Hygiena u 3letého syna. Kdy to přejde?

fiiif
20. lis 2019

Syn od narození nesnáší umývání hlavy, stříhání nehtů, nedejbože vlasů.. kdy ti ty děti přejde? =D u stříhání nehtů a umývání vlasů vždycky scéna, jako bychom ho mučili.. no na stříhání vlasů..to jsme zkusili, ale brečel ještě dvě hodiny.. =/ Míša má 3roky

fiiif
autor
29. lis 2019

@zelenaesmolda jo takto, ttj =) dekuji za vysvetleni

kaja2016
29. lis 2019

@zelenaesmolda Ja jsem to zkousela, ale chce to mit opravdu ten kartac z kancich stetin, coz je nemaly naklad. Nevyhovovala me to, ale ja mam vlasy pekne, huste, nejsem motivovana.-) Jinak jsem zkousela jeste zitnou mouku a asi mam na ni alergii, svedila me desne hlava.
@fiiif Nejses za blbce, naopak je tk sympaticky, ze to neznas, dneska kazdej jede v nejaky modni metode, je to pakarna. Jde o to, ze si meje vlasy jenom vodou. Ja ten efekt nezazila, ale pry po pocatecnim xtremnim masteni vlasu si pokozka privykne a vlasy se proste nemasti. Je to dobry pro lidi s mene vlasy, pac se zvetsi objem a i jsou vlasy vice vyzivene z vlastnich zdroju. Kazdopadne velka pravda je, ze ty bezne sampony obsahuji nejakou slozku, ktera vlas pouze obali a ten pak vypada vyziveny, ovsem pod tim umelym obalem trpi, v realite vyziveny neni. Ja pouzivam takovou mydlovou kostku s hennou a spokojenost. Jinak dcera jak si vlasy samponem skoro nemeje, tak je ma fakt hezky, mastne je ma jen kdyz ji natiram olejickem, nebo kdyz dlabe testoviny s olivacem a pak si prohrabne vlasy, ale to se do druheho dne vstreba a je zase fesanda. Mam kamaradku s chlapeckem stejne starym, ktery si taky vlasy samponem skoro nemeje. Ja si treba pamatuju, ze v mem mladi se vlasy myly max jednou tydne a nepamatuju si, ze by nekdo chodil z mastnou hlaovu, takze to pravidoo, ze cim casteji vlasy mejes, tim driv se ti promasti, podle me plati...

zelenaesmolda
29. lis 2019

@kaja2016 no poo ale neni o myti cistou vodou,to je zase water only 🙂

kaja2016
29. lis 2019

@zelenaesmolda Jo vidis, pred 20ti lety, kdy jsem na to narazila poprve, bylo no po o ton, ze se mejes jenom vodou...

zelenaesmolda
29. lis 2019

@kaja2016
dneska se hodne pouzivaji vajecne zloutky,ruzne bylinky,indicke prasky atd.

kaja2016
29. lis 2019

@zelenaesmolda Aha, ja cetla nekde i medem. A kdy se na tk chystas? .-)

zelenaesmolda
29. lis 2019

@kaja2016
ano,nekdo pouziva i med do smesi vajicek a dalsich surovin 🙂