Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. říj 2009

Ahojky, tak já jsem z práce dnes brzo doma, protože pro mne mm dojel autíčkem, jinak bych dojela až po 22 😝

anta
14. říj 2009

Dobré raníčko, holčiny. Tak noc byla pro Honzulu zase nic moc, byl zase 4x vzhůru, to je fakt úmorný ☹ . Udělala jsem mu takové malé úpravy v pokojíčku, jako třeba že jsem vytvořila bunkr z jeho umělohmotného stolečku, na to jsem dala cvičební matraci a přetáhla prostěradlem 🙂 . Honzík není moc dobře naložený 😝

paolin
14. říj 2009

ahoj holky! Adam vstal taky prckou napřed. teď si hraje s vodou ve dřezu a dělá pěkný čurbes 😀
jo, ráno u nás dokonce sněžilo! děsný toto...

anta
14. říj 2009

Holčiny, chtěla jsem se zeptati, Honzík je 12. den po té očkovandě a objevily se mu pupínky, teplotu nemá a já bych potřebovala věděti, zda můžeme za prvé ven, jak dlouho ty pupínky trvají, zda je tekutý pudr na recept a tak, víte-li o tom něco, napište, děkuji moc. 😉
Pavli, taky jsme si hráli ve škopku s vodou, to je fakt dobrý 😀 😀 😀

paolin
14. říj 2009

Jani, tak to fakt nevím ☹ Vítek nic takového neměl. Zkus zavolat Mudr. Ale pokud nemá teplotu a nebudete se pro jistotu stýkat s dětmi, tak bych ven šla. Já jsem zvědavá, co bude u nás 😉

e.k.t
autor
14. říj 2009

Ahojky, jsem zpět z města, fujky hnusky blééé, normálně chumelilo fučelo a pak i pršelo, Jolina prudila že chce po svých, pak zase že jí vadí vítr a je jí zima v kočáru zase řev, no dolezly jsme domů a prý že chce hají, a pak pustit pohádku, tak kouká na robátka a nasává mlíčko z nové lahvičky s brčkem a jde jí to dobře 😉

Pavli díky, boťule se budou hodit, sice je venku fujky, ale do auta a na návštěvy budou super 😉

anta
14. říj 2009

Tak máme dohromady asi 5 pupínků, spali jsme celých 30 minut a teď se opět válíme v postýlce, je to trápení s těmi dětmi ☹ . Ven s ním nepůjdu, je tam zima a chodit ven jen proto, abychom byli venku, nemá poněkud smysl, obzvlášť, když není Buliboš vůbec ve formě. Tekutý pudr se prodává bez receptu, ale je dobré na to taky dávat třeba modrou indulonu, když to není nějaký hrozný, aby ty pupínky mohly "dýchat". Myslím, že by mohl být zítra v lepší kondici, protože má normálně velmi dobrou imunitu, tu získal po nás po obou, od ledna nebyl vůbec nemocný, ani rýmu vůbec neměl, to se drží fakt slušně. Taky si myslím, že ho trochu přece jen čapou i ty zubáky, takže to není moc legrační 😉

e.k.t
autor
14. říj 2009

Jani vydrž a v tom hnusu, pokud nemusíš tak tam raději ani nechoď, Honýsek o nic nepřijde 😉

anta
14. říj 2009

Já se bála, že Honýs bude pekelnej a ono to ejhle docela jde na to, že byl v noci 4x vzhůru, přes den nalámal celých 30 minut, tak je hodný, dala jsem si jeho fotečku do alba, tak jukněte na pana důležitého 😀 😀

e.k.t
autor
14. říj 2009

Tak já už jsem na noční, cestou na ni Joli pozvracela půl auta a celou novou sedačku. Asi jak ji bolí zuby a málo kouše. Ach jo, ale už jsou doma a dojeli v pořádku. Teď se nají a snad bude hodná

paolin
15. říj 2009

Evi, Jani, držte se! u nás sněží. je hnusně, nechce se mi ani na cvičení. asi budeme sedět doma...fujtabl toto!
včera mě velmi rozesmutnila mamka. slíbila Vítkovi, že u nich bude v pátek spát. strašně se těšil. včera volala, že kdesi cosi, taťka má rýmu a bla bla...tisíc výmluv. houby rýmu! jedou na chatu, páč jim včera známý řekl, že tam slaví narozky. kdyby to řekla alespoň na rovinu..Vítek plakal a je mi ho moc líto! oni tohle dělají dost často a já už od nich prostě žádný sliby neberu. Vítek bude sedět doma a šmitec! tohle druhá babi vůbec nedělá. no nic no...

e.k.t
autor
15. říj 2009

Tak za 20 minut mi jede bus domů z noční, za hodinu budu doma. Zima je fakt hnusná, ale bude hůř. Joli v kočáru prudí tak bude jen chvíli po obědě. Včera cestou do práce dvakrát pozvracela auto tak bude mít šetřící režim. Pavli vydrž. Vítka je mi taky líto, je ještě malý než aby to chápal. Raději ať mu už nic neslibují a raději ho překvapí.

anta
15. říj 2009

Ahoj holčinky, Martinka vás moc všechny zdraví, dnes jí chytla velká pohoda 😀 😀 Ale jo, já to s Honzou vydržím, vše je v pohodě, za chvíli půjde chrápat, válí se mi po sedačce jak chcíplá mrcha 😀 😀
Pavli, to je fakt hnusný, jde o to, že to dítě pak dospělému nechce věřit obecně, ať je to máma, táta nebo babička. Příště se na ně vyprdněte, když jsou takoví ☹

e.k.t
autor
15. říj 2009

tak hurá, dorazila jsem domů a mm se vrhl na likvidaci včerejších explozí 😝 jinak tady prší se sněhem, ale nedrží to, v sousedním městě napadlo přes noc 40cm sněhu, prostě kalamita ☹

many
15. říj 2009

ahojky holky 🙂
jdu vás dočíst 😉

many
15. říj 2009

Jani na ty pupínky se nic asi nedává, je to reakce po očkování 😉 mně taky neřekla doktorka, že bych ho měla něčím mazat,... jen , že se může osypat,horečky vysoký,téct z nosu a očí,...... 😒 naštěstí u nás teda ani jedno a ta Tetra je prý síla

many
15. říj 2009

to počasí je naprd, my dnes ráno vyrazili do obchodu a samozřejmě, že v kočárku hned vytuhl 😒 spal od 10 do 11 tak ho zkusím udržet do těch 7, protože kdybych ho dala později,tak v 7 určo spát nebude 😒
jinak já mám dnes v plánu dělat přesnídávku z jablek a zítra zavařovat jablíčka 😀

many
15. říj 2009

jo a taky jsem mu ráno letěla koupit rukavice 🙂 v těch slabších měl ledový ručky 😖 a ještě bych teda měla koupit ještě jedny a ještě asi jednu čepku 😀 jinak co mateřská už vám došla 😉 já jí ještě na účtě nemám i tatin dostal z pracáku včera až, to posílají dost pozdě tento měsíc, mají v tom nějaký bordel

many
15. říj 2009

chudáci mamky co jsou samoživytelky ☹

many
15. říj 2009

nikdo nikde 😒 mizím, páááááááááááááá
jsem si pokecala 😀 😀 😀 😀

paolin
15. říj 2009

kuky kuk 😀 u nás viditelná reakce ani nee. jen má rýmu, ale toje asi ta jeho klasická. no a je tedy protivný, jak..dnes Adam spal 3 hodiny! sice se budil a plakal, ale potřeboval se asi pořádně dospat. venku jsme byli chvíli, je to na prd.
Many, mně rodičák chodí kolem 6. v měsící. 9. mi odchází SIPO, takže tak leda prd na účtě 😀
Evi, hezky si doma odpočiň a ať vám to uklízení auta jde rychle 😉

e.k.t
autor
15. říj 2009

tak moje MD chodí od 10 do 25 jak do sokola 😝 trvaláky jsou k 15 😠 , ale výplata chodí 13-15, tak je to fajn, zatím to je kolem 5 tisíc, ale jestli nebudou směny tak to bude zase na prd, Joli teda je v postýlce asi od 18, protože přes den očka nezavřela

e.k.t
autor
16. říj 2009

no tak kolem 0:30 se probrala, ale po mlíku a atakování mojeho obličeje v naší posteli ještě odpadla, vstala obvykle kolem 7:30

anta
16. říj 2009

Ahoj holčinky, nám Honzík zase opět začíná vstávat dost brzy, kolem páté hodiny, chjo chjo, dnes prudil a tak dostal sprďana a bylo 😀 😀 😀

anta
16. říj 2009

Dneska jsem vstala teda nějak blbě, co jsem se vzbudila, tak mě normálně bolela hlava 😝 😝

e.k.t
autor
16. říj 2009

Jani mě taky a to na to normálně netrpím, pomohlo kafe 😉

paolin
16. říj 2009

čauky holky! já měla dnes chaotický den. Adam je šílený! líta, jak střela a nechce si s ničím hrát. pořád mi leze do dřezu, na sporák, na tiskárnu...protě samé věci, co nemá. a nenechá si to vymluvit. u toho kňučí a je nesvůj. asi ten Priorix. dnes jsem fakt dost vyřízená a psychicky dost na dně. potřebovala bych od dětí někam vypadnout. no nic. jdu si dát panáka a koukat na chůvu k pohledání 🙂

anta
17. říj 2009

Ahoj holčiny, tak máme botičky zimního typu, no já jsem si říkala, že mu koupím tak 15-16 velikost a houby, máme 22 a krásně mu sednou 😀 😀 😀

anta
17. říj 2009

A to jsem se ještě při nákupu těch botiček fakt zasmála. Paní mi říká "vy jste taková mlaďounká maminka" a já jí říkám "Já? Jé paní mně už táhne na 33 😀 😀 😀 " a ona se tak vyděšeně podívala a říká " já myslela, že je vám 20!" 😀 😀 😀

paolin
17. říj 2009

Jani, jukla jsem na foto. mooc hezké 😉
no vidíš, jaká jsi mladice! je teda fakt, že já bych tě taky tak nějak tipovala 😉
Adam dnes spal od 8:15 - 9:30 a pak už nee. tak ho nějak utáhnu do šesti a půjde chrnět a bude 😝