Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
2. pro 2009

Jani, to je dobře, že jim takový chutná, jsme říkala babce, když příjdeš , tak žádný koko, ale raději banán nebo okurek 🙂 to má rád a je to zdravý 🙂 jablíčka máme zatím, ty nosit nemusí 😀 😀 😀

anta
2. pro 2009

Ale to je přesně ono, mně bývalá vedoucí říkala, že jí vnučky nemají tolik rády jako tu druhou babičku (ona je fakt trochu blbá, tak jí taky nemusím 😀 😀 ) jen proto, že jim místo čokolády dává jablíčka a jiné ovoce. To ale dělá dobře 🙂

many
2. pro 2009

jo jak budou větší, tak už to budou brát jinak, teď to ještě moc nechápou, tak rychle je cpát tím zdravým 😀 pak už bude lepší čokoládka no 😒

anta
2. pro 2009

Přesně tak. Dokud to jde, je dobré je rvát vitamínkama, dokud nám to "žerou" 😀 😀 😀

many
2. pro 2009

tak už je tuhej, usnul mi na kíně u filmu, na nově je krásnej, tak se jdu dodívat, pak po obídku valíme na procházku, tak si tu nechte dařít, páááááááááá

paolin
2. pro 2009

ahoj holky! jsme doma. frčeli jsem na rok a půl letou garančku, na kterou jsme s Mudr svorně zapomněly 😀 Adam má 85cm a 10,7kg. chudáček krapet hubenej po té týdenní viroze. jinak den hoňka. ráno do salonu, pak vyřídit nečekanou zákaznici, k Mudr, honem pro Vítka do školky, honem dom, mezitím oběd v MHD...no mazec. Adam usnul, Vítek kouká na pohádku, teď si jdu dát oběd já 🙂
zkusím vás pak dočíst. tak zatííím 😉

martinka79
2. pro 2009

čauky tak mi zase u dr. celé dopoledne, ale všechno zatím Ok. zítra budu volat a výlsedky krve a moči. jinak sluch má dobrý.. Michálek spí odpadl úplně hotobý bylo toho na něj moc... etdy i na mě. do rána do 13hod v nemocnici chápete to???
jinak u nás tedy se jablko oc nejí... Nikolka a já ano chlapy ne. okurka vede a občas hruška... jinak čoko kinder.. jé tak to se ani nerozdělí.. jak už to zná od dětí lakota... 🙂 jinak my na 18měs. měli 11.6kg a asi 85cm.

anta
2. pro 2009

Tak holky, už mi slušně hraboší. Byli jsme s Honzíkem kupy kupy a koupili jsme vatové tyčinky na čištění uší. Já chytrá je dala do lednice, teď jsem je tam našla 😀 😀 😀
Zítra jedu do bývalé práce na Mikulášskou podívat na staré kolegy, oni neví, že přijedu, tak bude překvapení, teda doufám, že aspoň budou čumět. Už to slyším, že jsem krkavčí matka, že netáhnu toho svýho haranta s sebou 😀 😀 😀

many
2. pro 2009

kuky, kuky 😉 Ladík čučí na školku, tak jdu juknout 😉 nemám co dělat, tak lítám po netu 🙂🙂🙂

many
2. pro 2009

tak my vedeme 86 cm a 12,5 kg 😀
holky je fine, že se to u vás lepší 😉 a i Nikča, že má sluch dobrý 🙂 Pavli ,tak už je konečně po zvracení jo

many
2. pro 2009

Jani šikulka 😉 🙂

martinka79
3. pro 2009

ahojky přeji krásné sice pošmorné ráno

martinka79
3. pro 2009

jani užij si to v práci a s těma smotkama jsi mě dostala, atyk občas nesu či dávám něco jinak než patří....

martinka79
3. pro 2009

halo kdepak jste kočenky

anta
3. pro 2009

Ahojky, dnes mám manžílka doma a tak kecáme. Honzík spinká a je moc hodný, mám z něj radost 🙂

e.k.t
autor
3. pro 2009

no Joli 81cm a 11,4 kg, ale srovnávat ji s klukama je divný, a mamky holek nemají čas, ak je kočky zaměstnávají 😀 😀

martinka79
3. pro 2009

tak sjem se učili teď asi půjdem ven Michal má nějaký divný den.

e.k.t
autor
3. pro 2009

no Joli připrocházce s kočárem vytuhla, tak si aspoň odpočine, my se zatím najedli, měli jsme játrovou omáčku s těstovinama 😉

martinka79
3. pro 2009

jé tu já nevařím nikdo krom mě ji nejí.-
no my brázdili jak jinak než na motorce a vše musel nastudovat. bez motorky nedá ránu.

paolin
3. pro 2009

ahoj holky! já dnes zase měla lítačku. ráno šupky dupky za zákaznicí, Adam mi měl spát, ale spal 15min. tak pak honem domů, oběd a tak, usnul alespoň po něm, pak pro Vítka a zase do kanclu 😀 kluci byli dnes hodní, tak supr. teď se uspávají, pak si dáme vínko a nějakou mňamku a pak slečnu Marplovou 😉 konec roku je fakt šílený. ale stihla jsem o víkendu pobalit velkou část dárků, tak mám radost. 🙂
Jani, to jsi měla prima den, s tátou doma 🙂
Evi, to má Adam téměř stejnou váhu, jako Jolanka. pěkně to holka dohnala 🙂
Marti, Míša je pěkný drak 😀 v zimě mu na motorku přiděláte skluznice a pofrčí 😀
tak já jdu zase pracovat. Mireček vymyslel do labin reklamní předmět v podobě chromozomu, tak ho musím nějak nakreslit. mi to vůbec nejde, no..

e.k.t
autor
3. pro 2009

Pavli dohnala, ale taky neměla krom toho ekzému žádné potíže, tedaty kontroly na kardiu neřeším, navíc jí fakt chutná, sežrala mi večeři, svoje jíst nechtěla, ale moje zapečené brambory s klobásou a tvrglema mi sežrala takovou rychlostí, no neva, je v postýlce, já se vyvaním, a něco si do tlamičky taky uženu, ještě je tam zbytek omáčky, koprovka a nebo chleba s máslem pěkně osolený to já můžu 😉

e.k.t
autor
3. pro 2009

tak snad už konečně ubečená 😉

martinka79
4. pro 2009

čauky holky doma by se spalo, ale čekám kamarádku s oblečkama tak jsme musela vylézt. Mišákještě chtrupe a Nikolka čumákuje na tv, vše je ok... výsledky a moč. jo víte, že měla crp 220 bakteriální a teď konečně po těch všech procedurách 0,5. evi etdy Joli je jako michal taky jí to naše a to co je spíše nevhodné, ale co....
Pavli ty jsi šikovná mamina... já balím dárky až 23.12to je u nás rituál spolu s Mm pěkně pohodově se šampíčkem a debatujeme u toho. takže toto kouzlo si necvhávám až na potom. ejště jsme endokoupila vše a taky ty pičuryndy na dádečky pomeranče skořice a tak.. 🙂
jdu snídat. Jani jak jsi se měla????

anta
4. pro 2009

Ahoj holky, tak včerejšek byl fakt príma. Všichni mě na akci pěkně přivítali, olíbaná jsem až za ušákama. Bylo to až dojemné, jak byli rádi, že mě vidí. Taky říkali, že je tam v práci beze mě dost nuda, protože nikdo tam nekřičí a nesrovnává je tam do latě 😀 😀 😀
Táta hlídal Honzíka a celé ráno mi o tom vyprávěl jako by spolu byli 14 dní sami, no znáte to 😀 😀
Honzík se mi tady ráno točil dokola a pak málem spadl, no dělá samý kraviny 🙂

martinka79
4. pro 2009

Jani to je příjemné číst jak jsi si to užila..... Prima. 🙂

many
4. pro 2009

ahojky holky 🙂
taky máme tatina od včera doma, je dost nachcípanej, tak se snaží z toho dostat a to má dnes jak naschvál zábavku, jen doufám, že to od něj nechytneme 😒
Jani , to dělá Ladík hrozně rád, že se točí dokola a pak se mu motá hlava 😀 pak sebou třeba i jebne 🙂 no co naděláme 🙂 prdolíni 😀 😀 😀
Marti já už mám taky dárky dávno zabalený a zase jsem ráda, že jsem dost věcí už zapomněla a bude překvápko 🙂 teď kterýsi den jsem si vzpomněla - jééé já dostanu vlastně pižámko 😀 😀 😀 😀 no zase milé překvápko 🙂 jinak stromeček nazdobím už asi týden dopředu, my to nedá 😀 😀 😀 😀

many
4. pro 2009

Janí tak to ste měli pěkný večírek 😉

many
4. pro 2009

řešíte papáníčka 😉 já včera navařila kuře na paprice s těstovinkama 🙂 a zítra budu asi dělat žemlovečku, teda Ladíčkovi, nám udělám na celý víkend segeďák ať nemusím stát každý den u plotny 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. pro 2009

ahojky, u nás se taky balí až těsně před, teda bez alkoholu, al zato s voňavou kávičkou. Joli to dělá taky, ráda padá děsně se tomu řehtá.

Marti tak ať návštěva dobije 😉

Niki měla jako já já měla rekord 227CRP, ale pořád mám kolem 9 což je sice v normě, ale pořád čekám čerta jak udělá baf 😝

many
4. pro 2009

Evi je s těma dětma sranda 🙂