• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hatě, Znojmo. Aké sú tam ceny?

21. července 2016 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.
Zdravim, tuhle jsem tam byli a maji tam super slevy az 70%, takze myslim ze tam se nakupy orpavdu vyplati, rada nakupuji ve slevach a zvlaste kdyz to jsou originalni kousky co jen tak nekdo nema...:slight_smile:
15. čer 2015 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
To mas pravdu, skoro na vse tam mají porad slevy, tam se opravdu vyplati zajet nakoupit…:slight_smile: My tam vždy travime téměř cely den, zajdeme si tam na obed, a je to tam moc fain…:slight_smile:
23. čer 2015 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.
No restaurace tam mají moc dobry, mi tam vždy tajdeme do pizzerie, manzelovi tam ta pizza moc chutna, ja ji vždy rychle snim a utikam ještě po obchodech a jeho si tam vždy pak uz jen vyzvednu…:grinning:
25. čer 2015 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
To mas recht, nejlepsi je chlapa nekde odlozit, nejde nakupova s chlapem, ale když někdo te na ty nakupy odvest musí, když zrovna nejedu s kamoskama, takze s chlapem ty nakupy stoji za prdinu…=o/ ještě ze ty restaurace tam mají
28. čer 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se tam jako nakupuje moc dobře! :slight_smile: Posledne co jsme tam byli, nebylo to ani planovany a takovy nakupy jsou nejlepsi, když něco vždy potrebuju tak to nemuzu sehnat, ale takhle jsem si toho koupila dost a ve velkych slevach, psoeldne to byli botky Nike, jinak u nas je maji za dvojansobek ceny, tak jsem je musela vzit :D
15. říj 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Zdravím vás, já bydlím nedaleko Znojma, takže ve Freeporu jsem poměrně často. Výběr je podle mě dobrý, jsou tam snad všechny značkové obchody, na které si vzpomenete. Rozhodně to stojí za to se tam podívat. Ale úplně nejlepší je sledovat jejich internetové stránky freeport.cz a jet tam, když mají větší slevy.
13. únor 2016 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to tam miluju, jsou tam někdy docela velké slevy, třeba zrovna teď: picodi.com/cz/nakup-hlavou/pepe-jeans-dziny-o-30-levneji
21. črc 2016 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek