II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
13. črc 2009

Dan mi taky nic nepřišlo

nika
autor
13. črc 2009

dám to do albíčka, nový pas si udělám až z lepší fotky, jo jinak jsem koupila nálepky do pokojíčku, jiné než jsem chtěla. budou provizorní jdu taky vyfotit.

dandulka1
13. črc 2009

Mě to chodí na účet, zadala jsem na lístku na peníze č.ú. minulý měsíc to přišlo 12.6. tak je asi ještě čas. Ale korunky chybí 🙂 Jinak to chodí na adresu kterou máš na neschopence myslím.

berryl
13. črc 2009

mi to taky chodí na účet, ale stále nic

nika
autor
13. črc 2009

dandul a holky není dán termín, může to být jakýkoliv den, obecně jak která správa dělá, bohůžel.

na učet je to lepší, když to chceš hotově na složenku tak platíš poplatek ty a ne uřad.

adellaide03
13. črc 2009

No já už jsem docela nervózní protože mi ještě penízky taky nepřišly a to minule přišly 1.6.
Niky kočká sluší Ti to.

nika
autor
13. črc 2009

holky jedno velké doporučení pokud jsem v poho odevzdaly lístky na peníze - tzv. potvrzení o trvání PN, a víte že učetní už poslala - u těch které si to neposíláte samy jako endie, na mou radu, zvedněte telefon a zkuste urgovat správu kde spadáte. urgovat urgovat urgovat.

bohůžel nic jiného nejde.

nika
autor
13. črc 2009

adel díky, světlý melír, asi se sama sebe zítra leknu ráno v zrcadle .-)
chtěla jsem uplně na kratičko ale zatím jsem to o kus zkrátila.

nika
autor
13. črc 2009

adel ty ses mne ptala jestli se do doby pojištění pro nárok na PPM počítá ND v ochranné lhůtě? že jo. tak počítá, prošítala jsem si poznámky.

berryl
13. črc 2009

niky pěkné :o)

nika
autor
13. črc 2009

tak jsem dneska využila toho že jsem byla ráno ve městě a šla se kouknout do knihkupectví na knížku - něžná náruč rodičů, je pěkná, asi i užitečné rady ale stojí 500,. tak jdu hledat na netu lepší cenu. nebo si ji nechám od někoho nadělit jako dárek.

nika
autor
13. črc 2009

berryl díky já si našla že měl někdo i aukci na mimiaukci a neprodala se, tak jsem paní napsala email. počáteční cena byla 180 tak uvidíem co mi napíše.

nika
autor
13. črc 2009

na mmb jsou i za 350, nemusím mít novou, kniha nejde moc zničit, pokud se k ní člověk chová normálně.

adellaide03
13. črc 2009

Niky já myslím, že tato to máš fakt bezva. No já spadám právě pod Prahu protože můj zaměstnavatel sídlí v Praze takže jetě chvíli počkám a pak budu volat. Jinak děkuju za odpověď Niky to si mě potěšila 😉

berryl
13. črc 2009

niki ty ses mi na ty peníze dívala, že? já asi počkám nebudu volat

nika
autor
13. črc 2009

mně se nic nechce, těším se na odpoledne, jdeme na ten UTZ 🙂

za chvíli půjdu chystat obídek - tvarohové knedlíky s meruňkami, mňam mnam.

adellaide03
13. črc 2009

Je mňam tak to bych si taky dala. Já dnes budu mít zapékané brambory.

nika
autor
13. črc 2009

hm to taky nezní zle. 🙂

endie
13. črc 2009

jsem spět od dr. zase mám kvasinky 😠
niki super moc ti to sluší

dan: včera sjem se tam nedostala a dneska možná k večeru, manža jezdí tento týden autem a do kauflandu tramvají se mi nechce

nika
autor
13. črc 2009

endie to je mi líto, že máš zase nějáké problémky.
díky, moc, změna. vlastně jedinná víš jako jsem to měla před tím 🙂

dan dle mého je to v kaufu obyč balení těch 90 kusů nebo jak bývá.

endie
13. črc 2009

fakt máš to super

taky si myslím že to bude to klasické balení ted je tu zas u mě segra a prý ty plínky kupovala maminka knim jeden balík a jejich tam 94 (v.2) a jinak od středy mají Hugies za 168,- v albertu

nika
autor
13. črc 2009

tak tvarohové knedlíky asi nebudou, ach jo.
měla jsem takovou chuť, ne že by se mi nechtělo ale zakousla jsem se do závinu z ttvarohu a borůvek a okamžitě mne pálí žáha.
takže knedle nenene.

endie
13. črc 2009

to je hnus ta žáha já to tak měla včera a nic mi nezabralo 😠

mě teda musím zaklepat ted peníze chodí pravidelně 😀

endie
13. črc 2009

jo a čtu si leták u nás se bude otvírat mobelix místo europa meblua mají tam dětský set polštářek a peřinka za 249,-

berryl
13. črc 2009

tak já byla na poště a jak jsem šla domů začalo mě strašně bolet v bříšku na pravo, jako silná křeč nebo jako by vás někdo píchl jehlicí, au to bolest šílená, tak jsem šla domů šnečím krokem ☹

dandulka1
13. črc 2009

endie, odpo. tam jedu, tak kouknu. Já jen že mám všechny obchody docela daleko tak jsem chtěla vědět kam mám jet, každý je v jiný směr.
Já co mám od doktorky ten Malox tak se žáhou vycházím dobře. Včera mě chytla z máku, dala jsem si buchtu.
Holky mi jsme mrzáci 🙂

adellaide03
13. črc 2009

Mě dneska taky nějak dvině píchá v podbříšku. Navíc mimi strašně řádí takže nevím jestli je to z toho nebo z čeho.
Já si dávám na žáhu ty pastylky Renie a pomáhají mi.