• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
tak jdu si lehnout a zítra napisu a vložím foto, stavila jsem se dneska v kik a koupila parádní oblečky, tak zítra vložím! Niki plenky mám,ale moc děkuji!!! No ta koupelka bude děs,sundat původní kachlicky, vytáhnout vanu atd no bude to pěkný bordel a toho prachu,no už to vidím,raději at je to už na náma. Dobrou kočky,pěkně sny
12. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou berryl, krásné sníky a zítra, pa, budu tu s vámi, hurááááá, jakmile se vrátím domů z obchůzek. papa
12. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holčiny ahojki jdu odpočívat
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
12. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu také chrnět, manža jde po dovolené zítra do práce tak budu mít víc času na pc. Tohle jsem vyhrála :slight_smile:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3584391
http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=8866955
papa a dobriu noc.
12. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrýýýýýýýýý ránko
13. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan kam si mi poslala ty odkazy? nikde nic nemám!!!
13. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky jak se daří?
13. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

to zas byla noc, když už sjem usla tak se mi zdalo že rodím (28tt) a řvala sjem na doktory že ještě ne že je moc brzo

holky máte taky bolesti hrázy? má tam takové kreče a vystřeluje mi to až do konečníku . auva
13. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Endie tak takové bolesti nemám, bobku to musí být hodně nepříjemné!!!
13. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné věci pro malého, to stím dinosaurkem se mi strašně líbí :dizzy_face:

je to nepřijemné hlavně když vstávám,tak ják kdyby mě někdo nakopnul :grinning:
13. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...........konečně teplé a slunečné ráno.
endie - mám pocit jako když jsem jezdila na kole bez sedačky ale nechtěla jsem o tom psát, mám pocit že mi pořád něco je.
13. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - já ti to poslala normálně sem - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3576895 a psala jsem ti že má v albu 2 krásné next čepičky. Už je to pryč ale moc se mi to líbilo.
13. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan: a s čeho to muže být, za doktorem nechci si bude myslet že jsem hypochondr. Musím být ta nejvíc problémová těhule kterou kdy měl :grinning:
13. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle toho co mi doktor říkal jak malá leží tak je to kopání. Někdy mě kope do nějakého nervu do kříže a to sotva chodím. Večer mě tak kopala do konečníku že jsem si rukou tlačila proti, hrozně to bolelo. Nejsi sama, já taky těhu snáším špatně. Proto jsem tu o tom nepsala, pořád mi něco je. A u kluka to bylo stejný + jsem 3x ležela na udržování.
13. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vidím niku jak je aktivní tak se až stydím, ale prostě to tak je.
berryl - moc hezké věcičky, tak jsi mě nalákala že se pojedu do kika podívat, ale já už toho mám tolik. Na každé 3 měsíční období mám plný velký pytel. :slight_smile: Jediné co nemám jsou kalhotky na plíny, nevíte kde se prodávají? U nás je to samý vietnamec.
endie - nebyla jsi v tom kaufu? Chci ty plíny koupit do zítra, pak mají být tropy, to mě nikdo nikam nedostane.
13. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný fakt, co ti naše zlatíčka dovedou a to jsou jenom v bříšku zatím :slight_smile:

dneska a zítra mají být pařáky, to je tak na bazen, si asi napustím lavor na balkon :grinning:
13. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,holky!Dobré ranko!! Tak sem zpět :sunglasses: Normálně sem byla stanovat - přežili sme všichni ve zdraví a byla to paráda!
13. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha i tak moc děkuji :o)

holky, já jsem na tom stejně, tvrdnutí břicha, křeče, průjmy,bolesti zad a neustále jsem osypaná, teď se mi dělají na prstech ruky vodnaté puchýřky už více jak týden :O(, celé tělo mě strašně svědí a já nemám pevnou vůl na to abych se neškrábala, takže kdybyste viděly moje záda a nohy :astonished: :astonished: :astonished:
13. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do alba ty věci z kik včera koupené
13. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty moje vodnaté puchýřky na prstech jsou nějaká alergie, ale na co? to netuším :angry:
13. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud máš svědění těla tak ti něco vadí, to bych ale řešila s doktorem. Nezměnila jsi prášek na praní nebo máchadlo? Mě takhle zkončili oba na kožním z jiného máchadla.
13. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - kolik stojí v kika ty soupravičky?
13. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan:ty soupravičky stojí od 89,- do 149,- jak která :grinning:
13. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie a co ty plíny?
13. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tenhle měsíc mi ještě nepřišlo marodní, jak jste na tom?
13. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

dani a kdy to má chodit? Ke kterému datumu? Taky mě teda ještě nic nepřišlo, a přijde to tam kde ležíš nebo kde máš trvalý bydliště?
13. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki holky hlásí se nová nika, jdu se zkusit vyfotit.
13. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek