Hledám kamarádku na wellness víkend nebo výlet

vanilka_eva
9. lis 2014

Ahoj, hledám nějakou fajn kamarádku, se kterou bych jela na wellness víkend nebo nějaký jednodenní výlet (adventní Vídeň, Bratislava ...). Nejlépe Brno nebo jižní Morava, ale není podmínka. Je mi 33, takže přiměřeného věku, ale důležitý bude mít si o čem popovídat emoticon Těším se na odpovědi

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva už jsem tu diskuzi našla 😉 Bydliště a věk máme stejný 😉

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k no tak to je fajn a kam bys tak chtěla jet?

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva je mi to vcelku jedno, Vídeň i Blavu znám jen z "letních" výletů...ale třeba ještě někdo něco poradí v té druhé diskuzi, co je hezčí. Já už mám takový "absťák", že už se těším i na svařák na Svoboďáku....ani nevím, kde teď budou trhy, když je Zelňák rozkopaný....

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

Já taky ty města znám jenom z výletů, ale o vánocích jsem tam ještě nebyla. Proto mě to láká nebo i Praha. No já se taky těším na naše trhy, někde jsem četla, že ty ze Zelňáku budou na Moraváku. Já mám nejradši turbomošt 🙂, tam můžeme taky zajít

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva Kolik je Lucince? Mám 4,5 letého syna a ten tam miluje vláček a kolotoče a loni jsem mu koupila dětský svařák a machroval,že taky má "alkohol" 😉 Tak ten už se ptá, kdy zas budou kolotoče a dobrůtky 😀

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva A Praha je taky fajn...

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k Lucka má tři roky a zrovna dneska se mě ptala, jestli už jsou vánoce. Taky se jí loni líbily kolotoče a vláček. Chodíte i na výstaviště na trhy? My pravidelně každej rok, i když je tam pořád to stejný 🙂

veryk
21. lis 2014

ahoj holky, take hledam nejakou kamosku na pokec (ne virtualni) a treba divadlo ci kino -to mi chybi hodne. ja ac puvodem z brna jsem mnoho let zila v praze, ted jsme se shodou okolnosti museli kvuli manzelovi prestehovat do brna a jsme tu neco pres rok. mam dceru 6 a syna 3. pred vanocema asi zadny vylet nedam, ale posezeni s detma ci vecer bez urcite jo.

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva Na trzích jsme tam ještě nebyli (ale jinak pořád nějaké veletrhy - automoto, vojenský, zemědělský 😀 ), tak to asi teda letos vyzkoušíme, teď v zimě to je "nuda"v tom Brně. Už se těším na prosinec na ten nový zábavní park Vida.

blanka.k
21. lis 2014

@veryk ahoj, my jsme do Brna taky šli z Prahy (ale původně jsme Moraváci) 😀 A divadlo - pořád si říkám, že bych někam zašla, jsem v něm byla 3x v životě (na gymplu) - takže vím, že balet není nic pro mě, ale nějaká pěkná komedie. Nebo sem teď viděla z šaliny nějakou reklamu na Krause,ale už jsem nezahlídla kde, kdy....

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@veryk Ahoj, to je fajn, že se nás sejde víc, aspoň bude větší sranda. Já jsem pro někam zajít a pokecat nebo i do toho kina 🙂

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva
@veryk Ještě chci jít na tu výstavu Bodies,ale to se mnou nikdo nechce jít (až na syna, ten když jedeme okolo, tak pořád, že tam chce 😅 )

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k V divadle jsem byla naposledy asi před pěti lety, dobrý komedie hráli v divadle Bolka Polívky a já mám ještě ráda muzikály, operu nebo balet taky neee 🙂

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva Čebus je fajn,s tím občas jezdím 😀

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k taky se mi to zdá fajn, přivezou, odvezou, člověk se nemusí o nic starat

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k ten poslední odkaz měla být Bratislava

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva letos jsem byla 3x s těmito.... http://www.vykupto.cz/dovolena/38677-adventni-v...
U těch mi vyhovovalo, že jezdí ve všední dny = neokrádám rodin o společné víkendy 😀

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k hmm ale je to zbytečně dražší na to, že je to ve slevě, já právě radši ty víkendy, ve všední den bych zase plýtvala dovolenou a vlastně i manžel, musel by hlídat

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva Ta Vídeň vypadá fakt dobře...až jsem si vytáhla svého průodce Vídní a slintám tu 😀 Do Blavy se dá dostat za 200,-/cesta Student Agency.... a člověk by nebyl omezený zájezdem 😉

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k to je pravda s tou Bratislavou, Student Agency je fajn, taky jsem se úplně navnadila na nějakej výlet 🙂

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva hlavě kdyby třeba mělo pršet, tak v té zimě by to bylo něco celý den venku 😅 Vím, že u SA šla jízenka docela "last minute" zrušit,ale už jsem s nima nejela ani nepamatuju. I do Vídně měl dobré jízdenky, vlakem jsem tam nebyli, co nemáme zákazn.kartu, bez ní ty jejich dráhy jsou drahý 😔

Ještě jsem chtěla manžela dotáhnout sem, ale on to fakt nemusí:
http://www.maximus-resort.cz/-wellness-spa-brno
Dokonce jsem loni objednala 4denní welnes v Jeseníkách v lázních (takže součástí pobytu byly procedury),ale musela jsem na ně chodit za něj, nešel ani na jedinou 😔

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

No jo to jsou ti chlapi, ten můj na nějaké wellness taky není a já bych tak jela někam relaxovat. Na ten maximus resort jsem se taky dívala a vypadá dobře. Já mám třeba ráda Luhačovice, tam jsou hezký wellness hotely.
Ty jízdenky jdou myslím zrušit i 30 minut předem nebo to tak aspoň bývalo, taky jsem dlouho nejela. Je fakt, že vydržet v zimě celej den venku je asi blbý

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva V Luhačovicích jsme byli v hotelu Ambra, malýmu byli 3 měsíce a bylo to super...a přemýšlím, jeslti manžel na ty procedury chodil, nebo jeslti jsem je měla zaplacený jen já 🤐

blanka.k
21. lis 2014

@vanilka_eva a tady místní "klubík" pořádá pro maminy každoročně welness víkend v Č.Hoře v rom areálu pivovaru,ale osobní zkušenost nemám

vanilka_eva
autor
21. lis 2014

@blanka.k O té Černé Hoře jsem četla, že je to tam fajn. A kde se dozvím kdy ten víkend bude?

veryk
21. lis 2014

jak jsem psala, pred vanocema vikend ci cely den uz nedam, mam nejake uceni a zkousky. par hodin bych nekde urvala. zajimave je i wellness http://www.infinit.cz/brno-prehrada zalezi jestli pracujete, da se tam jit zvyhodnene behem dne, a ja to mam kousek 🙂 jsem z bystrce. jinak hledam take nejakou mamku na lyzovani s detma - ja planuju leden/unor az bude snih jeseniky/petrikov, s obema detma, uz jsem tam byla ale chci, aby deti mely nekoho k sobe a mohly se vic vyblbnout. vybavu pro mrnouse mam a ten muj ji vyuzije max hodku dve denne, takze muzu zapujcit.

luccy.luccy
21. lis 2014

@vanilka_eva já jsem původně taky z Brna a nechci vymlouvat Čebus, já jsem od nich byla na spoustě jednodenních zájezdů, něco v pořádku, něco hrůza, ale třeba do Laa jezdí bus ze Zvonařky přímo do Laa a prý to výjde levněji a navíc si určíš sama odjezd do Laa a potom zpět do Brna, jezdí několikrát denně. Podrobnosti nevím, musela by jsi zapátrat. 😀 a v den narozenin je do Laa vstup zdarma. 😉

vanilka_eva
autor
22. lis 2014

@veryk Já teda pracuju, takže čas mám k večeru nebo o víkendech. A nelyžujeme, takže hory ne.

blanka.k
23. lis 2014

@veryk
@vanilka_eva Já pracuju z domu a na živnost, takže můžu relativně kdykoliv, pokud nemám objednané klienty. S manželem jsem kdysi byli v Gyoru v termálech a lidi si to dost chválili, že v Laa by za tu cenu byli pár hodin a v Gooru je to za pusu na celý den. Jinak jsme taky nelyžaři jak @vanilka_eva 😅 Ale jinak strašně "ráda" vymetám celou ČR a okolí, vbiz moje fotky v albech tady 😀

@vanilka_eva ten víkend je jen pro maminy, co chodí tady do klubíku s dětmi 😅