• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
jet te 17 trojka objíždí celou Ostravu- bere to přes marianky u telecomu zahne do prava ajede přes Vítkovice na dubinu
21. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to raději tou 17 :sunglasses:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych musela na 3 za tebou berryl k vozovně,já jedu ze 17.listopadu :slight_smile: Ale jako je mi to jedno,ale jestli to 3 celé objíždí,tak radši tou 17 ne?
21. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nasednu o zastávku dříve na 17 a ty na ní nasedneš na vozovně jo?
21. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dají ale lepší je prý až po očkování
21. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo snad se poznáme :grinning: :grinning: :grinning:

no já si taky myslím, že to je moc brzo, ale kdo ví, zase proč by to dělali že?
21. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ale nevím v kolik to jede a dívala jsem se tady na netu a nevyznám se v tom :grinning: Já radši dojedu k tobě na vozovnu tu jednu zastávku a tam už pojedem spolu.V kolik?Radši dříve ne?Tak něco málo po 15 h.na vozovně?
21. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl už to chápu,ta 17 je v 15.01 u tebe na vozovně,tak já teda pojedu normálně tou 17 a prozvoním jak budu nastupovat,sednu si do druhého vozu jo? :grinning: To jsou domluvy :grinning:
21. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok takže 15h už budu na vozovně a přistoupím k Tobě :o)))
21. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vložila jsem aktuální fotku
21. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.tak domluveno :wink: No jseš hubená,máš jen bříško :slight_smile: Já jdu vařit,papa zatím
jo berryl prosím tě kde tady v Porubě se otevřel ten obchod s kojeneckým?nevíš?
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obchod s kojeneckým je na hl,třídě tam mají všechno a pak je ještě jeden a tam mají ty dřevěné věcičky na zeď nevím co myslíš přesně?
21. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden je kousek od točené zmrzliny na hl,třídě a druhý naproti kousek výš
21. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,a myslite,ze kdyz moje mamka a ani jeji mamka nekojily,ze taky nemusim?No a pejsek uz je OK-lita tu za tenisakem jak cvok,na to,ze byl vecer na umreni a zvracel..On je takovej nacvik na miminko:slight_smile:Mame chalupu tak trochu na samote,tak sem v premyslela,kde tu sezenem veterinare.Ja dnes delam bolonske spagety.Dobrou chut tem,kteri uz obedvaji!
21. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi spíš ten na hl.třídě.Já ještě nemám věci do porodky,kojící podprdu a tak...a nevím jestli to objednat z netu,nebo koupit někde :confounded: V tom sam baby už nic nemají.Ty kojící prdy jsou na nic,já chci vystuženou.

Sal já myslím že to není dědičné,že klidně kojit můžeš :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
podprda se má kupovat až týden před porodem a tak o číslo až dvě větší, tak to já ještě nekupuji!!!a když tak ji koupím až po porodu, tady na hl. třídě je obchod se spodním prádlem a ty podprdy tam mají

sal já si taky myslím, že to není dědičné!!!
21. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kojící je dobrá hlavně když jsi někde mimo domov, jednoduché ovládání, ale první týden budu doma určo tak můžu mít svojí a nebo si zajdu hned koupit, mám totiž tušení, že se mi prsa určitě nalijou tak o 2 čísla :confused:
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak super,děkuji za info berryl :wink: Takové věci já prostě ještě nevím no...první mimi,tak jsem z toho kapánek vyplašená :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jen sbírám rady od zkušenějších :grinning:
21. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki teda vy jsem toho nakecaly.

jo s cukrovkou taky mi nebylo dobře ale až jsem přijela do práce, protože hlady do jedenácti je hnus. je dobrý s někým jiít, nebo alesoň zajímavou četbu.

naštěstí jsem mohla pít čistou vodu ale až po první moči a krvi nalačno. tak se to dalo, ale nesměli jsem odcházet jen před budovu, protože fyzická zátěž - tedy i delší chůze ovlivňuej spalování cukrů tak proto je nutný klid, aelspoň u nás.

holky venku je děsně, mraky a dusno, jsem zvědavá jak přežijy ty vedra v práci :fearful:
21. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík niki :grinning:
je to děs umírám vedrem
21. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počkej zítra to bude teprve sranda.
já tu měl amamku se synovcem, a teď dělám steaky, hm voní to tu, bo bude bašta.
21. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám že jste probíraly naušničky, kamarádka nechávala píchnout uška do 2 měsíců, chodí k dětské lékařce co dělá i akumpresuru, ta ji říkala že do dvou měsíců je to nejlepší, mimi nevnímá tolik boelst a ryhle zapomene, a taky si tolik za ouška netahá.
21. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, tak jsem teď dorazila domů úplně hotová, byla jsme v hypernově a pak v ikea, už to prostě nedávám tak dlouho chodit tvrdne mi břicho a moc toho neuchodím, takový malý hypochondr :grinning:

všude je tolik slev trička po 139,- paráda tak jsem si 2 větší koupila ať mám do zásoby
21. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šikovná berryl, jojo to chození je na prd. mi to dělá jen ve městě, na chatě ani jednou, spíše je to z toho spěchu, ať člověk chce či nikoli toto asi vnitřně neovlivní.

trička jsou fajn, budeš kočenka určitě.
21. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska mi ujela tramvaj kdybych mohla běhat tak ji stihnu, no rozeběhla jsem se a pak jsem si to rychle rozmyslela, když mě píchlo v boku :unamused:
21. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: to věřím, hele musíš na sebe dávat pozor.
četla jsem že jsi slaměnka, neboj uteče to. venku je krásný západ slunce
21. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale zatím se teda nenudím
zítra příjednou rodiče a pak kamarádka
ve čtvrtek jdu cvičit a pak už je manžel doma :o)
21. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek