II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
6. kvě 2009

Holky,s tim holenim-mne doktor rikal,ze se nemam holit-prej hrozi infekce.Tak ne do hladka!

berryl
7. kvě 2009

??? juj návrat do středověku

muckag
7. kvě 2009

Ahojky,tak somzasa k vam nakukla 😉 ,kedze na mame sa akosi nikto neozyva,nejako to tam utichlo.
Dandulka,si sa ma pytala,v kolkom som tt,takze 16+4,a pohybys tale necitim,myslis,ze aj ked som druhorodicka mozem ich citit neskor?lebo uz som z toho nejaka nervozna.Bavili ste sa o vlasoch,aj ja mam kucerave a lezu mi na nervy,chcela by som rovne,asi kazdy cche to co nema.Aj ja sa dole holim,no neviem si predstavit,ze nie,veru ozaj by sme vyzerali ako v stredoveku.A pri prvej mi moj manzel nechcel pri tom pomahat,tak som fungovala so zrkadlom,no bol to brutus,ale co som mala robit.
Berryl,tak to je super,ze ste nemuseli absolvovat umele oplodnenie,a podarilo sa to same,graaaaaaaaaaaaaaaaaaatulujem.
Neviem si tu na tento system akosi zvyknut,na mame sa mi to zda byt prehladnejsie,ale mozno to je len moj pocit.

berryl
7. kvě 2009

:o) to můj manžel je na takové věci, tak už si prý brousí břítvu 😲 😲 😲

dandulka1
7. kvě 2009

ahoj holky, udělala jsem totální údržbu - holič, všude oholit, vytrhat obočí, ostříhat nehty..... 🙂 kdo by to řekl že je na mě tolik práce 🙂
sali - s tou infekcí je to pravda pokud používáš pěnu, já se v těhu holím jen s vodou.
muckag - jako druhorodička máš cítit pohyby kolem 17-18 týdne ale záleží jak jsi citlivá.

berryl
7. kvě 2009

teda holky já to o tom holení slyším poprvé, děkuji za upozornění

salikova
7. kvě 2009

Ja uz penu nepouzivam dyl-mela sem kvasinkovy zanety opakovany,takze taky vodou.

berryl
7. kvě 2009

to jsou mi věci, ale to se holíte jen vodou?

berryl
7. kvě 2009

já teda používám gel pánský a jsem max spokojená 😅

salikova
7. kvě 2009

Jen vodou.Jde to hur,ale jde to.Ja na ty zanety strasne trpim,takze tak..

ladza
7. kvě 2009

Ahojky, můžu se k vám přidat? Dnes jsem se zaregistrovala na tyto stránky. Jsem ve 22 tt, čekám své druhé mimi. Mělo by se narodit 14. 9 a podle pana doktora by to měla být holčička. Tak doufám, že se nespletl. Moc bych si ji přála. Doma mám 4-letého syna.

berryl
7. kvě 2009

vítám tě tady 🙂

salikova
7. kvě 2009

ladza:Ahoj!Teda,ty tydny ti zavidim.Taky bych se uz chtela posunout dal..Jeste,ze to tak rychle utika!A jak se bude mala jmenovat?

berryl
7. kvě 2009

závidím, že už víš co to bude, už to chci taky věděěěěěěěěěět

adellaide03
7. kvě 2009

Ahoj holky vidím, že to tady už máte rozpovídáno, ale můžu se k vánm přidat?

endie
7. kvě 2009

vítám nově příchozí 😀

berryl
7. kvě 2009

ahoj ladza jsi doma nebo chidíš do práce?
adell ty fakt nemáš žádné bříško :o)

endie
7. kvě 2009

beryll kde máš foto? 😕

berryl
7. kvě 2009

já nevím dělal jsem nějaké změny a asi jsem ho smazala :o) stejně jen straším lidi

endie
7. kvě 2009

holky jako velikost kopletu do porodky?

dandulka1
7. kvě 2009

Vítám nové!!!!!
Já taky používám pánský gel, ale na mikozy trpím často. Tou vodou to jde, jen to trvá déle. Při klukovi jsem dostala svědění po pěně takže tohle jsem věděla.
sali ty se máš, mě to neutíká. Berryl to také utíká jen mě ne ☹ Holky od jakého týdne můžu říct že začínám 5.měsíc? Už si to nepamatuju.

dandulka1
7. kvě 2009

Já mám připravenou 52, na 3kg až 3,5 dítě to stačí.

endie
7. kvě 2009

17+5ttje konec 4 začátek 5

endie
7. kvě 2009

no kvasinky ani nemluvte dr. mi zakázal v těhotenství bazen ☹

dandul dík ale mě to příjde malinkatý, takového drobečka já snad ani mít nebudu 😀 ale pro jistitu si 2x 52 koupím

dandulka1
7. kvě 2009

No řeknu ti, známá má 3 týdenního, má už 3,5 kila a52 mají ted tip top a když jsem ho viděla, tak mám pocit že se mi do břicha nevejde 🙂 ale jinak je malinkej. Tak s tím počkej na později až ti řeknou jestli to vypadá na větší. Sousedka přenáší, pořád jí říkali že je to malé a najednou má malá 4 300 a to ještě není venku. Hrůza 🙂

endie
7. kvě 2009

😲 4,3kg ty v..e, kde se to tam vleze, já takového velkého prcka rodit nechci 😲 mě by stačilo 2,8kg 😀

berryl
7. kvě 2009

kamarádka porodila ve čtvrtek tu holčičku, teď jsem jí viděla je prostě nádherná, měla 3,6kg a má velikost 52 :o)

berryl
7. kvě 2009

17+5 je konec čtvrtého? jsem z toho nějaká zmatená 😒

endie
7. kvě 2009

jojo 17+5 tt je konec 4 měsíce

dandulka1
7. kvě 2009

Tak ted už mi to vůbec nebude utíkat. V sobotu začínám 17. týden tak jsem si říkala 5. měsíc, tak hezky to znělo.