Hledám babičku pro děti.

mamka2277
30. dub 2020

Dobrý den. Už nevím jak dál. Jsem mamka dvou malých holčiček a strašně mě trapí, že kromě mě a jejich otce, který je stále v práci, je nemá nikdo rád. Já jsem z dětského domova. Nemám žádné příbuzné ani žádné známé, protože jsem se stále stěhovala z dětského domova, z domu na půl cesty, za praci. Teď už rok a půl žijí ve Frýdku.
Mám dvě krásné holky a na celém světě není nikdo kdo by se o ně zajímal, kdo by je měl rád, kdo by je občas došel navštívit, nebo jim popřál k narozkám. Proto bych chtěla touto cestou najít nějakou babičku, nebo dědečka, kterým je taky smutno a rádi by se potěšili s dětmi. A my by jsme jim na oplátku rádi vypomohli v domácnosti, pomohli s nákupy, nebo ze zahrádkou.
Vůbec mi nejde o nějakou bezplatnou chůvu nebo o neco takového, chceme jenom mít někoho rádi a aby někdo měl rád nás.

rnika
30. dub 2020

Držím palec... ať se někdo ozve. Mě napadá, že před Vánocemi je vždy akce Ježíškova vnoučata tuším.... ( tam si píší senioři z domovů důchodců co by si přáli k Ježíšku... myslím, že byste mohli zkusit i touto cestou, jestli tam někdo nebude mít podobné přání, vím, že loni jsem tam zahlédla, že někdo si přál třeba i jen návštěvu nebo, aby s nimi šel někdo na procházku a pod. , jedna paní tam chtěla nějaké pěkné dětské obrázky pro radost, vím že tehdy jich nakonec chodilo mraky...samozřejmě je tam většinou spousta materiálních přání). Tak pokud nikoho nesežene teď zkuste se podívat i na netu na tuhle akci zda bude zapojený nějaký domov důchodců poblíž vás 😉

tasimia
30. dub 2020

@mamka2277 určitě zkus Domov pro seniory.. nebo nějaký pečovatelský dům, budou za to rádi 🙂 vím, že jednu dobu existovala stránka adoptuj babičku a dědečka, ale nevím či to ještě funguje ;).

sangina
2. kvě 2020

JE MI TO LÍTO..MOJE DĚTI NEPOZNALY TAKÉ BABIČKU A DĚDU...POKUD BYCH VÁM MOHLA V TOMTO POMOCI BUDE MI CTÍ

mamka2277
autor
3. kvě 2020

@sangina to bych byla moc ráda

sangina
3. kvě 2020

@mamka2277 ..o..napište mi na e mail..sangina@sezam.cz

babicka_dady
29. čer 2021

@mamka2277 dobry den a odkud ste mi z brna

mamka2277
autor
1. črc 2021

@babicka_dady bydlíme kousek od Orlové 🙂 ale původně pocházím z Moravského Krumlova.

babicka_dady
20. črc 2021

skoda ze nejste aspon kousek od Brna ale moc vam preji abyste nasli

babicka_dady
20. črc 2021

a budu drzet moooooc palecku at najdete

76ali
24. dub 2022

@mamka2277 z Prahy asi nejste?

mamka2277
autor
24. dub 2022

@76ali ne bydlime kousek od Orlove, ale klidne by jsme si vet do Prahy udelali 🙂