• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
tak jsem dorazila domů a jsem úplně hotová,ten parak je šílený! Asi už nevytahnu paty z domu dneska :slight_smile: půjdu si dat sprchu a lehnout si. Zatím pa
17. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý se to stává,hlavně,že tam nebyla krev,prostě mi jen tělo naznačuje,že se chystá k porodu :o) jinak jsem si pospala a je mi fajn,ale ven do toho paraku nejdu!
17. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo?
17. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady byla jsem si sednout ven na terásku a dát nohy do mimčové vaničky. Dneska mi jí mamka s přítelem koupili. A taky koupili komodu, ale tu přivezou až zítra spolu se sedačkou co si koupila mamka tak jsem zvědavá.
17. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tu, u nás krásně prší, ale já mám pocit že mi praskne hlava, jen pro zajímavost, v ově při odjezdu z práce 33,5 stupnů u nás teď prři dešni 21,8, děs.
17. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky tak to je mazec. Tady máme taky zataženo tak snad trochu sprchne.
17. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi půjdu zalehnout do polohy ležícího střelce s nohami nahoru, :slight_smile: ten můj nizský tlak nejde dokupy s tou změnou.
17. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi je nějak hrozně nevím jestli sedět nebo ležet,malý kope,je mi dusno! Jo jinak v tescu je akce na niveu dětskou kosmetiku
17. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se natáhla a doplnila půl litru vody a je mi lépe, jdu makat do spíže, manža to dneska dodělal. huráááá

berryl tu používá kamarádka moc si ji pochvaluje, před tím měla büdchen či jak se to jmenuje.
17. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, celý den makáme. Už máme vymalovanou 1x jídelnu a zapojenou elektriku v celém baráku. Manža brousil sádroš tak jsem všude uklízela a vytírala, je to jak křída, leze to i do klíčové dírky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
berryl to jako směřuješ k dřívějšímu porodu????
Dnes taky trpím, břicho zas na prasknutí a bolí mě nohy od kolen dolů a chodidla, chodím si je namáčet do ledové vody.
17. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf ukládám věci, nevím kdo vymyslel změnit mi spíž, nevím co kam ach jo to zase bude než si zvyknu na nový systém.
a pálí mne žáha jak čert, jdu si dát lok píva.
17. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa holky krásnoou dobrou noc a krásné sníky, páček.
17. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno všem
spala jsem celou noc a je mi zatím(hned to zaklepuú dobře :o)

Dan prý to nesměřuje k dřívějšímu porodu, tělo se jen připravuje, ale vše je uzavřené a v pořádku, určitě budu přenášet uvidíš. No a Ty už víš, jestli půjdeš znovu císařem?
18. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík maminy :slight_smile: Koukám že tady zase někteří lidé makají a nešetří se,že Dandulko?! :slight_smile: Ale mě včera chytla uklízecí mánie u mamky doma,aspoň jsem vyhodila nepotřebné věci z mého pokoje a pomalu budem předělávat.Ale byla jsem mokrá jak myš,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a byla jsem včera u zubaře,tak samozřejmě dva kazy a ten jeden byl dost velký a mám ten zub teď úplně citlivý a moc na něm nemůžu kousat :confounded:
A dostala jsem včera od milého krásného roztomilého plyšového medvěda,že prý se s ním mám mazlit když on nebude doma a pak se s ním bude mazlit Vojta,až bude větší :grinning:
18. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul to je od přítele hezké!!!

juj kazy to není příjemné! jo zaregistrovala jsem se v tom dm jak si mi poradila, děkuji
18. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnko ale už na něho včera žárlil,protože jsem si ho vzala k sobě a spala s ním :grinning: No ani mi nemluv o těch zubech,doufám,že už mi do porodu vydrží :confounded: Tak to je fajn,že jsi se zaregistrovala a měli ještě ty nivea ubrousky v akci?
18. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to jsem se nedívala :astonished:
18. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak v tescu je výprodej oblečení pro prcky, dneska jsem byla pořád venku a jsem pěkně unavená,jinak mi bylo dobře :slight_smile: jdu spát dobrou noc
18. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki veposlek, dneska mám sakra pozdní příchod domů :slight_smile: byla jsem s našima.
potvrzuji že je v tescu výprodej ael halaně modrého a růžového, právě jem tam byla koupit něco k jídku po cestě dom.

zítra bude v práci peklo, holky změňte někdo na poslední dny počasí dám vám za to vše, jestli bude ve čtvrtek 32 tak se asi usmažím zaživa.
18. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, v noci se mi nedařilo usnout, opar stále roste ach jo
19. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem hotová, včera jsem byla s klukem na kontrole, pak v globusu nakoupit jídlo a věci do školy, všude plno lidí, horko, přijeli jsme ve 12 a byla jsem k.o. Celé odpol.jsme makali. Takhle je mi dobře, ale bolí mě pořád nohy od kolen dolů a chodidla, už i ted ráno.
Těším se na poštáka, má mi přijít autosedačka co jsem vyměnila za trička :slight_smile:
Přeju vám hezký den, půjdu ustlat a vařit a manža už maluje obývák.
19. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dan ty jsi taky pořád v jednom kole :o) kdy máš kontrolu?
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berryl , 28.8. jdu k obvodní ukončit PN, 1.9. jdu do poradny + dostanu papíry na mateřskou a 3.9. jdu na ten velký povinný utz.
19. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já jdu 27.8 na kontrolu a dostanu papíry na mateřskou
19. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska bude pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se blbě spalo,večer mě bolely žebra a nevím proč,ale v noci se budím bolestí kyčlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď mě bolí kříže :angry: No já jsem lazar :grinning:

Dandulko ty jsi šikulka :slight_smile: Pořád jsi v jednom kole :slight_smile: Hlavně taky odpočívej :wink:

Týnko jak daleko jste s tou koupelkou?Už je to lepší?
19. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko Ty jsi stejný hypochondr jako já :o))))))))

no už jen skříňka a bude hotovo :o) a pak se pojede pro skříň do ikei a pro postýlku a začnu pomalu prát a chystat, kdybych to nestihla, tak se postará moje zlatá maminka, tak jsem aspoň klidnější

vypadá to na pařák, já mám za hodinku scuka s kamarádkou, zjistila jsem, že je těhu a má termín o týden dříve než já tak jsem zvědavá :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem včera pupek do alba
19. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,že už to skoro máte hotovo :slight_smile: Já dneska dopírám naše věci a od zítřka začnu taky prát pro prďolku :slight_smile: Jsme hypochondři :grinning:Ty jo to by bylo fajn,kdyby jsme rodily všechny stejně :grinning: Jo a chtěla jsem se tě zeptat,co všechno za věci na oblečení bereš prckovi do porodnice?Jenom na odjezd z porodky,nebo i na nošení tam,nebo budeš používat to jejich erární?
19. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul budu používat jejich erární, protože sestra ti najednou odnese malého převléct a tvé oblečení hodí do společné prádelny a už ho těžko najdeš, takže jejích
no a doma nachystám 2 kupky oblečení a pak mi to Ráda doveze
19. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka má malého v nemocnici nafoceného v růžovém body a tak :o) došlo jim modré :o))))
19. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek