• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

12. září 2011 
diana,šťastné a veselé celej rodinke aj Maruške a v Novom roku len samé dobré správy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diano krásné Vánoce a hlavně at je ten další rok ve znamení mega změn a dobrých zpráv :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diano taky přeju krásné svátky a do nového roku brzké vyřešení vašeho trápení. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Diano tak jak pokračuje váš příběh?je něco nového?vyvíjí se to k lepšímu?
6. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
diana,máte niečo nové??aj ja čakám,kedy napíšeš,že už je to na dobrej ceste,aby bola Maruška doma,ozvi sa nám
10. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si dnes spomenula na tuto temu? diana mate nieco noveho?
11. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky čekám kdy se nám ozve, myslím že by to bylo vhodné nám dát vědět jak to pokračuje...
11. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Omlouvám se, ale odešla nám grafika u PC. Je to na dlouhé vyprávění. Ale zítra by mělo být v TV pokrařování. Od natáčení 15.10.2010 jsem Marušku neviděla a poslední tři neděle už ani nepíše. Dneska by se měli aktualizovat stránky.
14. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už by měla běžet upoutávka v na čt1.
14. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
diano jak je možné že si marušku neviděla?a jak to že se ti neozývá?co se mohlo stát?já bych šílela :unamused: :fearful:
14. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pokaždé se ukrývá na hotel a bylo na něj podáno trestní oznámení pro maření výkonu rozhodnutí soudu. Určitě Marušce zabavil mobil. Teď se všechno střihá na zítra.
14. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je hrozné a co ta sociálka prošetřila to tam u něho.?
14. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pořad bude zase v reportérech?
14. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano. Stejný režisér i redaktorka. Od té sociálky jsme se k tomu nedostali. Zatím. Jenom nám napsala že mě Maruška chce vidět.
14. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím na vás :unamused:
14. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji hlavně za Marušku
14. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi moc líto, že nemáš lepší zprávy, je to fakt šílené, držím moc pěsti aby se to někam hlo a dobře dopadlo
14. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pořád to tady sleduju,moc držím palce.Chudák holčička.
14. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď byla upoutávka na čt1.
14. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu jsem prošvihla :unamused:
14. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diano dívala jsem se na reportáž a je mi to strašně líto, pořád nechápu, že je u nás něco takového možné...strašně moc bych Ti chtěla nějak pomoct, myslím na Tebe i Marušku, určitě bude v pořádku
15. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsem to viděla...copak té holčičce není pomoci? :cry: :cry: Je to strašná situace, nevlastní "otec", v podstatě cizí chlap si osobuje nárok na dítě za pomoci české soudkyně :frowning2: :cry: ...a nejde udělat nic :frowning2:
Fakt jsem si myslela, že se to po té první reportáži zlepší :frowning2: :frowning2: a vyřeší :frowning2:
15. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala,je to hrozný.Asi bych to řešila silou a bylo by mi jedno,co z toho bude,horší už stejně moc být nemůže.
15. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si to myslela, ale jak je vidět, tak u nás snad nikdo nic dělat nemůže - nebo nechce, fakt nevím, ale je to šílené
15. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reportáž jsem shlédla a je to opravdu k uzoufání, že jste takto od sebe odtržené! Kdyby to šlo, tak si odplivnu. Úředníci jsou pakáž, že to nemá obdoby. Moc ti držím palce.
15. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže Diana ani neví kde Maruška je...já bych ji taky snad jinak vzala a odjela s ní, nikoho bych se neptala :angry:
15. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přece strašný psychický týrání dítěte,když tam ta holčička je někde v hotelu a ví,že maminka je kousek od ní,stojí před domem.A nemůže za ní.
15. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že Diana ví,kam chodí Maruška do školy.Co kdyby tam za ní došla o přestávce a zkusila se s ní aspon tak vidět?Třeba by se mohly nějak domluvit.
15. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě zase popadl znova vztek, když jsem to dneska viděla - já bych tu soudkyni fakt nejradši prohodila oknem :angry: :rolling_eyes: Jedno jediný její dementní rozhodnutí a jsou z toho roky trápení pro spoustu lidí :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diano, ještě mě napadlo, že když ti Maruška nesmí volat z domova, tak by třeba mohla zavolat ze školy, ne? O přestávce nebo po škole - prostě když on u toho není :sweat_smile:
A chodí teď Maruška normálně do školy, když o ní jinak nic nevíš? :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek