• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duše. Je v těle nenarozeného dítěte nebo po porodu?

30. července 2008 
no fajn, nechtěl jsem to psát, ale 12 roků zpět jsem se v bahnité vodě zachytnul o kořeny a kdoví co a nevím, jak jsem byl dlouho pod vodou, ale promítaly se mi černobílý videa..když to tak napíšu .-- křik při porodu, pak jsem viděl kojence a už dál nevím..ale že byly černobílý, si pamatuju pořád
26. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zrovna včera jsem na www.superforum.sk v sekci eknihy (nebo eBooks, teď nevím, jak je to tam označené) narazil na asi 50 knih o okultismu a je jich tam i pár o duši a tak, kdyby to někoho zajímalo, tak se tam koukněte.
27. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eraserhead .. no já se mrknu :grinning:
28. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ria ten odkaz je fakt hezký :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. :slight_smile:
Jaký máte nzor na,to někdo zjištuje třeba hypozou,co byl v minulém životě.Sli byste do toho?
29. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pominu-li, že v nějaké minulé nebo budoucí životy nevěřím (viz. výše), tak bych do toho i tak nešel - 1) Možná existuje důvod, proč si to nepamatuji, tak pro to měnit; 2) Kdo se moc ptá, moc se dozví :grinning: ; 3) Jak to pomůže mýmu současnýmu životu?
29. črc 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria, myslíš formu holotropního dýchání? Já bych do toho nešel, ale zas na druhou stranu to může být plus (snad) u několika lidí. Co mě odrazuje? Pochybnost, že terapeut nebude "dost dobrý"---takže možné komplikace anebo navrácení zpátky.
29. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eraserhead... chceš to odborně nebo narychlo? :grinning: No buď zjistíš něco pozitivního a třeba bude tvůj život plnější..anebo se z toho po..reš :grinning:
29. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nobody, presne muj nazor. Te technice verim, ale nejvic zalezi na tom, kdo te vede.
29. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do toho bych šla, kdybych měla doporučení na opravdového odborníka na hypnózu. Zajímalo by mě, co je můj mozek schopen vyplodit :sunglasses:
30. črc 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek