• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
no vidíš máš se. užiješ si to.
21. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teď se mi na pátek přihlásila kamarádka ze střední, že přijede i s malým a ještě i z druhou a malým tak bude veselo :o)

co pak děláš Ty?
21. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já právě sedím nad kočárky, zase nevím, a chytám z toho depku :grinning:
teď zvažuju že tu některá z vás psala o Polsku o nějákém obchodě v Těšíně? nevíš jaké to tam je?
21. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl prosím tě nevíš od kolikati mají otevřeno v tom Kik v zábřehu?Nemůžu najít otvíračku ani na netu,ani tel.číslo
21. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki můžu Ti to zjistit kamarádka koupila casual o 9tis v Polsku levněji než tady, ale dneska už jí volat nebudu protože má měsíční miminko tak jí nechci rušit, zítra, ale klidně zjistim

dívala ses i tady?

http://www.sambaby.com/86-kocarky/
21. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl byla bys hodná, ale petule se myslím chystá co?
21. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
berr děkuji.papa kočky,jdu chrupkat
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo když tak mi to raději zítra připomeň jo :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beryl avy jaký nechtěli jste Quiny? trojkolku?
21. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dostaneme kočárek od mé milované švagrové má ročního prcka, tak nemusíme kupovat a budeme mít quinny buzzy, jen je takový červeno černý, je to taková ta tmavě červená, ale to nějak přežijeme :o) ona má taky chlapečka a jezdili v něm

to je přesně tam barva teď jsem to našla

http://deti.bazos.cz/inzerat/3869959/korba-quinny-dreami.php
21. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki
tohle je popie co mi poslal Pěta jak se jede do toho těšína, kamoška tam taky byla a jak berryl koupila tam ten casuaplay o 10 tisíc levněji

pokusím se ti vysvětlit ten obchod:přejedeš v Těšíně hranice,přes ten most a hned za mostem doleva.Jedeš kolem té burzy až na její konec a dáš se doprava a jedeš nahoru kolem obchodů.Přijedeš na takové téčko a dáš se zase doprava do kopečka a jedeš rovně až na křižovatku a na té křižovatce už to vidíš z auta,je to přímo naproti tobě a jmenuje se to "Tady kupuje i moje mama". Když tam pojedete doleva kolem toho obchodu a hned doprava,tak tam krásně zaparkujete,je tam velké parkoviště a po chodníku se vrátíte zpět k tomu obchodu.Přes týden mají tuším do šesti a v sobotu myslím do 12.Jo a vevnitř to není moc velké a nemají tam klimošku,je tam děsné vedro.Já jsem se tam málem svlíkla i z kůže
21. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem byla rozhodnuta, děsný ej to se mnou, jsem šíleně nerozhodná, a taky přiznám že dát za kočárek třeba 20 tísku se mi nechce.

priority jsou pořád stejné, jen uvažujeme jestli zainvestovat kočárek tak aby se s ním dalo sportovat - měl teda hlavně brzu na ručku, nebo pořídit pak na jaro vozíček za kolo - ze kteréhojde udělat kočárek - jen váží asi 18 kilo jako kočárek, a nemá aretační kolečko, ale to je na brusle jedno, mělo by být zablokované tak či tak.

pak ještě i sedačku, jestli brát k podvozku či nikoli. jejda to je šílené, potřebovala bych tak dva dny na obcházení obchodů a zkoušení a stjeěn bych to po druhém obchodě vzdala a odešla, jsem hrozná.

priority máme šílené - hold jsme vybíraví.
21. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen uvidíme jak v zimě ty trojkolky jsou v zimě všechny na hov..
pokud bude hodně sněhu koupím nějaký z druhé ruky se 4 kolečkama takové ty staré kočárky
21. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: endei díky, vím že to tu někde psala ale hledat to zpět to mě nemá
21. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my právě starší můžeme mít půjčený - modrý, ale v našem případě kdo ví, že.

na jednu stranu jsem uvažovala o novém - šílené ceny, i o starším, ale nemám moc čas to hlídat na bazoši aukru a tak. no uvidíme. co se z toho vyklube.

jednoduchéje to že manžel zavelel že přes 15 tisků nejde. tak uvidíme. je fakt že autosedačku můžeme mít starší.
21. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl v zimě je pak jedno jestli 4 nebo 3 když nebude odklizeno stejně se nadřeš tak či tak, to je pak nejjednodužší vzít auto a dojet tam či tam autem.
21. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem teda 3 kolku chtěla ale pak mě naši překcaly že to bdue blbé v zimě tak jsme šly do 4 kolky a je fakt že se mi stím lépe jezdí jak od kámošky s 3 kolkou
21. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zas záleží na každém, nekomu je líb s 4 a někomu se 3 kolěčky :grinning:
21. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi zase trojkolka neva, jezdila jsem s ní dost s malým od sestřenice a šlo to. samo když někdo příjde s 4 která se mi bude líbit tak kldině
pro nás je to jednoduché, potřebuji kočár co vyjede v lese, na polní cestě, po horách, když to tak řeknu. a pokud to půjde tak na brusle.
1. aretační kolečka vepředu - jedno jeslti 1 nebo 2.
2. ruční brzda
3. lehký- né 15 a více kilo
4. možnost přenášení korby, nebo vložení tašky - zase sporťák musí jít do lehu, že.
5 pokud bude otočná korba na sporťáku budu jen ráda.
6 příznivá cena.
7 asi spíše velké nafukovací kola - i za cenu častého lepení unikajících dušííí
21. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pravda, ale já pořád nemám řidičák měla jsme pořád čas a tak to dopadlo

v tom Polsku dala kamarádka 17tis a je to 3 kombinace

hluboký využijeme stejně jen přes zimu jakmile bude prcek sedět tak v hlubokém nebude chtít být a navíc se tam nevleze
21. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám krásně velkou korbu :grinning: a mám tu vytahovací tašku takže k doktorce super :grinning: , já sice řidičák mám ale asi se budu bát jezdit sama s malou
21. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nafukovací kolečka mám ale vůbec mě nenapadlo že je budu muset lepit skrze píchle duše :stuck_out_tongue_closed_eyes: až jak si to napsala tak mi to docvaklo :grinning:
21. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom sam baby jsou vlastně všechno kočárky z Polska tak jsou levnější, porovnávala jsem ceny
:sunglasses:
autor
právě, proto nežeším velikost korby, více se přikláním i k vložené tašce vzhledem k 3 patru bez výtahu :slight_smile: ikdyž ot není tak krásné, ale stejně brzo budeme ve sporťáku přesně tak.

no bude to oříšek jako naše miminko, je to prostě oříšek - náš pracovní název, že. :grinning:
autor
jo endie na to se připrav, jak kdo ale vím že kamarádka lepila i 2x měsíčně, ale záleží na povrchu a místě kde jezdíš.
21. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl co nejrychleji co to půjde řidičák dodělat, já bych byla bez řidičáku uplně pasé, ty jo už ho mám 10 let a kousek.

mi nic jinho nezbyde než jezdit sama, ael nevadí mi to už jsem zkoumala zrcátka na opěrku hlavy abych na mimi viděla do mého zpětného zrcátka.
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to jednoduché co? já bych taky nevěděla který si mám vybrat, tak je rozhodnuto za mě, sice mám kočárek který bych si nikdy nekoupila, ale mám ho zadarmo a když si vezmu,že to je opravdu na chviličku, tak to neřeším a pak si koupím nějaké pěkné golfky
třeba takové to
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=870467
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jakmile přestanu kojit(pokud budu kojit) a hned se na to vrhnu, ale i tak budu mít strach a sama s malým jezdit určo nebudu
21. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek