Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

rioko
30. lis 2009

diano taky bych něco přispěla jestli je to ještě aktuální

atreides
30. lis 2009

Právě jsem shlédla reportáž a nestačím se divit co to bylo s prominutím za krávu soudkyni 😠 😠 😠 Nechápu jak mohla rozhodnout bez návrhu, to zavání úplatkem, jiné vysvětlení nevydím.
Je mi strašně líto Marušky, nedovedu si představit být v 11 letech na jejím místě. Diano jsi velice silná žena a přeji ti hodně sil a věřím, že ten boj vyhraješ.
Na začátku jsi žádala o peníze na advokáta a určitě přispěji, jen mi je líto, že jen trochu co můžu, ale věřím, že se najde víc dobrých duší a korunka ke korunce vytvoří slušnou sumu, která ti aspoň trochu pomůže.

artuse
30. lis 2009

bankovní spojení je na těch stánkách co sem Diana dala ve svém prvním příspěvku...

lenkavano
30. lis 2009

martimarti ta soudkyně je tak tupá ,že ta to nepochopí i kdyby ji to viděla 100krát.uřízla bych ji kozy a zašila rozkrok,hernajs já mám takovej vztek.

nety
30. lis 2009

Mě přišla jak z fofršúle,doufám že ji někdo zná a pozná a ....flusanec do ksichtu je málo

bambi09
30. lis 2009

diana,ja nemám slov,pane na nebi,musíš byť silná,ja som revala ☹ ☹ ☹
som taká napálená na to Kocúrkovo,ktoré vládne v ČR,že to nikomu nevadí,ani tie inštitúcie,čo tam na to sú nič neurobili pre Marušku,to je niečo neopísateľné 😠 😠 😠
neviem si ani predstaviť,že by som niečo také prežívala ☹ ☹ ☹ musí sa to pohnúť tým správnym smerom,teraz by to chcelo fakt dobrého právnika do SRN,lebo ako som pochopila,teraz zrazu rozhodnutie českého súdu nemá žiadnu váhu,keď rozhodli o tom,že ten hajzel môže zobrať dieťa matke,vtedy to váhu malo??? 😖 😖 😖
na tú sudkyňu ani nemám slov,tá ženská nevie,kde je sever,bola zjavne nervózna 😠 😠 😠 😠 😠 nakopať a vykopnúť z miesta,tá nemá v sebe štipku citu a to je žena 😠 😠 😠
diana,fakt neviem,ako Ti pomôcť,snáď len taká psychická podpora od nás a viera,že bude dobre ☹ ☹ 😔
fakt by sa Ti malo pár žien ospravedlniť,že Ťa na začiatku dourážali a nič o tom nevedeli,hanba,že ste matky a dianu ste v sekunde odsúdili,že je taká a taká 😔 😔 😔
urobila chybu,ale keby vedela dopredu,ako to dopadne,asi by o tom nikdy v živote ani len neuvažovala,pyká za ňu bohužiaľ veľmi kruto,aj Maruška,tak prosím,kto chce len urážať,nech sem radšej ani nepíše 😔

lenkavano
30. lis 2009

bambi no právě jak ji tu ještě urážely to je fakt síla 😠 ☹

rioko
30. lis 2009

četla jsem ty první příspěvky a některé se vyznamenaly, třeba beruška, alle i jiné,dobře že diana to tady nevzdala

bambi09
30. lis 2009

lenkavano,veď práve,ja to nechápem,nechcem nepomôžem,nepíšem,ale neurážam 😔 😔

martimarti
30. lis 2009

Diano, musíš si najít v Německu dobrýho právníku, buď sv.ně a oplať to bejvalýmu, hrajte na to, že dcera tam žije v neuspořádaných poměrech a špatném prostředí, spí s otcem v jedné posteli /!/ to každý soudce zbystří 😒 , je na dcerku hrubý /možná by sousedé šli svědčit/, klidně ho obviňte z týrání a zneužívání...prostě musíte tlačit na pilu. Budou chtít znát názor Marušky ☹ a malá řekne, že chce být s tebou 😒
Možná by to chtělo vzít nahrávku a obejít velké firmy, podnikatele, advokáty...požádat o pomoc o peníze na právníka, je to strašně těžké...ale vy tam Marušku s ním nemůžete nechat ☹ ☹ ☹

petruna
30. lis 2009

taky jsem se dívala...ta soudkyně je pí.....to se jen tak nevidí...Taky bych to typla na úplatek, jinak nevim....

Jestli jsem to dobře pochopila, tak Maruška k tomu otčímovi docela chtěla (v době rozhodnutí), asi proto, že jí vše kupoval a tak. a to rozhodlo, ne ? Jen netušila, že bude muset do Německa a že nebude moct vidět maminku.
je to krutý a ta německá sousedka....brrr to musí být pro mámu to nejhorší, když tohle slyší.
je mi z toho zle a taky jsem si pobrečela.

Diano : moc držím palce, ať to dobře dopadne a ať z toho Maruška pokud možno nemá psychický následky. ☹

lenkavano
30. lis 2009

já pořád myslím na to jak tam přilítla ta sousedka

martimarti
30. lis 2009

Právě, že ta sousedka to říkala tak naléhavě, aby jí odvezla 😢 😢 😢 ...hrůza pomyslet, co tam Maruška prožívá 😢

nety
30. lis 2009

Copak doprčic nemají v německu úřady na ochranu dětí?Ta sousedka mě taky straší,její slova a zděšený výraz

lenkavano
30. lis 2009

já bych ji odvezla,vím že se to kecá,ale já bych nemohla odjet.nebo bych stanovala před barákem,já fakt nevím.

nety
30. lis 2009

Holky co tam říkaly o té haagské úmluvě??nějak jsem to nepostřehla??

martimarti
30. lis 2009

Lenkavano...to by tě obvinili z únosu ☹ ...a Diana má ještě jedno dítě ☹
To nejde, bohužel, jen by to zhoršila, kdyby jí odvezla ☹

martimarti
30. lis 2009

Nety, já to taky moc nepochopila...
Jen si vzpomínám, že její žádost smetla ze stolu nějaká úřednice, co už na tom úřadu není...zřejmě neprávem...to je ta smůla na lidi /soudkyně, úřady/ ☹

lenkavano
30. lis 2009

martimarti já vím,ale to je ta bezmoc.tak bych je tam otravovala na sociálkách,že se tam něco děje a kdyby ji to ta sousedka potvrdila a Maruška by sama řekla tak by snad něco museli dělat né.německo nejsou čechy.
nety říkaly,že podle Haagu by to mohlo být vedeno jako únos,ale Dianě odtamtud stížnost zamítli.

ria80
30. lis 2009

Je to strašný,taky jsem se dívala.Tady je vidět,že někdy cesta přes uřady nemá smysl.Chce to vymyslet,jak by se to celé dalo urychlit.Třeba by mohla Maruška jít k té sousedce a od ní mamince zavolat.To by nešlo?Ze by se domluvily,co budou dělat.
Ten chlap jí kontroluje,když mluví s Dianou nebo jí píše.A cesta by třeba nějaká byla.

jabber
30. lis 2009

Tak jsem taky právě viděla Reportéry a vzpomněla si, že jsem tady zahlédla diskusi ☹

Ta soudkyně je dementní a neschopná kráva už od pohledu, tipuju že titul má z Plzně, protože jinak v životě nepochopím jak mohla takhle nekompetentně rozhodnout 😠 Navíc - vždyť ona Marušku dala v podstatě úplně cizímu chlapovi! 😠 Skoro si myslím, že byla uplacená, jinak to není možné 😠 🙄 Mám tak šílený vztek na tenhle stát, na naše soudnictví - to by člověk fakt blil 😠 A nejhorší je, že soudci jsou neodvolatelní 😠

Jinak z tatínka mám husí kůži, připadá mi jak nějaký psychopat a sousedka v SRN tomu dala korunu, jak přišla prosit, ať si malou odvezete ☹ Doufám, že Marušce nějak neubližuje 😠

Moc držím palce a s manželem si oba myslíme, že se to teď určitě pohne, když už je to takhle zmedializované, pevně věřím, že to dobře dopadne a Marušku si brzo přivezete domů, přeju hodně moc sil a posílám malý příspěvek.

bublinkags
30. lis 2009

K těm neuskutečnitelným návštěvám - nebylo by napříště lepší návštěvu dopředu neohlašovat, přijet nečekaně a navštívit otce s dcerou rovnou za asistence něm.policie a sociálky? Takhle mi připadá, že když ví o návštěvě dopředu, tak se všivák zašije i s holčičkou. A doufám, že paní soudkyně teď bude moct chodit jenom kanálama.

nety
30. lis 2009

A kde všichni ti chytráci nechali zájmy a práva dětí??

ria80
30. lis 2009

No právě,že by tam Diana třeba mohla jít na sociálku,to by přece museli řešit.

ria80
30. lis 2009

Bublinkags,souhlas.
Ted podávat žádost k soudu v Německu a čekat rok nebo dva,než se něco bude dít,tady asi cesta nevede.Každý den,který tam ta holčička musí být,je špatně

lenkavano
30. lis 2009

ria no vždyt jo psala jsem to nahoře,já bych to udělala.

martimarti
30. lis 2009

Ta reportérka říkala Marušce: "neboj, to bude dobrý"
Ta třeba se to konečně pohne.

lenkavano
30. lis 2009

no jo ale ted aby ten maniak něco nepodnikl když ví že by mohl být mazec.

nety
30. lis 2009

Martimarti-také slovům reportérky věřím a doufám!Nikdy jsem reportéry nesledovala,ale oni se určitě o své kauzy zajímají a vrací se k nim,takže i marušku si ohlídají.

bublinkags
30. lis 2009

martimarti • 1d • Dnes ve 22:36
Nety, já to taky moc nepochopila...
Jen si vzpomínám, že její žádost smetla ze stolu nějaká úřednice, co už na tom úřadu není...zřejmě neprávem...to je ta smůla na lidi /soudkyně, úřady/

martimarti - já mám zkušenost se žalobou proti státu (pochybení úředníků z katastrálního úřadu) a můžu ti říct, ža jakmile se v případu objeví jedna chyba tak se na ní zákonitě nabalí ještě několik dalších ☹ ☹ Jde jen o majetek a peníze a trvá to už 6 let, tak moc doufám, že když jde o budoucnost človíčka budou úřady rychlejší 😉