Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

ketra
17. led 2012

tak malý konečně chrupká a já jdu vařit...akorát nevím co ☹

luciebx
17. led 2012

@ketra ty jo u vas uz se zase spi? a u nas se teprve stava.. 😀 😀

ketra
17. led 2012

@luciebx my už máme nárok, vstávali jsme v šest ☹, Maty spí každý den hoďku dopoledne a pak ještě hodinku a něco odpoledne, jinak je z něho protiva protivná.

antana123
17. led 2012

@ketra já dělám francouzký brambory ale na 12 oběd nestihnu pozdě jsme vstávali 😒

antana123
17. led 2012

@ketra náš do roku taky spával 2x denně ted už jen 1x

ketra
17. led 2012

@antana123 já obědy stíhám jak kdy. Tedy pro mě a manžela. Malýmu ještě vařím zvlášť,ale už s tím budu postupně končit. Jednou obědvám ve dvanáct, jindy až s mojim třeba ve tři. Prostě se to nezblázní. Razím heslo, hlavně v pohodě a klidu - občas to taky nevyjde...

mufici
17. led 2012

@ketra přesně tak 🙂 ,nemá cenu si honit triko 🙂

romcovaklarka
17. led 2012

Tak u nás se spí už podruhý 😵 Malej spí dvakrát, ale když vstává prvně hodně brzo jako dnes, tak 3x...

ketra
17. led 2012

@romcovaklarka taky jsme to tak dřív mívali

larryw
autor
17. led 2012

@ketra tak to řeším skoro každý den, fakt už mi dochází inspirace, co pořád klohnit...dřív jsem to hrotila, abych měla uklizeno, uvařeno, teď už na to taky prdím a až se jí, tak se prostě jí, když není oběd ve dvanáct, tak malýho zaplácnu něčím jiným...
jsme doma z venku, po sněhu ani památky, ale kosa teda docela je, jsem vymrzla....a ještě k tomu nejel výtah, takže jsme s malým vztekloušem šlapali do 5 patra, fuška

javyb
17. led 2012

Tak jsme doma z procházky a od babičky, Baru je ze sněhu unešená, to je prča🙂)) Jdu ohřát jídlo a pak uspat mládě, těším se na kafíčko. Odpoledne si malou bere mamka, tak mám v plánu deratizaci bytu...

@antana123 díky🙂

larryw
autor
17. led 2012

taky jdeme dát obídek a pak kávičkaaa 🙂 a koupila jsem si k ní zákusky, tak se těším....když mám být těhu, tak už se budu rozmazlovat trošku dopředu 🙂

javyb
17. led 2012

Tak mě už solidně hrabe - čumím na čt 1 a nechápu, proč je ve 20h Venkovský učitel a ne Vyprávěj, když je přece pátek.... Ty vole😀

antana123
17. led 2012

@javyb taky se mi to stává 😀 😀 😀

romcovaklarka
17. led 2012

@javyb To je hezký, taky se těším, až prcek ten sníh ocení... No příští rok, no 🙂

javyb
17. led 2012

@romcovaklarka jj, je to úžasný, my jsme byli přes svátky na horách, takže už tam jezdila na bobech, ale nejvíc chěla jezdit z kopce po prdeli, to by vydržela i hodinu🙂)))

antana123
17. led 2012

@romcovaklarka u nás má sníh taky úspěch se v něm ted válel potvůrka 😀

romcovaklarka
17. led 2012

@javyb To se nedivím, taky bych to vydržela hodinu 😀

larryw
autor
17. led 2012

malej by si sníh taky užil, když jsme byli na vysočině, tak z něho byl šťastnej...tady teď momentálně opět sněží, kdyby to neustále netálo, tak už tady taky mohlo být deset cenťáků
konečně drak usnul, po dvou dnesch bez odpoledního spánku úspěch....mě čeká obrovská halda prádla k žehlení, tak hledám jakoukoliv činnost, jen abych se do toho nemusela pustit 🙂

antana123
17. led 2012

u nás se taky spí 😀

liskovyorisek
17. led 2012

U nás se teda nespí....už hodinu se to zvíře snažím uspat či přinutit k spánku...to je mazec - polední spaní jedině v kočáru nebo pod nátlakem...ale venku už jsme byli a já potřebuju aspoň tu hodinku na regeneraci nervů a aspoň vejrání do těch zpropadených skript....Jinak sníh měl mega úspěch - nemohla jsem malého dostat domů - tváře jak slabikáře, válel se mi ve sněhu - no nadšení 🙂 Jo jo, boby co přinesl Ježíšek jsme ještě taky nevytáhli 😀

larryw
autor
17. led 2012

@sarkachmelova tak kde seš s tím testem 🙂 moc držím pěsti...a hlavně, nenech ho tam zase 5 hodin 😉

malformatio
17. led 2012

@luciebx @larryw my jsme v Novém Městě na Moravě hóóódně často 🙂

antana123
17. led 2012

@malformatio super tak další na srazík 😀 😀

malformatio
17. led 2012

@antana123 tak to beru, ideální místo 😀 😀 😀

luciebx
17. led 2012

juchuu zeny to bude fajn.. tak to neco vymyslime.. vim ze ve zdare je jeden detsky koutek .. kde si deti muzou hrat.. vyblbnou a my si muzeme dat vinecko nebo kaficko. my klidne pojedem dom vlakem .. takze to by nemuselo byt tak spatnny.. co rikate.. 😀 😀

imzadi
17. led 2012

sraz beru,ale jsme od prahyyyy...😝 to je super,ze u babicky nemusim varit a ted sla vzit maleho ven do kocarku...hodila by se bliz k nasemu domu😀

tak kdo dneska testuje a jak to dopadlo? a kde je @hehena?

luciebx
17. led 2012

@ketra tak malej taky nez mel rok chodil spat jeste dopoledne a odpoledne.. ale myslim ze tak v 10 mesicich. mozna kecam.. nevim.. ale pak od roku staval kolem 7-8 a ve 12 spat.. a v pul 8 vecer spat.. no a ted si myslim ze ve 12 mi spat nechce.. ze ho zacnu davat tak v 1.. kdyz stava po 8 tak je jasny ze mi ve 12 znovu neusne.. 😀 ted tam zase radi..

luciebx
17. led 2012

holky my byli s kamoskama v detskym centru.. kamoska dorazila se 4 mesicnim mimi.. a benik ke me moc nechtel.. jako by se stydel 😀 mu rikam koukej beni maminka ma miminko.. a se otocil a pelasil na klouzacku. 😀 😀

antana123
17. led 2012

@luciebx jo mají tam super kavárnu kousek od pošty s velkým dětským koutkem jmenuje se to EKVILIBRIUM a super 😉
@luciebx náš zase jeak vidí mimi tak je hotový usmívá se a pořád na něj ukazuje a říká mi MIMI 😀