Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kulinka29
22. únor 2010

saf: ahojky,hezky si to na návštěvě užijte a děkuju za přáníčko 😉

vodickova.jana
22. únor 2010

Machy takže ve středu už bude další miminko.... 😀 😀 To je super....já jdu ve středu na KO, tak na tebe budu myslet. Jsem taky zvědavá jestli bude malej otočený,ale mě se zdá podle kopanečků že se mu spíš líbí poloha napříč....kope spíš do boku...noale třeba se mi to jen zdá... 🙂 Ale je dobře že půjdeš tak brzo už kvůli tomu tlaku a otokům....to není podle mě nic dobrýho.

kulinka29
22. únor 2010

jani: já mám malou otočenou hlavičkou dolů a taky mě kope do boku...to by ses divila,jak tam jsou miminka zkroucený 😉 Tak třeba je určitě všechno ok,no uvidíš ve středu.Já mám taky zrovna KO 😉

ardila
22. únor 2010

Machy, tak to mě mrzí, že se neotočil. Ale zas už budeš mít za 2 dny mrňouska u sebe, jů 🙂 Budu na tebe taky myslet a těšit se na zprávu..
Jani, jak píše kuli, Šimon je hlavou dolu a já cítím kopance taky hlavně na boku.. Tak snad bude Štěpánek tak jak má.. a kdyby ne, má ještě dost času.. No ale uplně zírám, že už máš 32tt, já zítra 36tt, tomu nějak nemůžu uvěřit, jak to letí..
Jo a mam strategii, jak tam Šimona udržet, on má hrozně rád čokoládovou zmrzlinu, já jí pravidelně kupovala, ale teď jsem už asi týden neměla, tak už se asi začal divit, kde je a chce jí jít hledat ven 😀 Takže jsem Honzovi nakázala, ať mi jí cestou z práce koupí a budu jí podávat pravidelně 3 týdny a pak přestanu a Šimon se narodí za 4 týdny 🙂

kulinka29
22. únor 2010

Ardi 😀 😀 :tak to máš dobrou taktiku na Šimonka.To já zas přestala dobroty Lůce dávat....aby už vykoukla 😉

renat2
22. únor 2010

Machy: moc na tebe budeme myslet!!! Mám úplně husí kůži, že zas budou nová miminka 😉

renat2
22. únor 2010

Saf: taky bych pořád něco kupovala 😒

renat2
23. únor 2010

Ahoj...teda tady to žije 🤐 🤐
Užíváte už určitě tepla, co? My už začali chodit ven dvakrát denně, teď je KUba s babičkou, já musím doklidit 🙂 chci si pozvat paní na vaničkování, a od dubna to asi vypadá na plavání, pokud to vyjde a vejdeme se, odpoledne se tam musím stavit.

tak machytka má dnes předoperační a zítra bude HOnzík na světě, budu mít určitě zas husí kůži, až to tu někdo napíše 😉

Tak pádím uklízet, ať to stihnu...

ardila
23. únor 2010

Ahoj, tak jsem doma z kontroly. A sice toho moc nevím, ale jsem v klidu, zatím se nic neděje.. Sice se jí to teda nějak nezdálo, že najednou tak často poslíčci, ta zátka (část teda odešla), tak mi dělala utz, co nebyl v plánu, pořádně všechno zkontrolovala a čípek je dost dlouhej, CS 1, placenta ok, plodovka ok, mrňous ok, pořád hlavou dolů.. Takže zatím se prej nic katastrofálního neděje, ale to neznamená, že se nemůže brzo něco začít dít, takže kdyby něco, tak mam naběhnout, tak jsem se ptala, jestli i s těma poslama, tak ona, že radši jo.. Tak jsem jí řekla, že tam možná budu ještě dneska No ale dohodly jsme se, že když to bude jen ta půlhodinka a pak ok, tak nikam nejedu, ale kdyby to nějak hodně bolelo a moc nepolevovalo, tak se tam radši stavim. No a jinak mi dělala stěry na streptrokoka, odběry a kontrola za 2 týdny s monitorem..

renat2
23. únor 2010

Uff tak mám hotovo...snad to nějaký čas vydrží (ale nedělám si iluze 😀

ardi: Náhodou informací máš až až. A hlavně je skvělé, že je vše v pořádku. A ty poslové?? No to ti dává Šimonek vědět, že tam je 😀 😀 😀 Ale věřím, že to je nepříjemné.

kulinka29
23. únor 2010

Ardi tak super,že všechno ok.A ty posly už můžeš mít,vždyť jsi už 36tt...a někdo je má prostě víc, někdo míň...a někdo silnější.Já je mám teď pravidelně každý 3 hodiny....už tak 3 dni...ale víc ani ťuk.Ale stejně buď na sebe opatrná.
Renat: tak jsi uklízela jo.No já bych potřebovala umýt okna,ale nechám to až po porodu.
Machytko moc na tebe myslím 😉

vodickova.jana
23. únor 2010

Ahoj holky...

Ardi ...máš to teda pěkně vymyšlený tu tvojí strategii.... 😀 😀 A je dobře že na KO dopadlo všechno ok.... 😉 JÁ jsem zvědavá jak tam bude a hlavně na to jak je velkej. Doufám že mi ho změří,ale to by měl.... 😕

Na Machytku taky myslím, a těšim se na zítra až sem napíšete, že je Honzík na světě.... 😉

ardila
23. únor 2010

Renat, já myslela jakože stejně nevím, jestli budu rodit dřív nebo ne, protože to prostě neví nikdo, možná Šimon 😀 Jinak jako super, že všechno zkoukla a že mě jen neodbyla, že to je normální jako některý jiný dr., co píšou holky dubnovky..
Kuli, na mě teda přišla uklízecí mánie, ale ty poslové mě vždycky zbrzděj.. tak tu pak sedim a rozčiluju se, že nestihnu vydrhnout všechno, co jsem chtěla.. Ale dneska je mi fajn, tak zajedu nakoupit a pak zas budu něco drhnout 😀
Jani, to jdeš na ten velký utz nebo jen normální ko? No mě teda prcka měřila vždycky, tak snad ti řekne.. Držím palce..
Jo a právě volali, že okna budou měnit příští úterý, jupííí, ve středu přijde zedník a příští víkend můžeme konečně zařídit pokojíček, takže se zdá, že v pohodě stíháme 🙂

cukrik580
23. únor 2010

ahoj babusky...

machy, drzime pasticky...veeeela zdravicka zelam 🙂

vodickova.jana
23. únor 2010

Ardi jdu na ten UTZ co se dělá po tom 30 týdnu. Na zjištění polohy, velikosti, placenty , plodovky a tak. On můj doktor od tý doby co mě vyšetřuje vnitřně mi UTZ nedělal...Naposled mi ho dělal před tím genetickým v ČB, pak mi ho dělaly v Budějkách ve 20tt a ve 26 týdnu ten 4D. Tak se docela těšim až ho zase uvidím prďolu.... 😀 😀

renat2
23. únor 2010

Ahoj...

Jani: držíme palce na UTZ 🙂 všechno bude určitě v pořádku...ono už toho moc na tomhle UTz vidět není, jsou velcí, ale určitě něco jo... 😀 😀

Ardi: tak to jsme si nerozuměly 🙂 informací fakt hodně, ale kdy to bude, to opravdu rozhodne až Šimonek, až se mu bude chtít. Jen ať se ještě pěkně dopéká 🙂

MY dnes byli skoro 5 hodin venku, paráda 🙂dopodne byla ta mamka a odpoledne já, došlyi jsme ji vyprovodit a pak na plavečák, jeslti to klapne, od 16.4. máme plavčo 🙂 a ještě jsem vzala lekci domů, do vany 🙂 jsem zvědavá na toho našeho čvachtu.

renat2
23. únor 2010

Tak jsem teď mluvila s paní a vaničkování už máme zítra, to byla rychlovka, uvolnilo se jí místo, tak si nás hned vzala...to jsem zvědavá, 🙂

renat2
23. únor 2010

A jedna pozitivní zpráva, když už tak už:

http://zpravy.idnes.cz/vyssi-materske-uz-nezabr...

(pokud to vyjde, asi by t omuseli doplatit i zpětně 🙂

A už končím se svým monologem 😀 😀

vodickova.jana
23. únor 2010

Renat tak tou poslední zprávou si měm potěšila.... 🙂 Snad ta mateřská klapne.A docela mě potěšilo že tam psali, že ta mateřská tomu rozpočtu zas tak neuškodí a že to stáhnou odjinud....tak uvidíme.... 😀 😀

ardila
23. únor 2010

Renat, díky za pozitivní zprávu, snad to teda vyjde, šiklo by se to 🙂

kulinka29
23. únor 2010

teda Ardi pěkně jsi mě nakazila....nakonec jsem taky uklízela.No a před chvíli tu byli sousedi na krátkou návštěvu a divili se,že mám naklizeno a jak to zvládám 😉

renat2
23. únor 2010

kuli: neříkala jsem odpočívat 🙂 dělám si srandu, ty sama víš, co zvládneš a co třeba už ne 🙂 jen opatrně (to platí pro všechny břichounky 🙂

jsem ráda, že jsem Vás potěšila, když už by to tak mělo dopadnout, i nám se to hodí do krámu...

kulinka29
23. únor 2010

Renat: 🙂 já tak nějak uklízela víc v sedě,už si sedám i k vaření.Ale něco dělat musím....protože už bych ráda rodila 😉 Děsím se totiž každé noci...ty jsou fakt hrozné.
Tak vám holky držím palečky...aby vám tu mateřskou zase zvýšili,bylo by to super.No a já budu s cz úřady bojovat o rodič. příspěvek....nechtějí mi ho dát,ale podle právníka a občanské poradny na něj mám nárok.Tak uvidíme.Chtěla jsem to malé šetřit,aby tu mohla jednou studovat....protože tady se školy platěj.

kiki3
23. únor 2010

ahoj jsem tu jen na skok,pozdravit a napsat ze budu na machytku zitra moc myslet!!!! 😵 at je vse v poradku!!!

renat2
24. únor 2010

Dobré ráno, tak dnes je den D pro machytku 🙂 už se těším 😵 😵 budu nakukovat.

Kuba teď kouká na hokej 😀 za chvíli půjde ještě spinkat a až se vzbudí, bude plavat, jsem fakt zvědavá...snad bude hodný.

vodickova.jana
24. únor 2010

Ahojky holky, tak já se hlásím ještě před KO. Za chvilku vám půjdu zase vyfotit břuch, koukala jsem že už sem nějakou dobu nefotila.. 😀 😀 Dneska jsem po těch 3 týdnech stoupla poprvé na váhu, tak mě mile překvapila, mám zatim nahoře 11 kg.Už ted naštěstí moc nepřibírám.... 🙂

Renat tak si užijte to plavčo ve vaně.... 😉 určitě to bude super.....

Kuli ve Švajcu bych teda žít fakt nechtěla....je to sice krásná země ,ale když od tebe čtu co všechno se tam musí platit, ještě jak je to tam určitě všechno drahý....tak se divím že tam lidi dokážou normálně žít.... 😕 🙂

No a na Machy budem samosebou myslet!!!! Tak tfuj tfuj tfuj Machy ať to máš bez komplikací.... 😉

misa1982
24. únor 2010

Ahoj holky u nas noc nic moc je posledni dobou protivnej a budil se co 2hodiny....renat pak napis jake bylo vanickovani....
a machy myslime na tebe at je vse vporadku 🙂

renat2
24. únor 2010

misi: je to ten zoubek?? taky se nám dere, s mamko jsme ho našli a pak doma taky...
Určitě napíšu, už mám porovnané věci...ať se paní nelekne, bude tu hodinu, cca 15 minut ve vaně a pak poradenství...no těším se.

misa1982
24. únor 2010

Renat jj budou to ty zuby lezou mu dva naraz a horni dasno ma taky pekne natekle....a ja jsem posledni dobou taky dost unavena se tesim na jaro az bude krasne a bude svitit slunicko a doda mi to energii....jo a renat gratulace k zoubku 🙂 😉

renat2
24. únor 2010

misi: přesně, absence sluníčka moc energie nepřidá ☹ ale už to snad vypadá, že by mohlo být hezky, aspoň tady u nás. I když dnes je pod mrakem.
Tak jsme vstali a jdeme krmit...
Děkujeme (my zatím teda jen jeden, ale koukám, že vy dva naráz, Tomík není žádný troškař) 🙂