Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
21. led 2011

😀 😀

paolin
21. led 2011

tak já už jsem ostříhaná, mezitím Adam chrní a Vítek už by měl brzy dorazit. dnes ho vyzvedla babi.
hm, menzes pořád nic..to bude těma nervama.

many
21. led 2011

@paolin nervama a nebo něčím jiným 😉 taky bych potřebovala kadeřnici 🙂 ale má čas až začátkem února, tak si ještě počkám chvíli 🙂

paolin
21. led 2011

@many nervama 😉 nějak by vlastně ani nebylo kdy. snad 😕

many
21. led 2011

😉

e.k.t
autor
21. led 2011

teda Pavli nestraš!!! ale třeba by to byla konečně zasloužená hodná princeznička. No uvidíš.

many
21. led 2011

🙂 🙂 🙂

many
21. led 2011

holky mizím si lehnout, nějak se mi to nezdá, dnes mi moc často tvrdne bříško a to byl klid 😖 takže jdu dát nohy nahoru,pááááááááááá

anta
21. led 2011

@many - no tak to odpočívej.
Byla jsem s hárošem venku a prý že nechce rukavice, no a venku za 10 minut volal z kočárku "mááááámo, rukavičky, zima na ručičky" 😀 No jinak ho ale podezřívám ze vzdoru 😅 😅 Chová se jak hajzlík, občas teda, ale i tak má smůlu a nic si nevydupe i kdyby si měl plíce vyřvat 😀 😀 😀

anta
21. led 2011

Jsem teda trošku naprdlá, panč chodím do obchodu méně a doma teda chybí věcí, mm vůbec nenakoupí, takže všechno to visí na mě, to je děsný 😒 Ale je fakt, že mi pak dává půlku penízků 😀 😀 😀

martinka79
21. led 2011

ahojky holčičny konečně pátek zítra jedu na výlet a v pondělí mám volno-dovolenou nucenu a ve středu také.

paolin
21. led 2011

ahoj holky! tak jsem doma. Vítka do školy vzali a já mám z toho poněkud divné dojmy.. bylo to totiž tak: špatně mluví - to se do září prý naučí. špatně drží tužku - to se naučí v 1.třídě. spletl si trojúhelník s obdélníkem - to se v 1.třídě naučí. má problém s komunikací s dětmi - to nevadí... prostě máme pocit, že kdybychom přihlásili Adama, vzali by ho taky.. Mirek říkal, že školy mají málo dětí, berou všechny. bez ohledu, zda je dítě na školu zralé.
@martinka79 co ty si o tom myslíš? doteď jsem slýchala, jak je nesoustředěný, nenaučí se do prázdnin správně mluvit, je labilní, na školu určitě nevhodný.. fakt nevím, co si o tom myslet 😨 ještě se poptám učitelky ve školce, psycholožky a uvidíme. hlásila jsem, že uvažujeme o odkladu, to si máme rozmyslet do května.
chi chi, mysela jsem si, jak mi ubyde starost a ona je ještě větší 😀 no, za chvíli dorazí babi a až se nachystáme, máme jít na ten ples. Adam kňučí od té doby, co jsem mu to řekla. chudák babi tedy 😀 ještě, že to máme kousek, tak holt budeme odskakovat domů 😉

martinka79
21. led 2011

@paolin Pavli těžko raidt... ale jak četu vím od tebe všechny věci O Vítkovi já bych mu ušetřila stres a dala rok dalšího rozvoje... a požádala o odklad.. do května času dost, ale asi bych byla pro ... být ve školce.
škola je džungle a fakt maso a jako to co ti řekli, je všechno pravda,a le po sociální stránce by to asi chtělo a samo trochu po psychologické stránce dozrát a pak bude mít navrch... ples si užijte...
pa

e.k.t
autor
21. led 2011

Pavli ouhlasím s Martinkou, ten rok by Vítek jen našel, to sociální je potřeba zohlednit, jinak hrozí že bude šikanován nebo jinak odstrkován nebo znevýhodňován, i pro jeho jistottu si myslím že odklad by byl fajn

paolin
22. led 2011

ahoj holky! díky za rady! probereme to důkladně s psycholožkou a uvidíme. nedokážu si taky představit, že by Vítek šel do školy a Adam do školky..do toho práce - pokud by byla...
jedninné, nad čím se pozastavujeme je, že se Vítek poslední rok díky Adamovi zastavil. jestli by mu škola v tomhle naopak neprospěla. letos jde hodně jeho kamarádů ze školky, dali by je do jedné třídy. měl by tam i Haničku od kamošky.. ještě, že je možné odklad ohlásit až v květnu 😀

jinak ples fajn. dorazili jsme tedy až kolem půl 10, než jsme uspali Adama. cca za hodinu jsem začala usínat 😀
v tombole jsem standardně nevyhráli 😀 kluci vstávali v 6 😀 Mireček teď chrní, já půjdu odpo s Adámkem. 😉

anta
22. led 2011

Dobré ranko, holčinky. Od rána jsem zase v jednom kolečku. Byla jsem pro pleny, sháněla origoš Huggies, na které jsme zvyklí, ale nakonec jsem sehnala nějaké Huggies, které ale nejsou prostě origoš, ale co, neřeším to, protože kluk stejně nosí doma slipáče. Ty se mi taky podařilo sehnat 1 kus za 9 Kč 😀 😀 😀 Brala jsem míry podle kalhotek, které má a na které si nestěžoval, že ho tlačí apodobně.
@paolin - já si taky myslím, že mu odklad jen prospěje, bude mít delší dětství a také čas na to, aby trošku přece jen rozumově dospěl 😉

martinka79
22. led 2011

čauky holky doma z výletu bylo to luxusní stálo to za to... moc doporučuji.

@paolin Pavli písni mi odkaz na podobnou zábavnou hernu v Brně vemu tam děti...

martinka79
22. led 2011

@paolin Pavli nevím zda volba kamarádků je vhodná, uvidíš co řekne psych. ale já říkám nedělej to z vl. zkušenosti to nevidím realně a pokud máš pocit, že neudělala posun dej ho na kroužek ke starším dětem... trochu ho ostřílej... ale bojím se , že je sice šikula šikovná, ale to sociální a ty jehio jistotty mu nedají ve škole spát...
možná se pletu.. a nechci být kritická, odpočiň si. my sjme doma z výletu abylo to super... a užila jsme si pokec s maminama i hraní s dětmi.

paolin
23. led 2011

@martinka79 Marti díky. určitě nebudu posílat Vítka do školy jen proto, že všichni okolo tam děti mají 🙂
řeším to stejné s kamoškou. ona má o něco starší holčičku, strašně šikovnou, ale jednak je malinká - teď má metr a je hodně "dětská". jako by se obě ty naše děti zasekly stejně - mají taky druhé dítě 2,5 let. úplně mi v té škole zblbli hlavu 😀 jsem si myslela, že ho na 99% nebudou vůbec chtít a vše je naopak 😀
včera tu byly dvě kamošky a tedy 6 dětí a bylo to moc prima 🙂

martinka79
23. led 2011

@paolin te´d je nouze o děti tak třeba i proto víš.. hele oni málokomu řeknou není zralý to musí psycholg a Mudr. 😉 rozhodnutí je jen na vás a určitě bude to nejsprávnější...
jo den s dětmi je prima...
my tu měli a máme nocležnici. 😀

anta
23. led 2011

Ahojky holčiny. 😉

martinka79
23. led 2011

čusík všechny

e.k.t
autor
23. led 2011

ahojky, slejzáme se tu jak švábi na pivo 😀

paolin
23. led 2011

kuk 😀

e.k.t
autor
24. led 2011

ahojky, tak lumpuša opět usla až skoro o půllnoci a to přes den nespala a vstala před 8, dnes teda až před devátou, ale mm je v práci, tak budeme víc blbnout a půjdeme na nákup tak si to snad užije a třeba ji i unavím

many
24. led 2011

ahojky holky 🙂 zdravíme 🙂 tak konečně to jede co 🙂

many
24. led 2011

@e.k.t no ty děti mají výdrž 😉 já taky čučím co Ladík poslední dobou zvládá, ikdyž nejde spát po obídku a ráno vstává už po 7, tak pro něj není problém jít spát až kolem 22.00 a to s řevem, že nechce jít spinkat ještě 😒

many
24. led 2011

@paolin já bych Vítka nechala asi ještě rok ve školce 😉 je to na tobě no 😉

many
24. led 2011

pár foteček z výletu do Brna 🙂 byla to fakt rychlovka jen k tetě a další den zase domů , chtělo by to na dýl, abych mohla do Vaňkovky 😀.......................................