• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Června 2008 z BRMS

28. srpna 2011 
ahoj holky přišla jsem na vás mrknout tak jak se vám těkulkuje? :slight_smile: strašně to letí za chvíli budete rodit a za další chvíli budete slavit rok :grinning: ty brdo naší terce už budou letos dva :slight_smile: to snad ani není možný :slight_smile:
máte moc hezká alba už jsem vás zkoukla :slight_smile:
27. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky já bych si určitě vzala do porodky bepanthen a mazala s nim bradavky hodně mi pomohl a nemusi se při kojení stírat ,další věc odsavačku protže jsem ji nemela a myslela jsem že umřu jak se mi nalili prsa tak strašně to bolelo a nedalo se spat v porodce me nutili odsavat ručne a to mi teda vubec nešlo takže příště určitě beru sebou :slight_smile: a na jizvu mi pomohla mast dubová kůra s allantoinem od firmy altermed hodím vam odkaz je perfektní a na nástřih jedinečna dobra i na hemeroidy ale na ty je ještě lepší faktu mast ja si ho totiž vytlačila a nebylo to moc příjemne.a na prdíky mi používali baby calmp je na přírodní bazi :slight_smile:
27. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.medela.cz/produkty/harmony.php
já mám tuto je prfektní :slight_smile:
tak to odemě zatím vše :grinning:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ty jo vy už letos budete slavit dva roky? No tak to je pecka :grinning: Na dětech člověk nejvíc vidí jak to letí, co?!
27. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
letí to jako prase :grinning:
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - nepřispívá mi na nic. Akorát na nějaký kurz asi 400,-, ale jen u jedné nějaké porodní asistentky. Jinak veškeré příspěvky (a i jiné pro netěhule) zrušili :confounded:
Šári díky za tipy, Bepanthen i přesně tu mast už mám doma :grinning: A Faktu mast používám už od puberty :wink: Akortá na prdíky mám Pupík. Já si ho totiž na doporučení mudr. koupila pro sebe, když jsem měla hrozný bolesti na začátku těhu, prý je to i pro těhule :grinning: A koukala jsem na nový fotky, to je fakt hrozný jak to letí, si pamatuju, jak jsme byly na srazu ve "vaší" kavárně :grinning: a šahaly jsme ti na bříško...ehm,....teda někdo šahal i na jiný, že :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanka. tak to máš pěkně na prd :frowning2:
27. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
28. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....nebo spíš poledne :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prodávám autosedačku kdyby jste o někom věděli kdo schání dejte vědět
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=423764&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D113
29. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy :grinning:
Jak užíváte víkend?
31. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárec,
tak já vypadla z baráku v 11:30 a navrátila jsem se ve 21:30 :grinning: Jsem docela mrtvá :sweat_smile:
31. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak hlásím, že jsem doma. Konečně, kdo nehcodí na BRM, tak jen oznamuji, že jsem byla od min.čtvrtku v porodnici, ale jsem pořád 2v1, bolesti sice mám, ale jsem doma a malej jen prý ok, to je hlavní :wink:
2. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanka. tak se drž ať si 2v1 ještě dlouho
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka - díky. Dnes jsem byla u své gyn. a prý to vypadá na bolesti jak se mi zvětšuje děloha, tak snad to bude ok.
A co zbytek osazenstva?
4. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbytek na nás kašle :frowning2:
4. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy :dizzy_face:

Blani, já teď trpím jak pes... bolí mě ta prdelní kost :unamused: Jsem ráda, že si dojdu na záchod... že můžu chvíli sedět.. ale spíš ležím :unamused: Je to hnus, ale přejde to, mám to vždy na začátku měsíce :unamused: No a začínáme osmej, tak je to čím dál horší...

Zítra jdu na velký UZ, tak se těším, že malou uvidím.. a jsem zvědavá na předběžnou váhu malé :sweat_smile: Radši ani netipuju... každej mi furt říká, jak mám malý bříško... no třeba je to macek a je tam nějak napreslá :grinning:
4. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takto držím palce, já jdu na velký UZ přesně za 3 týdny. A občas mě taky bolí vepředu za stydkou kostí a vzadu, jak jsou ty dva důlky na zadkem,ale to je prý normállka, tak to neřeším. :sweat_smile: Bobek se dnes po cestě k mudr. přesunul z polohy "vestoje - nehoře halava, dole nožky", do polohy vleže hezky hlava nalevo, nožky napravo, tak je líp rozložený a je mi líp. A i mnohem míň kope, tak je mi fajn, no snad mu to ještě nějaku chvíli vydrží :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vodorovná poloha u nás donedávna taky byla skoro furt... teď je otočená hlavou dolů a vystrkuje zadek :grinning:
Blani, mě ti nebolej ty dva důlky, mě to bolí snad až přímo v pr.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes porpvé jsem zažila co je to nespat, když se dítě mrví a hledá polohu. Napřed jsem před 5 ranní musela zpracifikovat ty naše tchoře, se rozhodli, že budou dělat bordel vedle v pokoji, tak mě to vzbudilo, a pak Marcelek, jako správný nevlastní bráška začal řádit taky. Takový tvrdý boule na břichu mi dělal :sweat_smile: A teď samozřejmě chrápe a ani se nehne, potvůrka malá vyčůraná :grinning:
5. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, já nespala už asi tři noci... :unamused: spím tak šíleně útržkovitě... usnu o půlnoci,ve tři vzhůru,do šesti čumím,pak usnu a v osm zase vzhůru... no na hovno :rolling_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak válčíte? Já teď nějak moc rychle nabírám, no taky furt ležím a cpu se sladkým :sweat_smile: Jsem si říkala, že bych chtěla mít při porodu do 70kg, to ale 100% překonám, no snad to pak půjde dolů stejně dobře,jak to šlo nahoru. Hlavně aby jsme byli zdraví :grinning:
11. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky blani neboj to schodíš do pul roka jsem měla všechno dole ale ted příbírám nějak moc rychle auž mě to štve :angry: blbá zima at už je pryč :wink: já chci jarooooooooooooooooooo :grinning:
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: blani nepodnikneme nějaký srazík at tě taky vidíme těhu :sweat_smile:
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY ZAČÍNÁM ROZRPDÁVAT NĚJAKÉ VĚCIČKY TYTO JSOU NOVÉ NENOŠENÉ BYLI JEN PŘIPRAVENÉ NA NOŠENÍ ALE MI TO NESTÍHALI VŠE UNOSIT TAK KDYBY JSTE NĚKDO MĚLI ZÁJEM :slight_smile:
http://aukro.cz/item923227717_super_zatepleny_overal_kombineza_c_a.html
http://aukro.cz/item923227994_nove_dupacky_kabatek_set_zn_new_baby.html
http://aukro.cz/item923228087_krasne_dupacky_frog.html
http://aukro.cz/item923227820_nova_ksiltovka_h_m.html
16. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek