Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. pro 2009

Tak já jen na skok jsem v práci a na mobilu tak jen pozdravit a že jsme zdraví všichni zatím. Manželka kolegy má tu prasečí chřipku chudáček.
Jinak věřím že jste si bronzový a mikulášský víkend užili. Mm s Joli na 100% já byla na 2 nočních a dnes den takže vlastně taky, jen jsem nějaká unavená, ale musím si zvykat bude hůř od ledna.

anta
7. pro 2009

Dobré ranko holčiny, dnes Honzík trhnul rekord, vstával až ve čtvrt na sedm! 🙂 I tak je ale unavený, blééééé. 😅 Jak se máte vy? Já žádného mikuláše v sobotu vůbec neviděla, to mě překvapilo 😎

e.k.t
autor
7. pro 2009

Jani já měla noční v té mé lesní stanici a mikuláše jsem neviděla ale rachtali mi za budovou 2 opilí čerti a měla jsem fakt strach....... Ale aby mi nevlítli pod vlak.

anta
7. pro 2009

No to by teda byla sranda 😖

paolin
7. pro 2009

ahoj holky!
Evi, ty se tedy nenudíš! v lednu to zvládneš, neboj 🙂
Jani, tak to jsi se trochu vyspinkala, ne? u nás se taky dnes vstávalo pozdě. až v 7. včera se mi dokonce podařilo oba chlapečky uspat poo, tak jsme měli hodinu a půl jen pro sebe 🙂 jinak Mikuláš v poho. Vítek strašně zlobil, pak jsme šli ven a hned jsme narazili na čerta. jééé..jak ten hned zacouval za mě 😀 ale krásně řekl básničku a dostal dobrotu 🙂 nu, ale štvou mě tedy babičky s tím Mikuldou. máme zásob sladkýho tak na 10 let 🙄 kdyby třeba Adamovi koupili Sunar a né kokina...

paolin
7. pro 2009

no a dnes jsme byli úplně zrušit účet do banky, nakoupili pár dárečků a bylo to fajn. všichni byli hodní, usměvaví, Adam poslušný..no paráda 🙂 on je po té nemoci pořád dost unavený a tak i sedí v kočáře! asi ví, že taky musím načerpat ztracenou energii 😉 včera jsem byla na trenálu a po dlouhé době to bylo supr. hra teda nic moc, občas jak u debilků 😀 ale nařechtali jsem se 😀 fakt mi tohle moc chybělo. po sobotě mě bolí snad i vlasy, ale stálo to za to 😀

paolin
7. pro 2009

jo a Adam má konečně všechny zubýýý 😀

anta
7. pro 2009

Tak Pavli, moc gratuluji k zoubkům, my všechny nemáme a taky je to teda vidět. Honzík spí přes den pěkně na hovno 😠 Večer je unavenej, protivnej, no prostě bléééééééé 😠 😠
Bábě z Prahy jsem taky zakázala Honzovi nosit čokolády, ať raději přinese ovoce, tak snad se dle toho zařídí 😅

paolin
7. pro 2009

Jani, tak to už budete mít taky brzy za sebou. no já jsem fakt ráda, že tohle období je fuč 😉 teď nás čeká další pojucháníčko a to období vzdoru 😀 Adam usnul, jdu uklidit, najíst se a pobalit dnešní vánoční úlovky.

e.k.t
autor
7. pro 2009

Tak to jo užívám si. Ještě zítra den středa noc pátek den a 15 den a je to poslední směna v prosinci. Tak jsem ráda že vánoce i nový rok budou v klidu poprvé a naposledy. Teda vlastně po druhé jen loni nevyšel martinovi silvestr doma a letos je to poprvé co jo.

anta
7. pro 2009

Tak Honzík má rekord, postavil 2x za sebou 12 kostek, mám z toho velkou radost. Umí si to pěkně i v tom komínku srovnat 🙂

e.k.t
autor
7. pro 2009

Šikulka to Joli jen boří

martinka79
7. pro 2009

Aohjky hlásím se z větší pomlky.. nějak enstíhám. rpomiňte. včera jsme dělala Zk z toho cvičiteláku a mám to za 1,1. jupíííííííííííííííí
dnes kroužky a besídka a pak snad pohoda a domácnost.
Jani malej tedy šikovný našeho zase bere desně seva a staví z ní letadla aa bagry... obrazně já mu pomáhám.... Niklka ve škole.
Pavli taky se nikam endosta a dárky nemám,a le snad to zvládnu teď. naštěstí u nás e sladkostí moc nedaruje spíše... ořechy,,, kukuř. chlebíčky a ovovce a přesnídávky, ale tak mají toho dost.

e.k.t
autor
7. pro 2009

No u nás mikuláš neposlouchá a dává čoko, perník a ovoce. Horší je že vím že z čoko se neosype ale z ovoce mám strach

martinka79
7. pro 2009

evi to je děné viď sand to bude OK. a ten atopák vám někdo diagnostikoval???

e.k.t
autor
7. pro 2009

No zatím jen Joli dr. A je fakt že ta mast to hodně zmírnila během 2 dnů.

martinka79
8. pro 2009

Aha tak to jo. krásné ráno všem mamminy.. já dnes řádím úklidem doma takové to převlékání peřin úklid toho co se moc nedělá. dveře... tak. vždy jednou týdně takto doma kouzlím.

martinka79
8. pro 2009

holůky už pečete?? hoďte mi nějaký receptík na cukroví.

paolin
8. pro 2009

ahoj holky! byli jsme ve školce až do teď. Adam nechtěl domů 🙂 jinak u nás leje a včera jsem ztratila klíče. tedy..půjčila jsem je Ádovi, aby neřval no a pak blbec už zapomněla hlídat...hm, třeba se ještě někde objeví.
Marti, já pekla perníčky pro zábavu, jinak nic. nestíhám a nikdo to u nás stejně nejí, tak až budou kluci větší, tak budu péct kvůli atmosféře. jinak u nás jsou oblíbené sušenky:
100g hladké mouky
100g moučkového cukru
4 bílky
100g vlašských nebo lískových ořechů
50g mandlí.
vše smícháš-ořechy a mandle celé!- dáš na vymazaný a vysypaný plech, upečeš do zlatova. potom těsto nakrájíš na úzké proužky a na plechu se suší. vysoké jsou sušenky cca 1cm.

martinka79
8. pro 2009

jé díky ti moc. Pavli u nás se cukroví jííííííííííííííííí. tak úklid dokončen vytírat a savovat budu až prdelín usne... jinak dnes má náladu pod psa.
klíče a jejich hledání to znám držím pěsti ať se najdou.

martinka79
8. pro 2009

teď mi dala sodu jedna slověna napasala jsem že Šmajda je hnus... v usperstar... a napsala ,i do IP.... 😅

anta
8. pro 2009

Ahoj holky, tady to taky nějak drhne 😖 , Honzík má zuby a tak nemohl usnout, teď jsem ho snad udolala, ale dalo mi to práci 😉 Taky nějak nemám náladu 🙄
Jé, Marti, a co ti napsala milého? On vypadá jak pes filipes 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

ahoj, prečo píšeš že Šmajda je hnus ?
Tebe by sa páčilo keby to niekto napísal na Teba ? Ja nehodnotím podľa vizáše, to ešte z človeka nerobí naozajstného človeka
no tak řekni sama ona sama ta diskuse je šílená.
my zase nějak zlobíme či co.. asi jen cvičně pro maminku

anta
8. pro 2009

Jé, Marti, mně kdyby někdo napsal, že jsem hnus, tak ho ještě pochválím, že nekecá 😀 😀 😀 No jo, to jsou ty rádoby zapálené fanynky, které nesnesou odpor, no prostě legra, já mít jejich starosti, teda 😀 😀 😀 Řekni Michálkovi, ať už toho nechá, je to slyšet až k nám a vzbudí nám Honzíka 😀 😀 😀 Posílám mu pusku divochovi, je to sympouš 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

noje prudič v pátek jdu kekadeřnici a děti do lesa apěkně sami jako jeníček a mařenka... 😀 už si sedl a poslouchá zda tě usliší. 🙂
no já tedy takové starosti nemáma super star mi je... ale když si něco myslím tak to napíšu... 😀

martinka79
8. pro 2009

aby nás nevykázaly, žesi děláme legraci. 😀

anta
8. pro 2009

Asi jo, vykážou 😀 😀 Ono jim to chce tak trochu zchladit hlavy, berou to jako by jim šlo o život 😀 😀 😀
Jé, Michálek je hodný? No tak zaplaťpánbůh, že mě aspoň někdo poslouchá 😀 😀 😀 Já mu zazpívám, ju? Lalalalalala kočička se posr ééééééééééé zasmála 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

jé Jani tedy ty ho učíš kousky a to už umí bim bam bim upadl mi camprdlin.

anta
8. pro 2009

Neboj, neučím, to je jen taková malá legrácka 😀 😀 😀 Mluvím před klukem slušně, aby nebyl sprosťák po mně 🙂 No to umí taky ale hezký věci. Honzík mi pořád sahá na prsa, ne že bych nějaký měla, ale pořád mu tam ty ruce ujížděj 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

Jani tak to má úchylku jako náě i když úpchylka u chlapa to asi není holt jsou horňáci jdem baštit a potom ho uložím do větších loviˇšt