II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
19. srp 2009

Já jsem koukala 🙂 Máš krásný pupík,takový decentní,mě ten můj leze děsně dopředu 🙂 Jo a uvažovala jsem nad těma fotkama,že to kašlu a řeknu Tomovi,ať mi doma nějaké udělá.Hodíme tam černobílé focení a bude to taky jako profi 🙂 A máme ušetřené peníze zase na něco pro prcka 🙂

berryl
19. srp 2009

to mě Ráda taky přesvědčuje, že mě nafotí no tak uvidíme :o)

petule83
19. srp 2009

V růžovém jo?No to je super 😅

berryl
19. srp 2009

to jo je to srandovní :o)

máš krásné bříško, vidělala jsem Tě!!!!

petule83
19. srp 2009

Stejně se semnou fotit nechce,tak mě může nafotit sám 🙂

dandulka1
19. srp 2009

berryl jsi hezká, máš pěkné bříško. Mě leze ven pupík a jak jsem se vždy hodně opalovala tak ho mám totálně hnědý 🙂 Jdu sebrat prádlo, včera jsem už neměla sílu dojít na zahradu a pověsím nové. Papa

dandulka1
19. srp 2009

Jinak jsem taky hypochondr, pořád mi něco je....

berryl
19. srp 2009

ty černobílé fotky jsou vždycky pěkné, takže uvidíš :o)
co dneska podnikáš?
jo a co zoubek?

berryl
19. srp 2009

Dan já mám zase kupu žehlení, ale prdím na to, teď se mi nechce 😅

petule83
19. srp 2009

Holky já mám taky kupu na žehlení 😝 Ale na žehlení prckových věcí se těším 🙂 Dneska jedeme s Tomem k němu na zahradu,musí posekat trávu a já asi zkusím hupsnout do bazénu,uvidíme jak se prckovi bude líbit voda a hlavně co na to můj spodek 😕 Zub už mě nebolí,ale moc na něm nemůžu kousat,mám to citlivé 😖 Stejně si myslím,že ta plomba tam moc dlouho nevydrží a zub pak bude muset ven,nebo udělat korunka 😠 Přemýšlela jsem,že bysme mohly někdy vytáhnout pupíky na procházku,co ty na to? 🙂 Ale ty pařáky jsou na prd 😝

dandulka1
19. srp 2009

Tak tady začíná být pařák. Vyžehlila jsem 2 koše prádla a jdu postavit na oběd a sednout si a koukat na manžu jak maluje 🙂

berryl
19. srp 2009

byla jsem s kamarádkou oběd jsme se shodli v oblečení,tak jsme byly jako těhotné dvojčata,má termín 15.10 čeká chlapečka a má nahoře taky 7kg,ale narozdíl od nás ani neví,že je těhu nic ji netrápí,žáha,tvrdnuti břicha prostě nic. Na těhu kurz,nechodí,prý škoda peněz. Ona je jinak zdrav.sestra u nedonosenych děti,tak jsem se ptala čim to je,že se rodí tak brzo.no a ona mi řekla,že často je to infekci z bazénu. Taky říkala,že by jako těhule na koupaliště nesla ani náhodou. Tak to schvaluji. Je tam pěkný parak. Petul určite můžeme zajít ven rada půjdu.

nika
autor
19. srp 2009

ahojki vespolek holky 🙂
tak čtu že jste skoro všechny odpískaly focení u profíků 🙂

dandu ty jsi nezmar. já právě odpočívám po práci a za chvíli se zvetím a jdu vařit a stěhovat, je to děsné jak to trvá když dělá člověk jednu věc na třikrát, jak nemá čas když je v práci.

nika
autor
19. srp 2009

jé mám nový katalog ikea byl ve schránce, paráda 🙂

berryl
19. srp 2009

ahoj niki já jsem doma venku je fakt parak tak jsem radeji zalezla doma, manžel dělá koupelnu a já se dívám na tv u toho i vařím,peru atd. Jinak zítra i pozítří má být parak ach jo :( jeee to se Niki máš nám zatím žádný nepřišel!

nika
autor
19. srp 2009

tak jsem zase moc nestihla, dneska mám odpočívací, taky co po 10 hodinách v práci že 🙂

nika
autor
19. srp 2009

venku jsou krásné červánky, to zvěstí zítra pekelně horký den co. naštěstí nemám dlouho, 😅

berryl
20. srp 2009

dobré ranko všem

petule83
20. srp 2009

Hezké ráno maminy 🙂 Teda dneska to bude strašný pařák,ještě že to cvičení dneska odpadlo,bych tam asi přijela,dala 2 cviky a zase jela 😅 Co dneska provádíte?Já budu prát prckovi plínky a asi žehlit 😝 Ale taky uvažuju o bazénku na zahradě,včera jsem tam nevlezla,nebylo mi až takové vedro,ale dneska bude pařák 😝
Jo a včera na mě dopadla depka,v poslední době mám hroznou chuť k jídlu a začínám z toho být nešťastná,že už nechci přibrat a tak jsem příteli brečela na rameni,že jsem tlustá a škaredá ☹ Chudák,z toho byl vyplašený a říkal že chápe ty moje hormony.

berryl
20. srp 2009

manžel říkal, že jsem psycho!!! začnu z ničeho nic strašně brečet a když se mě zeptá proč brečím, tak řeknu, že nevím a začnu se nahlas smát 😀 😀 😀

Peťul takže v klidu, já už bych šla rodit, nechci mít už větší břicho, tak mi to stačí 🙂 ani si nedovedu představit, že bude větší!!!

no je tam šíleně, jsem zalezlá doma ane pes nechce jít ven bobek malý

berryl
20. srp 2009

Jaké výše Rodičovského příspěvku (měsíčně) zákon rozlišuje?

* 11.400 Kč/měs. při zrychleném čerpání do 2 let věku dítěte ve zvýšené výměře, má to však jeden háček. Jaký? Rodič má na tento příspěvek nárok pouze tehdy, měl-li před odchodem na mateřskou dovolenou mzdu alespoň 16.400 Kč měsíčně, resp. „mateřskou“ (denní vyměřovací základ pro její výpočet) minimálně 380 Kč denně. Celkem na Rodičovském příspěvku při standardním nástupu na MD obdržíte 216.600 Kč.
* 7600 Kč/měs. při klasickém čerpání do 3 let věku dítěte v základní výměře. Celkem na Rodičovském příspěvku obdržíte 235.600 Kč.
* Pokud se rozhodnete být s dítětem doma do 4 let věku dítěte, pak vám náleží do roka a 9 měsíců 7600 Kč/měs. a dále až do 4 let věku budete měsíčně pobírat 3800 Kč. Celkem na rodičovském příspěvku obdržíte 224.600 Kč.
* 7600 Kč do 7 let věku dítěte - u dětí dlouhodobě zdravotně postižených a dětí dlouhodobě těžce zdravotně postižených (dále jen DZP a DTZP).

berryl
20. srp 2009

ty peníze na 2 roky fakt lákají, ale nemám pak prcka prostě kam dát a příjde mi to strašně brzo, rychle to uteče 😵

petule83
20. srp 2009

Mě se chce taky pořád brečet a každou chvilku kvůli něčeho jiného 😀 To by člověk nevěřil,co s ním hormony dělají 😅 Ta mateřská na 2 roky je fajn,penízky se určitě hodí,ale přesně jak říkáš,děsně rychle to uteče a já si chci prcka co nejvíce užít,být s ním dokud to jde 🙂 A taky ho nemám kam dát,mamka pracuje a chodí úplně vyřízená,babička s dědou jsou sice doma a babča je hodně šikovná,dovedla by se postarat,ale zase přece jen je to malé dítě a ona přece jen už má nějaký věk.Nedovedu si představit,jak za ním běhá 😀 A z Tomovy strany je jen taťka a ten bydlí s náma a pracuje od rána do večera.
Jo a Týnko co ten tvůj taťka,je bez práce?

berryl
20. srp 2009

tak to jsme na tom stejně
no taťka pracuje dál v té firmě, majitel jen změnil jméno, ale uvidíme není to tam moc růžové, ale hlavně nejsou naši bez příjmu

petule83
20. srp 2009

Tak to je dobře,že aspoň něco má.V dnešní době nemáš nic jisté,dneska máš práci a zítra už ne 😖 Ještě že my máme tu mateřskou 😅 Hlavně aby ti naši chlapi měli práci,ať to s prckama zvládáme 😉

berryl
20. srp 2009

přesně tak
co dneska vaříš?

petule83
20. srp 2009

Mám vytáhnuté z mražáku kuřecí prsa,tak asi řízky.Nic mě nenapadá a hlavně,jak jsem zpočátku strašně vyvařovala a bavilo mě to,tak teď se mi vůbec nechce 😠 Co ty?

berryl
20. srp 2009

no povídej mi o tom, nebaví mě u toho stát, kolikrát si dám jen chleba :o)

ale asi to dneska vidím na špenát no uvidíme jak se mi bude chtít

berryl
20. srp 2009

už máš všechno nakoupené???

petule83
20. srp 2009

Mě taky ne 😠 Ale vařím i Tomášovi,takže chlebem bych ho asi nepohostila 😅 Ještě všechno nemám,chystáme se do toho Polska,ale nějak mi ještě nepřišla nemocenská 😠 Vaničku,podložku do ní,přebalovací podložku,dvě prostěradla,kojící polštář,fusak,soupravu do kočárku a ještě nějaké drobnosti.A kosmetiku pro mimi.A ty?