Duch na testu. Máte zkušenosti s něčím podobným?

13. kvě 2020

Zdravím Vás dámy, poslední dny mám mírné bolesti jako při ms, pobolívá mě trochu močák a častěji chodím čůrat a jsem nafouklá aniž bych jedla něco nadýmavého. Do toho jsem ze všeho na měkko. Připisuji to i pms.. Nicméně jsem dnes byla u gynekologa na kontrole, kde byl normální nález. Dělal mi jen vnitřní UZ a cytologii. Nedalo mi to a pro jistotu jsem si udělala test (druhé mimi zatím neplánujeme) a vidím ducha. Navíc byl teď partner měsíc pracovně pryč, takže k početí mohlo dojít někdy začátkem dubna a to by už bylo na UZ něco vidět nemyslíte? Navíc jsem dostala normálně MS, resp. dostala, dva dny silná a pak výjimečně kratší, spíše špinení....
Takže teď nevím co si o testu myslet. Dr, mi doporučil na bolesti brát ibalgin a kdyby to nepomohlo mám zase přijít. Brát raději nebudu nic a jsem objednaná na krev a moč, tak uvidím, ale zajímalo by mne jestli máte zkušenosti s něčím podobným.
Nejsem "snažilka" nic si neměřím a nepočítám, byla by to spíše velká náhoda a i ty se občas dějí.
Díky

farka
13. kvě 2020

Teoreticky je to možné, první co mne napadlo tak mimoděložní :-/

jjasmina
13. kvě 2020

No duch tamje, u mě na ultrazvuk bylo něco vidět od poslední ms cca za měsíc a půl. Pokud si chceš být jistá zajdi si do laborky na testy hcg jako samoplatce jestli nechceš čekat a pak bych konzultovala s dr

meggii321
14. kvě 2020

Jak píše @jjasmina, zajdi si na testy HCG jako samoplátce.... je to divné a neboj... jak píše @farka mimoděložní to nebude....to už by byla dálnice, když byl sex naposled na začátku dubna.... co dálnice... to už mi po takové době ten vejcovod praskl... takže mimoděložní nee...

zavodnice
14. kvě 2020

Mně se stalo nedávno něco podobného, 10 dnů po MS pozitivní test, nijak silný a žádný duch to taky nebyl. Za dva dny jsem si udělala další test, nesílil. Už jsem panikařila, že je to mimoděložní, k tomu bolesti bricha. Další den test slabší a další ještě slabší, až nakonec negativní. Nejspíš šlo o biochemické a měla jsem jen zbytkové HCG. U doktora jsem nebyla, byly Vánoce a naštěstí akutní problémy nepřišly, abych musela na pohotovost.

eruwie89
15. kvě 2020

Ahoj všem, co myslíte? Včera byl den MS stále nic. Už pár dní se mi na testech objevuji nejdřív téměř neviditelný čárky. Dnes ráno taková. Myslíte, že by to mohlo být pozitivní?

jjasmina
15. kvě 2020

@eruwie89 já myslím, že jo, snad bude sílit 🙂

eruwie89
16. kvě 2020

Holky, dělám si dva typy testu. Ten papírový co jsem sem dávala včera sílí. Potom ale dělam Livsane 10 (v plastu) a ten je stale silene slaby. Nechápu jak to. Máte s tí někdo zkušenost? Děkuji
@jjasmina

jjasmina
16. kvě 2020

@eruwie89 Mě zrovna Livsane hodil negativní test, tak na něj bych moc nespoléhala, za mě topovky dr max nebo Mamatest,Možná má málo barviva

eruwie89
18. kvě 2020

@jjasmina tak jsem si dneska udelala znovu prouzkový a digitest... dnes mam 3 dny po vynechane MS. 31DC - čárka v porovnání s pátkem sílí a digi vyšel 1-2tt - problém, je že od ovulace je to déle a to 18dní, Nevíte proč? Možná méně hormonu v moči? Přikládám fotky, modrý z pátku a mamatest z dneška

marta_kovar
18. kvě 2020

@eruwie89 Ovulaci si hlídáš ovulačníma testama?

eruwie89
18. kvě 2020

@marta_kovar ano 1.5.byla

marta_kovar
18. kvě 2020

@eruwie89 V tom případě je pak asi možnost, že by rostlo HCG pomaleji. Ale mně vždy vyšel digitální přesně a vždy to tak i bylo. 🤷🏽‍♀️

eruwie89
18. kvě 2020

@marta_kovar tak četla jsem i o holkách co měli testy sněhobílé a přitom byli v 2 měsíci. Takže asi je to individuální. Jen mě to prekvapilo