Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
24. pro 2010

🙂

martinka79
24. pro 2010

tak dodávám foteky nový věnec, a po snídani zbytek domácí vánočky holky ta byla.... 😀
a stromeček co nám ježíšek připravil v noci... 😉
a také cukroví, ale už na něj křižáci udělali nájezd 😉

martinka79
24. pro 2010

tak holčičky ať je ten den ten nejkrásnější... a veselý a bohatý. 😉 kdybych nekoupila tatinovi nějakýten dárek tak utře nos. hodinky mu nedošly tatin je náročný objednává až ze zámoří a last minut. 😀 , a pila je ve Znojmě 😀 😀 😀 se má.

e.k.t
autor
24. pro 2010

Marti prostě nádhera

anta
24. pro 2010

Tak stromeček ozdoben, oběd sežrán a rodinná pohodička zde 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. pro 2010

Pavli vyřiˇdza nás Adámkovi všechno nejlepší k svátečku a užijte si nejhezčí den v roce - pro děti určitě 😉

anta
24. pro 2010

@e.k.t - Evičko, Tobě krásný sváteček Ti přeji, vše nejlepší a hlavně to zdravíčko, ať se drží 🙂
Pavli, Adámkovi také vše nejlepší k svátečku přeje celá naše rodina 🙂

anta
24. pro 2010

@martinka79 - jů Marti, to je krááááása, mňam mňam, teď jsem se krásně napapala cukroví 😉 Přibrala jsem po něm 10 gramů 😀 😀 😀

martinka79
24. pro 2010

holky díky,
jinak přeji krásný sváteční den Evičce a Adámkovi. 🙂

e.k.t
autor
24. pro 2010

Jani díky. hmmm přibereš 10g a shodíš kilčo jak kolem milůášků lítáš 😀 😀

e.k.t
autor
24. pro 2010

hmmm u nás teďe probíhá docela nesváteční vanění našeho zlatýho prasátka 😝

e.k.t
autor
24. pro 2010

uf uf odbahněno, umytá hlava a vyfénováno do sucha uf uf to je fuška

paolin
24. pro 2010

ahoj holky! tak už máme odKežíškováno 🙂 Vítek opět neunesl tíhu okamžiku a dal na to ke konci vyžrat pekelně protinou náladou 😉 už chrní. Adámek tu jezdí na tříkolce, za chvíli půjde taky. Adámek z dárků nadšený, Vítek jako vždy bez pozitivních emocí 😀

e.k.t
autor
24. pro 2010

pár momentek, jinak je to na kaMEŘE 😉

e.k.t
autor
24. pro 2010

@paolin

Pavli to je chudáček malej Víťulka, když si to ještě ani užít neumí 😔

anta
25. pro 2010

Ahoj holčinky, tak u nás vánoce super, dostala jsem bezdrátovou myš k PC, což se hodí. Protože s Honzíkem koukáme na různé blbosti v jeho pokoji, tak musím věčně vstávat, abych mu to mohla přepínat a takhle budu mít myš u čumáku a nebudu muset pořád cestovat k PC. To bude dost úlevné pro moje nohy 🙂 Pak jsem dostala tzv. poukázku na to, že si můžu vybrat šicí stroj do 10 tisíc 😕 😕 No jo, ale já se v těch šicích strojích vůbec nevyznám. Mohly byste mi poradit nějaký kvalitní?

paolin
25. pro 2010

@e.k.t Evi, to neumí. vlastně skoro nic si neužije. on je strašně negativní človíček. je dost těžký s ním vegetit, páč nás tím taky hodně ovlivňuje. má to po mým taťkovi. ještě, že máme Ádu. to je zase jedna velká sranda 😀

many
25. pro 2010

ahojky, tak dávám pár foteček 🙂

many
25. pro 2010

aspoň pár foteček 🙂

many
25. pro 2010

mizím 🙂 páááááá

anta
25. pro 2010

Taky dám fotečku dvou prťousků 🙂

e.k.t
autor
25. pro 2010

😀 😀 @many

Míšo pěkné, Ládík bude kutil a že by jako Pat a Mat? 😀 😀

e.k.t
autor
25. pro 2010

@anta

Taky je nádherný 😉 hi hi teda jsou nádherní.... oba 😀 😀

martinka79
25. pro 2010

čauky holky tak fotečky dodám za chvilku u nás nadšení veliké hlavně děti. Michálek šílele a užil si to a Nikoka samo taky globus se našel až nakonci a tak byla nerví jak prase,a le super. Mišák mi usl na ramenou a Nikolku jsem zahnala.
od dopoledne tu má návštěvu, která bude u nás i spát takže jsou holky spokojené. a já vůlastně vpodstatě také.

@paolin Vítek má prostě porblém se vyerovnávat s velmi psych. noročnými událostmi práce s city je pro něj těžká neměj mu to za zlé... 😉

@anta Jani já ti pošlu nějaké odkazy na stroje mám vybraný nový až jednou. 😀

@many krásné fotečky...
@e.k.t a vaše samo také určitě a spokojenost.

martinka79
25. pro 2010

DOPORUČUJI
@anta brother 🙂

martinka79
25. pro 2010

a samo zetina... juinak okoukni místní diskusi, uričtě ti holky co akrtuálně nakupovaly poradí... 😉

martinka79
25. pro 2010

🙂 Vánoce 🙂

martinka79
25. pro 2010

🙂 🙂 znovu 🙂 Vánoce 2010

paolin
25. pro 2010

holky, to je nááádhera 😵 😵

@martinka79 Marti s Vítkem vím 🙂 jen je to těžký, když chce člověk udělat radost a zpětná vazba nic moc 😉
jinak co garáž? spokojenost? uvažuji o ní k narozkám 😉
@anta Jani s šitím neporadím 😒

anta
25. pro 2010

Holky, jsem vůl, měla jsem krásné fotky a co se mi nestalo? Vymazala jsem je, říkejte mi milý vole 😅 😅 😅
@martinka79 - krásný fotečky, díky za info ohledně šicího stroje, neznám je a tak si připadám jako pako 🙂 🙂