀

anta
26. srp 2009

Jestli chceš, není problém ti pomoci, tak se rozhodni 😉

martinka79
26. srp 2009

Jani určitě ti jako zkušené pisatelce čehokoliv pošlu na mail moji verzi.... teď se chystáme do města na nákup, v poledne přijde mě obarvit holička a trochu asi ostříhat no možná trochu víc. 😀 a Nikolce musím něco nakoupit do školy. Míša devastuje koupelnu. Nikolka ho naučila umývat si ruce vezme si stoličku a už stojí u umyvadla a potom chce neustále čistit zuby. 🙂

martinka79
26. srp 2009

Jani co takhle v pondělí tě navštívit???? já a moje vě děti? 🙂 poslední den prázdnin a my si ho uděláje tím nejlepším. 🙂

anta
26. srp 2009

Tak si to nějak sepiš, pošli mi to na mail a já ti to upravím, souhlas? 😉
No jasný, koukejte už přijet prďolové, MM bude doma, ale toho si nevšímej, on vůbec nezasahuje do hovorů, je to pohodář, tak přijeďte, když se to povede, budu i já krásná, též mám záměr hupsnout k holičce, už mě ty vlasy sejřej 😀 😀 😀

martinka79
26. srp 2009

já jsem už krásná.... a dost jsem si to nechal zkrátit 😉

e.k.t
autor
26. srp 2009

Ahojky kočky po cca týdnu 😀 😉

20 ve čtvrtek jsem měla svoji první směbnu a hned jsem byla opravdu nadšená, zase tak moc se nezměnilo a změny a techniku jsem pochopila celkem rychle, v 17 dojel Martin s autem a Joli a kolega nám vyměnil rozbité zrcátko a pak jsem byla odvezena k babi mimo inet

pá,so,ne jsedm makala jako divá, aby nemusela babi sama, je jí 77 tak jsem jí pomohla, ale zvládla by to i beze mne 😀 😀 😀

v ne mne brácha odvezl s Joli domů, martin byl tedá v práci na noční a já šla ráno na den, takže jsem nás ráno vzbudila, Joli v polospánku převlíkla a zateplila, bylo jen 6°C blééé a hurá vlakem, v Pcích si ji převzal Martin a já svištěla do práce. Po o odvezl Martin Joli k našim, protože jsme měli včera oba den a dnes máme oba noc, zítra po noční hned jedu za Joli, no v práci si taky moc neškrtnu, síť tam není 😝 ale u našich bude, ale zase dračice nedá chvíli klidu 😀 😀 😀

jinak jí teď lezou stoličky jedna po druhé 😝 ale ono se to poddá 😉

martinka79
27. srp 2009

čauky holky tak evča vám vše popsala občas s ní komunikuji přes facebook
Jani tobě jsem poslala mail.

anta
27. srp 2009

Dobré raníčko, holčiny, dělám takovou malou debordelizaci v obýváku, zdá se mi, že tam máme serepetičky a to chce vymýtit toto 😀
Marti, jdu juknout a za každou chybu bude rána 😀 😀 😀 😉

martinka79
27. srp 2009

jé taky bych potřebovala vymýtit dům,a le nechám to až na stěhováníčko. 😀 😝 už na to tu s.... no to kldině můžeš jsem ráda, že mě Michálek nechal aspoň toto sesmolit stále po mně po ránu lezl.... hajdalák. 😉

anta
27. srp 2009

Jasný, máš to v mailu, to mě děsně baví takhle opravovat a upravovat 🙂

martinka79
27. srp 2009

no tak to jsi dorá mě to tetdynějak nebaví ani psát...... bych si udělala tabulkua doto ty data sepsala. 😀 tak hurá úklidu jdu na něj taktéž a mnohokrát díky moc za pomoc. 😉

anta
27. srp 2009

Tak snad ti to bude vyhovovat, máš tam ode mě takové malinké pokyny, aby jsi udělala dobrý dojem a tak 🙂 . Tak neuklízej a šetři síly 🙂

anta
27. srp 2009

K holiči jdu na 15. hodinu odpoledne, dost se těším, panč bude změna a třeba mě manžel nepozná a bude legrace 😀 😀

martinka79
27. srp 2009

jé co si dáš na hlavu- na své vlásky... velkou změnu.
jdeme na stavbu natírat nebo mě tu klepne.

anta
27. srp 2009

Tak běž 😉
Na hlavu si dám asi jen čepici 😀 😀 😀

martinka79
27. srp 2009

srandistko
venku je nesnesitelně jedeme se po spaní koupat 🙂

anta
27. srp 2009

Tak si to užijte, Marti, jistě to bude moc fajn 😉 Já jsem veselá kopa již od přírody a jsem za to ráda, neboť Honýš je usměvavý po mně. Dnes má tedy obzvláště kecavou, ale jinak mi přijde celkem unavený, MM též nestojí nějak za nic, no co, tak jim dám ránu a bude 😀 😀 😀

anta
27. srp 2009

Tak jsem už krásná 😉

anta
28. srp 2009

Ahoj holky, no kde se zase flákáte? 🙂 Dala jsem si do albíka fotku, když jsem přišla od holiče, tak snad se juknete 🙂

many
28. srp 2009

ahojky 🙂
Jani pěkný účes, kočanda 😉

many
28. srp 2009

co nového..... 😉 jsem tu zase pár dní nebyla 😀

anta
28. srp 2009

Ahoj Many, díky 😉 Nemůžu si to vynachváliti, neb nemusím aspoň culík nositi 😀 😀 Jo nového nic, jen to, že Honýšovi se venku moc moc líbí 🙂

anta
28. srp 2009

Vlastně novinka je, byla jsem aktivní a vyšroubovala jsem prahy mezi obývákem a chodbou a dětským pokojem a chodbou, protože Honýš si občas rád jezdí s autíčkem a ty prahy mu tam vadily, no a díry od prahů jsem pěkně "vytmelila" nastříhanou karimatkou a přelepila isolepou, asi jsem MM naprdla, že mám tak dobré nápady 😀 😀 Jeho by to samozřejmě vůbec nenapadlo, jako vždycky 😉

many
28. srp 2009

teda ty jsi šikulka 😉 a Honzíček je šikulka a je dobře, že se mu venku líbí 😉 Ladíkovi se daří hodně na písku a nebo někde v keřích 😀 v těch vysokých 😀