• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Dan mi taky nic nepřišlo
13. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dám to do albíčka, nový pas si udělám až z lepší fotky, jo jinak jsem koupila nálepky do pokojíčku, jiné než jsem chtěla. budou provizorní jdu taky vyfotit.
13. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to chodí na účet, zadala jsem na lístku na peníze č.ú. minulý měsíc to přišlo 12.6. tak je asi ještě čas. Ale korunky chybí :slight_smile: Jinak to chodí na adresu kterou máš na neschopence myslím.
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mi to taky chodí na účet, ale stále nic
13. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dandul a holky není dán termín, může to být jakýkoliv den, obecně jak která správa dělá, bohůžel.

na učet je to lepší, když to chceš hotově na složenku tak platíš poplatek ty a ne uřad.
13. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No já už jsem docela nervózní protože mi ještě penízky taky nepřišly a to minule přišly 1.6.
Niky kočká sluší Ti to.
13. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky jedno velké doporučení pokud jsem v poho odevzdaly lístky na peníze - tzv. potvrzení o trvání PN, a víte že učetní už poslala - u těch které si to neposíláte samy jako endie, na mou radu, zvedněte telefon a zkuste urgovat správu kde spadáte. urgovat urgovat urgovat.

bohůžel nic jiného nejde.
13. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adel díky, světlý melír, asi se sama sebe zítra leknu ráno v zrcadle .-)
chtěla jsem uplně na kratičko ale zatím jsem to o kus zkrátila.
13. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adel ty ses mne ptala jestli se do doby pojištění pro nárok na PPM počítá ND v ochranné lhůtě? že jo. tak počítá, prošítala jsem si poznámky.
13. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
niky pěkné :o)
13. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem dneska využila toho že jsem byla ráno ve městě a šla se kouknout do knihkupectví na knížku - něžná náruč rodičů, je pěkná, asi i užitečné rady ale stojí 500,. tak jdu hledat na netu lepší cenu. nebo si ji nechám od někoho nadělit jako dárek.
13. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
berryl díky já si našla že měl někdo i aukci na mimiaukci a neprodala se, tak jsem paní napsala email. počáteční cena byla 180 tak uvidíem co mi napíše.
13. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na mmb jsou i za 350, nemusím mít novou, kniha nejde moc zničit, pokud se k ní člověk chová normálně.
13. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Niky já myslím, že tato to máš fakt bezva. No já spadám právě pod Prahu protože můj zaměstnavatel sídlí v Praze takže jetě chvíli počkám a pak budu volat. Jinak děkuju za odpověď Niky to si mě potěšila :wink:
13. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
niki ty ses mi na ty peníze dívala, že? já asi počkám nebudu volat
13. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mně se nic nechce, těším se na odpoledne, jdeme na ten UTZ :slight_smile:

za chvíli půjdu chystat obídek - tvarohové knedlíky s meruňkami, mňam mnam.
13. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Je mňam tak to bych si taky dala. Já dnes budu mít zapékané brambory.
13. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm to taky nezní zle. :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem spět od dr. zase mám kvasinky :angry:
niki super moc ti to sluší

dan: včera sjem se tam nedostala a dneska možná k večeru, manža jezdí tento týden autem a do kauflandu tramvají se mi nechce
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
endie to je mi líto, že máš zase nějáké problémky.
díky, moc, změna. vlastně jedinná víš jako jsem to měla před tím :slight_smile:

dan dle mého je to v kaufu obyč balení těch 90 kusů nebo jak bývá.
13. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt máš to super

taky si myslím že to bude to klasické balení ted je tu zas u mě segra a prý ty plínky kupovala maminka knim jeden balík a jejich tam 94 (v.2) a jinak od středy mají Hugies za 168,- v albertu
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak tvarohové knedlíky asi nebudou, ach jo.
měla jsem takovou chuť, ne že by se mi nechtělo ale zakousla jsem se do závinu z ttvarohu a borůvek a okamžitě mne pálí žáha.
takže knedle nenene.
13. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to je hnus ta žáha já to tak měla včera a nic mi nezabralo :angry:

mě teda musím zaklepat ted peníze chodí pravidelně :grinning:
13. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a čtu si leták u nás se bude otvírat mobelix místo europa meblua mají tam dětský set polštářek a peřinka za 249,-
13. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já byla na poště a jak jsem šla domů začalo mě strašně bolet v bříšku na pravo, jako silná křeč nebo jako by vás někdo píchl jehlicí, au to bolest šílená, tak jsem šla domů šnečím krokem :frowning2:
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
endie, odpo. tam jedu, tak kouknu. Já jen že mám všechny obchody docela daleko tak jsem chtěla vědět kam mám jet, každý je v jiný směr.
Já co mám od doktorky ten Malox tak se žáhou vycházím dobře. Včera mě chytla z máku, dala jsem si buchtu.
Holky mi jsme mrzáci :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě dneska taky nějak dvině píchá v podbříšku. Navíc mimi strašně řádí takže nevím jestli je to z toho nebo z čeho.
Já si dávám na žáhu ty pastylky Renie a pomáhají mi.
13. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek