Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

ardila
26. led 2010

Ahoj holky, tak jsem doma ze školení v Praze. Dneska jsem výjimečně dobře spala, takže i ranní vstávání bylo v pohodě. No a dneska to bylo docela monotónní.. asi 10 lidí: Ahoj, jé, máš docela malý břicho.. kdy to čekáš? cože, já myslela, že už budeš teď někdy rodit.. nebudou to dvojčata?? 😀 Jedna kolegyně mi říkala, že když šla rodit, tak měla přes břicho snad metr.. A já na to, že už teď mam 112 cm 😅
Představila jsem svůj záskok, ale zdá se, že tak nějak v kontaktu s nima zůstanu pořád, budu na to trochu dohlížet a aspoň zůstanu v obraze, co se děje..
Kuli, no s oknama nic novýho, objednali jsme je 2 týdny zpátky a dodání je za 6-8 týdnů, takže čekáme..
Kiki, pupek roste každej den, tak já zas brzo přihodim foto 🙂
Renat, super fotky, Kubík je fešák a krásně se směje 🙂

pipiii
26. led 2010

ardi, teeeda, mas krasny vecicky pro Simonka 😵 😵 ta kolebka a postylka🙂jeeee🙂 a mas stejny pytlik s peckama😀

ardila
26. led 2010

Ahoj Pipi.. dík 🙂 Jak se máte? Co ta tvoje ďáblice? 😀
Teď jsem asi 2 hodiny objednávala a objednávala a mam mimo jiné objednané komplet věci do porodnice.. Přece jen už zítra začínám 8mý měsíc, tak ať je to radši připravené..Vlastně z těch akutních věcí chybí už jen matrace a tu koupíme asi v pátek v Praze, jedeme se fotit.. Ty brďo, letí to šíleně, nějak to nepobírám 😅
Tak jdu do pelechu, dobrou

kiki3
27. led 2010

Ahoj holky, tak my byli vcera u doktorky,kubik pekne roste , uz meri 51cm a vazi 3,410 🙂 - presne v trech tydnech 😉 ..ale ta ryma nas porad trapi,tak jsme dostali lokalni antibiotikum 😔 nastesti to pusobi jen v tom nosanku,tak snad mu to co nejdriv zabere,v patek jdem na kontrolu...

ardii,ted uz to bude utikat ani nebudes vedet jak 😀 a na foto pupiku se moc tesim

jani,tobe bych chtela poprat vsechno nej k dnesnim narozeninam!!!hodne stesti,lasky, splnenych prani a hlavne zdravi cele tve rodine!!! 😵

teda renat,ten vas kubik je teda soumen!!!vcera jsem stihla fotky,je uzasnej! 😵

renat2
27. led 2010

Ahoj co to čtu, Jani ty máš narozeniny 😉 ...no tak to všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody Tobě i celé tvé rodině!!

Kiki: tak to hezky rostete, jen tak dál, a rýmu určitě pomocí těch lok. ATB zvládnete, Kubíček je šikulka.

děkujeme za pochvalu fotek

Ardi: jen přidej foto, ať se podíváme 🙂 Šimonek tam má určitě komfort prvního stupně. 🙂Krásné věci, kolébka, postýlka...už se to všechno nakupilo, co?

a tady něco na potěšení, alespoň já z toho mám radost:

http://www.novinky.cz/ekonomika/190320-igracek-...

a já zas mizím 😉

vodickova.jana
27. led 2010

Ahojky holky....moc děkuji za přáníčka k narozkám.... 🙂 v půl druhý ráno to bylo přesně 25 let co jsem vykoukla na svět... 😀 😀 Ale blbý je že manža je dneska celý den v Praze na montáži, tak to ani nemám s kým oslavit. 🙄

Ardi fakt pěkný věcičky...a o tom břichu mi ani nemluv....přijde mi už teď obrovský a to je ještě minimálně 10 týdnů přede mnou... 😀 A je fakt že snad roste každým dnem.... 😀 😀 Taky vám ho vyfotim, bud dneska večer nebo zítra ráno ...aby se ještě vůbec vešlo do objektivu.. 😀 😀

Kiki tak snad ty ATB zaberou co nejdříve.... 😉

Jinak včera hlídání dopadlo celkem dobře, malá teploty neměla, sice se každou hodku vzbudila ale stačilo jí strčit dudlu do pusinky, plínu do ruky a hned usnula. Krmila jsem jí jen jednou tak to bylo fajn. Takový školení na toho mýho prťouse.... 🙂 Ale pak ta cesta domů, šla jsem od ní v půl dvanáctý a venku bylo snad -20°C. Za tu chvilku než jsem došla domů mi málem umrzly stehna.... 😨

vodickova.jana
27. led 2010

Ardi ted jsem ještě koukla na fotky bříška a ty jóóó za ty 3 týdny ti fakt hodně narostlo....ale je pěknoučký... 😉
A ještě jsem se tě chtěla zeptat jak tam máš ten deníček ...jaký je uvnitř, je hezký. Já na něj koukala u nás v knihkupectví, jenže byl zbalený ve fólii tak jsem se do něj nemohla kouknout...

misa1982
27. led 2010

Ahoj vsem,tady u nas je dneska poradna zima ted je venku asi kolem -15.Nas Tomášek se v cera vecer naucil celkem hodne nahlas povidat ma docela pronikavi hlas a dneska to opakoval uz rano pred pul sestou 🙂 🙂 a behem dne povida nahlas porad pokud zrovna nespi...je to sranda jsem rikala sousedi nas vystehujou 😉 🙂 a rano to mel pritel a Martin misto budiku to jeho povidani ono se to po tom byte rano dost rozleha...
Holky poradte nejakou cestovni postylku,ja jsem se divala na tuhle Babypoint Bollo...

misa1982
27. led 2010

Jo a Jani vsechno nej hlavne zdravi a at ti vsechno dobre dopadne 😵 😵

renat2
27. led 2010

miso my máme tuhle:

http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/es...

(tu zelenošedou)

renat2
27. led 2010

kupovali jsme tady u nás za 1500,-

jinak jsem ti koupila ty savičky, stály 108,- jsou dvě v balení, po jedné neměli

renat2
27. led 2010

Pipii.koukale jsem na Amálku, fešanda 🙂 tu náplast to má ještě po TBC? hnisá jí to??
neboj, Kuba někdy nemá vůbec náladu a nepase, ani ho nehne tu hlavu zvednout...prostě herec 😉

teď mi usnul u okna, jdu zkusit žehlit...

ardila
27. led 2010

Ahoj holky,
napřed Janičce přeju vše nej nej k narozeninám a hlavně pohodový zbytek těhu a krásné, zdravé a moc hodné miminko 🙂
Jani, ten deníček mi přijde fajn, z těch co jsem viděla mi přišel nejlepší, jsou tam stránky na zaspání snad všeho, okýnka na fotky i prázdný stránky na další fotky.. Já napřed taky našla v knihkupectví jen ve folii, ale pak jsem si všimla, že o kus dál leží rozbalený a ještě jsem ho viděla v mateřském centru. Jestli chceš nějak podrobněji vypsat, co tam je, taj dej vědět.. Udělala bych to hned, ale cpu se bramborákama, tak ho nechci umastit 😅
Foto udělám, ale asi až zítra, Honza si vzal foťák do práce..
Renat, super s tím igráčkem 🙂 Toho mam ráda, vůbec teda nemusim ty moderní seriálový hračky, bořek stavitel a spol..

misa1982
27. led 2010

U nas je ted oblibeny Pat a Mat...uz ty pohadky znam naspamet asi pred rokem to byl Shrek....

vodickova.jana
27. led 2010

Ardi dík moc....mě právě zatim žádný deníček moc nezaujal....tenhle je sice dražší ale vypadá nejlíp....tak ho asi koupim až se dostanu do města... 🙂

vodickova.jana
27. led 2010

A bramborák bych si taky dala... 😝

vodickova.jana
27. led 2010

No to by bylo dobrý kdyby tu mateřskou nechaly... 🙂

ardila
27. led 2010

No dneska se ta mateřská měla rozhodnout, ale nerozhodlo se nic, protože skoro nikdo nedorazil nebo co ☹ No uvidíme, já už počítám s tou nižší variantou, tak třeba příjemně překvapí..

safirek
27. led 2010

Ahoj holky

Jani, taky se přidávám a přeju všechno nejlepší k narozeninám. Ať se ti splní vše co si přeješ a hlavně ať máš hodného manžela a zdravý krásný miminko! 😵

Dočtu později
Teď si dáme brzkou večeři (nebo spíš pozdní oběd) s Honzou a koukneme na film.

renat2
27. led 2010

Ardi: moje slova, hned jak budou na trhu, jdu pro ně. I když kdybych možná někde zaštrachala u našich v krabicích, možná bych je taky našla.

s mateřskou už to neřeším, za týden čekám automaticky přepočítanou, čili sníženou, bohužel u mě to dělá dost 😒 ale nenadělám nic

tak jsem aspoň něco vyžehlila, ale musela jsem si jít s KUbou lehnout, měl hysterák, asi bříško, on kaká tak jednou za týden (pak třeba 2-3 nd ypo sobě, ale když se to blíží tomu dnu D, tak už ho to trápí...teď tu cumlá plínu 🙂 třeba se ududá a já bych mohla jít udělat roštěnky 😀

saf.: dobrou chuť, na jaký film jdete koukat (respektive jste koukali 🙂

kiki3
27. led 2010

holky tak jsem taky pridala par novych fotek kubika 😉
pipiii,amalka je kocka 😵 😉
ardi teda to jsem ani nevedela ze by tu materskou vratili,no uvidime 😕
noa vypada to ze kuba bude nespavec,od rana od pul sedmy do tri nezamhouril oka!!!!! 🤐 😅 az ted....sice je hodnej,ale porad kolem nej musim skakat 😅 to je porad vypadlej dudu,prikryt...no je to narocny 😀

safirek
27. led 2010

Renat, dívali jsme se na "Tohle je Sparta" - parodie na americký filmy, American Idol a celkově tu jejich kulturu. Ale žádnej zázrak, čekali jsme to trochu lepší.

Dívala jsem se včera na fotečky a Kubík se krásně směje! 😵 😵

Mateřská mě taky pěkně štve, dělá mi to víc jak 3 tisíce měsíčně, což je dost! 😠 Nemyslím si, že to zpětný vrácení projde.

Kiki, Kubíček je krásnej, moc vám to všem na fotkách sluší!!

My jsme si dneska s Natálkou užili koupání. Jsem jí napustila plnou velkou vanu, a krásně se čvachtala. Bez lehátka. Plavala na zádíčkách, na bříšku, kopala do vody, no super! 😵

Ardi, taky nemusím ty dnešní kreslený pohádky. Teletubies (nevím jak se to píše) a podobný hovadiny.

kulinka29
27. led 2010

ahoj holky....Jani už jsem ti přála na fbc, tak ještě jednou všechno nej!
Taky zrovna koukám v krámech po nějakém albíčku pro Lůcu..ale nedokážu se rozhodnout 😒
Pipii: ty jo,ty jsi kočka,jak to děláš,že ti to pořád tak sluší???A amálka...to ani nemluvim...to je prostě panenka.Jdu ještě kouknout na ostatní albíčka 😉
Teda to moje mimčo v břichu se už tak mele.... 😉

kulinka29
27. led 2010

teda holky, ty vaši KUBÍKOVÉ jsou užasný....a jak se Kubík od Renat krásně culí na fotkách 😉

renat2
27. led 2010

Saf: Aha, tak to vůbec nevím, co je to za film.
Mně mateřská dělá přes 6tisíc měsíčně dolů 😠 😠 ale co nadělám.
Vy už se takhle koupete, jo? No to muselo být super, Kuba chodí s taťkou a strašná sranda.

Kuli: určitě něco vybereš, já tádn nemám, budu dělat ruční scrapbook...
A Lucinka je aktivní, jo? No však už za chvíli bude venku 😉

murynka
27. led 2010

ahojky

jani vše nej nej k narozeninám 😵 😵 😵 hlavně zdravíčko 😎

kiki krásné fotečky moc ti to sluší 🙂 😵

saf jak že jsi koupala???to jsi jí nedržela?? 😕 😅 nějak nechápu 😀

renat také jsme koukala na momentky a super 😵 😵

já přijdu o 3 tis.ale co nadělám lepší než aby šáhli na rodičák 😝

safirek
27. led 2010

Mury 😀 přidržovala jsem jí hlavičku. Vždycky byla na lehátku, tak jsem to chtěla zkusit bez a moc se jí to líbilo, měla větší volnost na pohyb 🙂

murynka
27. led 2010

aha 😀 😀 tak to už takto koupu dávno 😎

misa1982
27. led 2010

Ahoj kiki Kubik s Tomáškem jsou si dost podobni 😵 🙂