II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
7. srp 2009

jojo to je pravda, berryl.
jinak vám to holky moooc sluší.

jinak dneska jsem měla návštěvu v práci kamarádku a její malou Nelinku 7 týdnů, je krásná a šikovná už má přes 5 kilo.

rodila na fifkách a moc spokojenáááá, ikdyž měla trochu komplikace s placenskou jsou ok.

berryl
7. srp 2009

to je 6 Nelinka co slyším to jméno je teď nějak moc in :o) jeste Kuba a Ondřej,Matej těch je taky moc!

nika
autor
7. srp 2009

ale je to pěkné jméno, my máme Nelu v rodině takže nepřipadala v úvahu 🙂

tak jako Julie zním teď tři dětičky s tímto jménem

dandulka1
7. srp 2009

Tak jsem tu, jsem vyřízená. Ještě pár sklenic zavaříme zítra, rodiče dojíždějí tak už jeli domů a vše jsme nestihli. 😝 Petr vzal malýho na letňák, dávají tu Harryho Potera. Já jdu spát, hurá!!! Přijedou až v půl 1. Kluk bude asi marodit ☹ Už 3 hodiny si stěžuje že ho bolí hlava a začala mu rýma, tak uvidím jestli nepřijede s horečkou, většinou to tak dopadá. To jsou ty blbý výkyvy počasí. Prý má být příští týden velké ochlazení.
sali - moc ti to sluší! 😉

nika
autor
7. srp 2009

dandul ty jsi se zase nešetřila, že já zvažuji jestli letos budu vůbec zavařovat okurky, asi se zítra kouknu v polsku an trhu.

jojo přijel od moře že, změna to někdy udělááá. tak aˇtje fit.

já se tak těším an to ochlazenííí, máme tu 28 stupňů venku už je líp ale byt se ne a ne vyvětrat.

dandulka1
7. srp 2009

Já myslím že to je tou změnou, koukala jsem mu do krku a ten má čistý. Já jsem si chtěla jít lehnout, ale nemůžu je nechat aby to dělali sami když to jíme hodně taky. Navíc nechtěli přidat ani korunu na ocet, cukr atd.... tak jim každý rok pomáhám. To švagrová dostane rovnou hotové, ta nepřijela ještě pomoct ani jeden rok. Ale čert to vem. Budu odpočívat zítra, ráno to s pantátou doděláme, uvařím a pak jdeme na oslavu tak celé odpol.prosedím.
Taky jím broskve🙂

nika
autor
7. srp 2009

dandul ty jo to mi něco připomíná ☹, 🙂
prostě to tak je. jojo, mi taky mamka volala že mi okurky udělá ale ne, udělám si je sama, ikdyž práce je hodně. snad se povedou.

zítra se snad neztratíme v tom Polsku, těším se, pak se snad někde zastavíme na obídek, už jsem nikde sto let nebyli, ach jo. je potřeba to využít, že.

nejraději bych stejně jela na chalupu, ale co snad se tam dostanu v zářííí teda snad.

holky jaké máte peřinky 90x 120 nebo 135 X 100

berryl
7. srp 2009

já mám tu větší velikost, už ležím a jdu spát. Dan tak budu na Vás myslet,at je prcek zdraví. Niki zítra nápis jak v Polsku🙂 Pro mě si ráno přijede tatka a budu u nich do večera, nechám se maminkou krásně rozmazlovat,už se těším! Dobrou noc

nika
autor
8. srp 2009

ahojki holky, krásné sobotní ráno, teda já jsem nezmar ale dnešní noc děs. samo se budím pořád i jindy ale dneska, konec a samo tu čumákuju od půl pátéé, večer na mne svítila ta obluda veliká bílá z oblohy, pak mi dalo zabrat mimi, takové rodeo v noci ještě nebylo 🙂 ach jo.

manžel šel ráno do práce - najaký průšvih, tak čekám až přijde a vyrazíme.

salikova
8. srp 2009

Ahojte! J8 už sem taky vhůru - včera sme to přetáhli s kámoškama na zahrádce a pak sme ještě poseděli vevnitř... Ale byla sranda! 😀 Když uvidíte v hospodě stůl, kde se hrají kostky - sme to my 😉

Jinak holky děkuju za pochvaly!!!

salikova
8. srp 2009

nika: já mám peřinku taky jak berryl 135x100

kaleilah
8. srp 2009

ahojte, jé niko ty jedeš dneska do polska, viď? tak si to tam užijte, na nákupy bych vyrazila taky ☹ ahoj sal, jak se spalo? Mě v noci štípnul komár pod oko, lae pěkně na houby,mám ho šíleně nateklý a vnitřní koutek se mi někam ztratil, vypadám jak s monoklem 😠

salikova
8. srp 2009

Ahoj, kaleilah! Teda - komár - potvora jedna 😠 !J8 tak furt spím - nespím... ☹

petule83
8. srp 2009

Ahoj holky 🙂 Mě se spalo dobře,šli jsme spát až v půl druhé ráno,dali jsme si společnou sprchu a ta se jaksi protáhla 😀

Nik tak ať dobře pořídíte! 🙂 Okurky tam mají moc hezké a levné,ale teď už si nevybavuju cenu 🙂

Sali teda kostky? 😀 Dobrá zábava 😉

Berryl hezky si užij rozmazlování 😵

Dandulko odpočívej taky někdy! 🙂

Kalei teda komár jeden hnusný! 😠 My jsme je včera taky doma počítali a v kuchyni na zdi jich sedělo 8 😠

Já jsem zatím slaměná vdova,přítel je v práci,ale odpoledne jedem ke švagrové grilovat a budem tam spát,ať si může ten můj chlap taky dát nějakou tu kořalku 😀 Takže se vrátíme až někdy v neděli večer.

dandulka1
8. srp 2009

Hezkou sobotu !
Okurky jsou zavařené, manža udělal snídani tak jsme jedli na zahradě. Vařím polévku a odpol.se jdeme přežírat na oslavu. Spala jsem docela dobře. Zjistila jsem že když po 8 večer nepiju tak nechodím v noci. Sice mám v noci nej žízen, ale radši to vydržím a vyspím se. Je tak málo hodin a už se cítím unavená. Je tu vedro a jsem opocená 😝 Už nic nevydržím, vyjdu schody a jsem zadýchaná.
Kluk zatím dobrý, 3x do roka mu dávám očistnou kůru na imunitu tak jsem mu to nasadila, tak uvidíme.
Otravuje že chce na pc tak zatím papa.

salikova
8. srp 2009

dan: Já to měla včera taky tak... Byla sem utahaná od rána až na půdu! Tak jak chce na PC, tak to nebude nic vážnyho..

kaleilah
8. srp 2009

Ahojky dan, vzpomněla jsem si na tebe, jak to dopadlo s tím pc pro manžu?
Sal tak asi pojedeme na pohotovost, oko se mi nalilo na dvojnásobek, mám ho i podlitý jakoby žlutým hnisem 😝 😠 nemám ani opthalmo-septonex a lékárny jsou tu zavřený tak snad mi něco dají, dost to pálí, už mám jen miniškvírku a pořádně nevidim 🙄

salikova
8. srp 2009

Tyjo - tak to radši jeďte...

kaleilah
8. srp 2009

Musíme počkat až se děti vzbudí, zatim zkoušim ledovat, musel být nějak infikovanej nebo co 😠

salikova
8. srp 2009

byl to určitě komár? Nezatoulala se vám tam do ložnice vosa???

kaleilah
8. srp 2009

sal možná ovád nebo něco takovýho, vosu bych ve spaní cítila, navíc je u oka hodně citlivá kůže tak by to i hodně bolelo si myslím. Nikam jsme nakonej nejeli, led mi docela zabral, začíná být i vidět oko 🙂 😉 no snad to do večera bude ok, bolí mě i lícní kost

nika
autor
8. srp 2009

ahojki vespolek, tak jsem zpět doma, teda už dávno ale uklízela jsem

tak v polsku dobrý, petul díky az popis našli jsem to v poho, paní v obchodě superní, koupili jsme postýlku, vaničku, podložku do vaničky - pěnovou, lahvičku. no moc ne ale i tak.

kočárky tam měli a ne peg perego. jen mne zarazilo že tamměli quinny a byl super jiný než jsem viděla v Valmezu, ale co jsme rozhodlí takže jdu potvrzovat po netu ten náš.

jinak na burzu jsem nešli manžel nechtěl, jo chlap klasila, příště bych tam jela sama.

jo kdo sháněl teploměr do ouška, na čelo měli ho tam od 100 zlotých do 115 asi tři typy, takže okolo 670-770kaček, no příště.

jinak atam měli krásné povlečení atd, ale na netu u nás je levnějšííí.

nika
autor
8. srp 2009

teď tu vybírám povlečení, manžel mi povolil nakonec i koupit že ušiju druhé - do druhé postýlky. a stejně potřebujeme dvoje do zásoby v případě nehody 🙂

jinak jsme byli v ikea, čučela jsem na ty zásobníky - krabice k přebalováku - berryl, a koupitla jsem sadu v oddělení koupele - 3 krabice za 100,- dám tu odkaz, ale půjdou asi na přímo přišroubovat, držáky jsem tam žádné neviděla - kuknu ještě u nás nebo u našich v klasické kuchyňce a domácích potřebách, v po jak půjdu k doktorovi 🙂

nika
autor
8. srp 2009

krom těchto jsem vzala dvě závěsné nádoby z plastu série Bygel, jedna za 12,- mám žluté, půjdou snad přizpůsobit 🙂 na webu nejsou.

berryl
8. srp 2009

tak jsem zpět a bylo parádně, to víte maminka mě vždycky šíleně rozmazluje 🙂
snad z toho všeho jídla neprasknu!!!

berryl
8. srp 2009

niki to jsou ty co má ta paní z koníka na té komodě? myslíš ty krabice?

nika
autor
8. srp 2009

nevím jestli jsou stejné ale mi se líbily. jsou dost velké, a mají i víčka - ale ty nevužiju.
ty durhé jsou takové malé barevné, vyfotím ti je.

nika
autor
8. srp 2009

berryl ten odkaz je super 🙂