Herbalife - kdo má vlastní zkušenosti?

ondruchovat
8. únor 2019

Dobrý den , najde se tady někdo kdo ma s herbalife zkušenosti ? Jak se to pohybuje ze začátku cenově ?

- vím ze na to má každý Svůj názor , tak tady prosím nezakladejme vášnivou diskuzi ze to je podvod atd
-prosím o zkušenosti vlastní a reálné
Děkuji a hezky den .

pavca1982
8. únor 2019

@ondruchovat Nefunguje to

veru0401
8. únor 2019

@ondruchovat u nás teda funguje😊chce to teda dodržovat pitný režim a pravidelný sport pak jsou videt výsledky..my jsme to brali přes jejich obchodaka to jsou ceny vyssi a pak jsme našli ze se to dá koupit i přes internet a tam jsou ceny daleko nizsi..záleží na tom co konkrétně chcete

renatastr
8. únor 2019

@ondruchovat Brala jsem a byla jsem spokojená. Samozřejmě záleží na jakého prodejce natrefite. Každý to má udělané jinak. U některého platíte plnou cenu u dalšího podle toho kolik zhubněte, tak vám dá slevu a u dalšího si máte možnost zaplatit počáteční vklad a užate slevu. Fungovalo to, zhubla jsem za 3 měsíce 6 kg. Ale je jasné .... je to doplněk stravy a aby byly lepší

ondruchovat
autor
8. únor 2019

@veru0401
@renatastr
DamY a ceny na přiblížení aspoň cca ? Nemám představu vůbec ...

cilkat
8. únor 2019

Tchýně je jeden z prodejců... je do toho naprosto zapálená a nadšená... neustále nám něco vnucuje. Tvrdí, jak jí to ohromně pomáhá (má poměrně čerstvě diagnostikovanou nesnášenlivost lepku a laktozy a jíst "normálně" je tudíž u ní fakt celkem složitý), mě přijde, že už má spíš z jejich neustálých aktivit a školení vymytej mozek.
Jinak cenově: ty jejich koktejly maj standardní cenu nastavenou 1200 za krabici (nebo byla 3 roky zpět)... Při doporučeném "nahradit tím jedno jídlo", vydrží krabice zhruba měsíc ... prý zas ušetříte tím, že je to místo jídla (snížení tohohle nákladu moc nevěřím, stejně do toho většina lidí mixune aspoň ovoce a tudíž když to dáte jako snídani/svačinu...). Pak je spouty různých vitaminových doplňků, jejichž ceny neznám (ale vzásaě nejsou tak moc mimo než třeba maminkovský vitaminy z lékárny). V Praze vím, že se třeba navíc můžete přidat do sportovního klubu a tak (tam ceny mám dojem opět odpovídají "fitku")
Mě obecně všechny tyhle věci přijdou drahé, ale není to tak, že y herbalife byl výrazně dražší/levnější než průměr cen v této oblasti.

sudylichozrout
8. únor 2019

@veru0401 takze to vlastne funguje proto, ze drzis rezim a sportujes. To je pecka! Aneb jak cloveku prodat lejno v celofanu s pentli 😀

sudylichozrout
8. únor 2019

@ondruchovat jestli chces opravdu zhubnout, vykasli se na Herbalife a podobny blbosti, sniz prijem kalorii a pravidelne se hybej. To je nejlepsi recept. Jinymi slovy - nezer a nebud lina 🙂

ondruchovat
autor
8. únor 2019

Opět děkuji za rady k tématu 😂 jen hubnout nepotřebuji , při výšce 175cm vážím 53kg , pokud čtu a procitam tak tam nejde jen o hubnutí .
I tak děkuji

sudylichozrout
8. únor 2019

@ondruchovat pokud to chves jako ocistu, organizmu, tak znovu rikam, jez zdrave, pij zeleny caj, pripadne nejake bylinky. Vyjde te to na zlomek ceny. Herbalife je predrazene nic. Je to podvod, pokud budu hovorit bez obalu.

lv
8. únor 2019

@ondruchovat hubnout bys ani neměla, máš podváhu, pokud jsi vyčerpaná,jez kvalitně

patmouse
8. únor 2019

@ondruchovat O co vic tam tedy jde? To by me samotnou zajimalo.
Zatim jsem se setkala jen s tim,ze to lidi chteli,aby zhubli. V tom pripade ma herbalife asi efekt nula nula nic, staci dobre jist a hybat se a zadny 💩 v prasku k tomu neni treba 😉

ondruchovat
autor
9. únor 2019

@patmouse to ze ty ses setkala s tím ze to lidi chtěli jen na hubnutí neznamená ze to tak je 🙂
Nebudu tady zakládat diskuzi ,Proto jswm tenhle dotaz nezakládala.
Par odpovědi se mi dostalo , to mi stačí .

tomikjoejoe
9. únor 2019

Můj tatínek ho i prodával a jednu dobu sám užíval. Zhubl celkem dost - pil koktejly, dával ale pozor co jí mimo nich a hodně cvičil. Řekla bych, že mu to spíš pomohlo trochu odlehčit střevům a zbytek udělal přechod na zdravou životosprávu 🙂