Duše. Je v těle nenarozeného dítěte nebo po porodu?

dgm
24. črc 2008

Ahoj, jak se divate na pojem duse? Je podle vas duse uz v tele nenarozeneho ditete nebo prichazi do neho az tesne pred narozenim nebo v okamziku narozeni? Jak se na to divaji ruzna nabozenstvi? Jak se na to divaji ateiste? Zajima me to.

nobody
26. črc 2008

no fajn, nechtěl jsem to psát, ale 12 roků zpět jsem se v bahnité vodě zachytnul o kořeny a kdoví co a nevím, jak jsem byl dlouho pod vodou, ale promítaly se mi černobílý videa..když to tak napíšu .-- křik při porodu, pak jsem viděl kojence a už dál nevím..ale že byly černobílý, si pamatuju pořád

eraserhead
27. črc 2008

No, zrovna včera jsem na www.superforum.sk v sekci eknihy (nebo eBooks, teď nevím, jak je to tam označené) narazil na asi 50 knih o okultismu a je jich tam i pár o duši a tak, kdyby to někoho zajímalo, tak se tam koukněte.

nobody
28. črc 2008

eraserhead .. no já se mrknu 😀

zabza9
29. črc 2008

Ria ten odkaz je fakt hezký 😵

ria80
29. črc 2008

Díky. 🙂
Jaký máte nzor na,to někdo zjištuje třeba hypozou,co byl v minulém životě.Sli byste do toho?

eraserhead
29. črc 2008

Pominu-li, že v nějaké minulé nebo budoucí životy nevěřím (viz. výše), tak bych do toho i tak nešel - 1) Možná existuje důvod, proč si to nepamatuji, tak pro to měnit; 2) Kdo se moc ptá, moc se dozví 😀 ; 3) Jak to pomůže mýmu současnýmu životu?

nobody
29. črc 2008

ria, myslíš formu holotropního dýchání? Já bych do toho nešel, ale zas na druhou stranu to může být plus (snad) u několika lidí. Co mě odrazuje? Pochybnost, že terapeut nebude "dost dobrý"---takže možné komplikace anebo navrácení zpátky.

nobody
29. črc 2008

eraserhead... chceš to odborně nebo narychlo? 😀 No buď zjistíš něco pozitivního a třeba bude tvůj život plnější..anebo se z toho po..reš 😀

dgm
autor
29. črc 2008

Nobody, presne muj nazor. Te technice verim, ale nejvic zalezi na tom, kdo te vede.

zabza9
30. črc 2008

Tak do toho bych šla, kdybych měla doporučení na opravdového odborníka na hypnózu. Zajímalo by mě, co je můj mozek schopen vyplodit 😎