• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Ahoj Niky, tak hlavně, že se dovolená vyvedla.
30. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandulko, my taky koupili starší domek a rozhodně nemáme vše hotové a teď do toho všeho budeme předělávat okna, takže já vůbec nevím, jak se to zvládne...přenejhorším budeme chvíli s mimčem bydlet u našich, bydlí od nás 2km, taky v domečku a sami nám to nabízeli.
Ta okna chceme do zimy stihnout, abychom něco ušetřili na plynu, protože to těmi okny lítá ven jak ďas :angry:
Takže nedodělávky moc dobře znám...ale co, máme na to snad celý život, ne? :wink:

Adel, co jsi prosím Tě dělala, že máš nohu v dlaze? :confused:
30. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel byla superní, pochodili jsme co jsem mohli, fakt paráda, jen trochu hodně hooorko, ael šlo to.

prostě super. vyfasovala jsem další věci pro mimouše, deku na hraní s hrazdičkou, oblečky už větší 68 atd. paráda.
30. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len jen jsem špatně šlápla a bylo to. Zítra to budou tři týdny.
Niky teeeda to ses měla. To nám letos překazila dovču moje noha, ale nevadí :slight_smile:
30. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel neboj vynahradíte si to příští rok i s miminkem.

četl ajsem že jste makali, kolik ti toho ještě chybí? mi dost, ael jsem připravená hned zítra udělat na účtě vítr a vše co najdříve dokoupit.
30. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Niki vítám Tě! Tak kdy se holky sejdeme? No jinak my byli dokoupit maličkosti v ikei a už máme fakt vše :o) jen jeste budeme malovat v ložnici jednu zeď. Holky jsem zvědavá jak mi dopadnou ty jaterní testy, díky dithiadenu se tak neskrábu,ale mám u pupku a nad šíleně veliký červený flek :o( zítra budou výsledky,tak uvidím jinak fičim k mudr. Noha už tak neboli,ale bude to na delší dobu než se to vyléči. Jedeme jeste pryč tak zatím pa
30. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki berryl.

je ty se máš. já právě udělala objednávku na netu - plenečky, to bude paráda. a jen čekám na další věci. ještě musím vymyslet některé a hlavně nakoupit.

zítra frčím pro matraci, a doufám, že příjde balík s peřinkou, a plenkami, a budu šít, - ikdyž nejdříve dám do kupy byt.

ale je to super, bude časík :slight_smile:

kdy se sejdem nevím, já můžu vlastně kdykoli krom čtvrtku to budu chystat dobroty ale v pátek jsem v Ově 100 % jedu pro kočárek - jo to jsem vám nepsala měli dovolenou jak jsem tam byla minulý týden, tak znovu. a pak do práce - rozlučka. ale odpoledne se můžem sejít. já teda ještě stále nevím jak manžel jestli odjede či nikoli ale i tak není problém.
30. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě mne napadlo, s tím tvým flekem - já mám alergii na kov na - nikl, a dělá mi to někdy třeba kování u riflí, knofílk, .....
ale věřím že ty jaterníky budeš mít v poho.
30. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki ty fleky jsou veliké a jeden je pod levým prsem a druhý taky v levo hned u pupku,vypadá to hrozně! Tak pak nápis jestli dorazily perinky atd.budu zvědavá. Nám dorazil balíček z ameriky od známých,plno značkových věci na Rišu, úplně šíleně jak je to tam všechno levné,chtěla jsem už větší věci,tak je bude mit malý pod stromečkem :o)
30. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to je paráda,
ale mi dorazí jen peřinky, ne povlečení to budu šít.

hm tak to kdo ví, uvidíš zítra.
já musím zaťukat že jsem v poho a ok, sem tam pálení žáhy ale chápu po kopancích do žaludku to musí být jinak pohoda.

stihli jsem projít Pálavu, Lednický zámecký areál, moravský kras, stihli návštěnu u kamarádky, u bráchy, stihli látkovací přednášku v Brně, pak ještě výlet k rodině do okolí brna hrad Veveří, koncet ve Slavkově u Brna a návštěvu kamarádky na zámku, a pak cestou domů vyzvednout sedajdu.
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho stihli a hlavně sis užila mamžilka! No mě žáha nepali teda vubec! Dobrou noc
30. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno vespolek :slight_smile:
31. srp 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko
31. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl krásné ráno .-)
už vyrážím do města na nákupy. jsem zvědavá co vše zapomenu :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chce papírek se seznamem, tak to mám vždy i já jsem sklerotik :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechce se mi jej psát. vím kam musím, do kterých obchodů pak už si snad vzpomenu. :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak si to tu užijte já vyrážím :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa
31. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky :grinning:
31. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, berryl kdy budeš vědětty výsledky jaterńáků?
31. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki endie a kaleilah

jsem zpět z města, samo mám jen něco i tak jsem postoupila, mám matraci :grinning:
31. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mám toho samo více, matraci, teploměr do vaničky, klip na dudlík - i když nevíme jestli budeme dudlíky používat nevadí, je krásný tak na ně přděláme když tak nějákou hračku :slight_smile:, pak nákup z dmka - lenky, vložky do podprdy, čajíky - došly, polštářek z pecek, mýdlo s olivovým olejem - od nivea.
více drogerie zatím ne, možná jen olej.

zítra zmáknu lékárnu :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už jsi slušně vyzbrojená :grinning:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie ale ještě toho hodně chybííí
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic dneska jsem si dala za ukol nachystat ložnici - místo na postýlku a tak, tak jdu likvidovat a třídit krabice :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně je to šílené jak to uteklo co. zítra září :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie krásná postýlka u vašich :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mám postýlku i v přízemí, dnes jí vybavím i s přebalovákem. Byla jsem s klukem u doktora na kontrole a docela mě šokovali, bavili jsme se o poslíčkách a prý ve 33.týdnu být nemůžou, že pokud jsou tak brzo tak hrozí předčasný porod a prý 33 a 34 týden je pro porod blbý, že prý se dítě zachrání ale je to komplikovaný. Jsem zvědavá co mi řeknou zítra v poradně, protože břicho mě bolí cca každé 2 hodiny asi 5 minut a mám ho jak kámen.

lenin - my jsme ke každé zdi museli přistavět novou a mezi dát izolaci, protože pův.zdi byly z jílu a mokré, tak jsem zvědavá co se týká topení, loni jsme měli už ložnici a zapla jsem tam topení 2x, zdi mají 60 cm a manžel si s tím opravdu dal práci a ta izolace pomohla. Včera říkal že je vše tak pečlivé že budem topit hřbitovní svíčkou :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul ty jsi šikovnáááá, kam se já hrabu, nestíhám, ale nebojte já vše stihnu.
dneska dám vyprat potah z autosedajdy. až na to příjdu jak sundat :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki dík, dědeček se činil :grinning: prý už mu tam jenom chybí malá :slight_smile: , no a začínají mi chodit sms-ky jestli je už malá na světě atd :angry: za den tak 5 zpráv už mě to pěkně víš co :grinning:
31. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek