Volné diskuze
nika
29. dub 2009

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

🙂 tak jdeme na to ne, 😃
berryl
6. kvě 2009
niki teda to je pořádnej chlapík
nikaautor
6. kvě 2009
dandul je to z odkazu, zkusím to najít ve sterém kompu, sice zkolaboval ale pokusím se ti to najít.
nikaautor
6. kvě 2009
takjsem to našla.
http://www.babystrology.com/baby-tools/baby-tic...

dopíšeš datum poslední MS a tuším ještě něco a pak celý ten kod doel v tabulce zkopíruješ a dáš do svého nastavení v albu.
nikaautor
6. kvě 2009
tak už jsem si vzpoměla.

dopíšeš posední MS a pak označíš ten html kod, pak si otevřeš album tak kde to chceš dát, a dáš zjměnit údaje, vložíš, kde by jsi jinde psala do alba text - povídání. a je to.
když na to klikáš- pak hotový obrázek mění se týdny a dny od početí a do porodu
endie
6. kvě 2009
niki čaoooo 😃

já se snad učurám =-)
dandulka1
6. kvě 2009
Jé už to mám, děkujůůůůů!
nikaautor
6. kvě 2009
eniii ahojki

dandul není zač
nikaautor
6. kvě 2009
dandul krásný účes taky se chystám něco s tou kšticí udělat, ale není čas zavolat a objednat se, natož tam dojít.
berryl
6. kvě 2009
dandulko ty vlasy máš super, moc Ti to sluší :o)

Niki tak jsem si to tam vložila taky, holky úplně stupidní dotaz, když v albu píšu tak se mi to píše prostě v kuse nejdou mi odstavce poradíte ???
endie
6. kvě 2009
dandul? vlasy super

jo beryll tak to taky nevím :-S
nikaautor
6. kvě 2009
beryl já tam nepíšu ale jde to, určitě. píši si deník ve wordu, ale něják opomíjím, nestíhám prostě, je toho něják moc, pořád někde trajdám a taky práce, dnes jsem si posteska že nejsem doma. ael jen chvíli, že.
berryl
6. kvě 2009
zkusím to, protože už mě to štve :o)
já jsem teď úplně ráda, že jsem doma, protože se mi chce hodně a často spát, tak si vždycky třeba jen na hodinku lehnu a chrupnu
nikaautor
6. kvě 2009
holky vy jste tak šikovné. já původně chtěla psát deník fyzicky papírový ale opravdu nestíhám 😃 už pátej den začínám dělat tu podložku, o víkendu jsečm zase pryč, ael zařekla jsem se že pojedu dom v so večer z chaty a něco vytvořím to prostě pořád nejde.

mám plné víkendy do půli července, pořád někde trajdáme, ach jo.
dandulka1
6. kvě 2009
Díky za pochvaly, abych nebyla namyšlená 🙂 🙂 Teď mi volal manža, zítra přijede tak budu spát asi v sedě abych se nerozcuchala 🙂 Mám blbý vlasy, stačí mlha nebo se spotit a mám to vlnitý. Ale ta žehlička je supr věc.
nikaautor
6. kvě 2009
dandul coz toho já jemám rovné a taky děs. nikdo si nevybere, ale jsem ráda za to co mám,už jsem si zvykla
dandulka1
6. kvě 2009
berryl už je ti líp?
dandulka1
6. kvě 2009
Holky vyhrála jsem v aukci těhu tuniku, vložím foto.
nikaautor
6. kvě 2009
já si včera objednala kalhoty a asi nebudou, ach jo moje smůla
berryl
6. kvě 2009
dan to jsme na tom stejně, teď jsem si koupila šampón od Gliss Kuru je fialový a je na rovnější vlasy až 24hodin a k tomu jsem si koupila uhlazující krém(taky fialový obal) na nepodajné, vlnité či krepaté vlasy a je to super fakt doporučuji, jen to v masýruješ do vlasu a pak je začneš upravovat, já je vyfoukám, většinou hodím takové ty veliké natáčky tak na 15min a pak vyžehlím a jsem kočka a hlavně to vydrží i druhý den, což byl přestím problém
jo a šampón i kůra(krém) nejsou drahé
dandulka1
6. kvě 2009
nika - já sem si vždy přála ty těžké tvrdé z reklamy na šampon 🙂 kde hodíš hlavou a spadnou ti zpět...
dandulka1
6. kvě 2009
Já mám Glis kur poprvé na doporučení kamarádky, žlutý průhledný s nějakým olejem a jsem spokojená co se týká zdravý vlasů (teprve 3 týdny) ale nejsou tak suché. Na ten fialový kouknu. A lahvička je průhledná nebo ne?
dandulka1
6. kvě 2009
Aha, děkuju. Zítra jedu nakoupit tak kouknu.
dandulka1
6. kvě 2009
berryl - koukala jsem na tvojí novou foto, prosím tě co to je za polohu 🙂
nikaautor
6. kvě 2009
dandul pěkná tunika
🙂
nikaautor
6. kvě 2009
holky no nic blíží se devátá ja valim do pelechu odpočívat
berryl
6. kvě 2009
je tam bobek pěkně zalomený co? nevím je vzhůru nohama asi už chce jít k mamince

já měla nejdříve ten žlutý gliss kůru max.spokojená a teď mám ten fialový a nemůžu si ho vynachválit, šampón je průhledný obal ten krém ne, ten je fialový obal
dandulka1
6. kvě 2009
🙂 trénuje, aby věděl jak se včas otočit.... zítra si ho koupím, šampon mi dochází.
Holky mám intimní otázku - holíte se dole? ted jsem se sprchovala a holila a myslím že za měsíc už se tam nedostanu.
berryl
6. kvě 2009
no já se holím, ale nedělám si s tím hlavu pak mi bude muset pomoc manžel a jak ho znám tak se zlobit nebude :o)
dandulka1
6. kvě 2009
Můj se taky zlobit nebude, ale budu se stydět 🙂 Jdu zalehnout, už jsem dlouho nešla spát po obědě a nějak se mi to nakupilo. Hezký sny.