II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
31. srp 2009

endie klidně to napíšu za tebe chceš se.. to by mne taky.

děs, hle já tím že nemám nachystáno budu mít zábavu, ale věřím že mít vše pintlich tak se unudím 🙂 ale ne neboj uteče to, co chlap, nezlobí?

jo můj do Prahy nejel, teda jede ale jen an víkend, pak zase do práce tedy, nevím co je lepší, stejně je v práci od nevidím do nevidím, takže tak.

dneska jsem mu vezla do práce svačinku 🙂

endie
31. srp 2009

ne ted nezlobí je zlatíčko, jde vidět že je spokojený a dělá to co ho baví, dneska má první den ve službě v pátek měl přísahu, dělá dopraváka, ted bude dělat krátký dlouhý týden takže bude víc doma ale od prosince zas jenom víkendy bude na škole ale v Holešově takže to není tak daleko jak Praha

tak to máš fajn že máš drahouše doma 🙂 tiše závidím 😀

nika
autor
31. srp 2009

to je dobře,

jojo je to fajn, jen je doma jen na spánek, ael i to je dostačující 🙂

kaleilah
31. srp 2009

Dan, psala jsem porodní babičce jak je na volný diskusi, taky jsem měla šílený poslíky, psala že ve 31tt to brzo není, zvlášť když jde o druhý těhu, ale že bude lepší jet příště na monitor ,ale že možné že porodnim dřív je. Celkově nejkritičtější jsou děti narozené od 31-34tt, vím to z vlastní zkušenosti, pracovala jsem v Ústavu péče o matku a dítě v Podolí na neonatologickým RES-JIPu

nika
autor
31. srp 2009

jen o víkendu je mi to líto, chtěla jesm jít na slavnosti města a večer na koncert, je tu po ohňostroji v 23.00 čechomor, tak nevím jesli se mi samotné bude chtít.

berryl
31. srp 2009

ahoj kočky, tak fajn Niki že už máš nakoupeno
endie krásná postýlky fakt
kalei no čekám sms a zatím nic, v noci jsem se málem uškrábala!!!
dan to jsem teda s poslíčkama neslyšela já snad někde četla, že už jsou i tak brzo a předčasný porod nehrozí, tos mě šokla!

dandulka1
31. srp 2009

kalei - to si mě taky nepotěšila. No uvidím zítra odpol.jdu do poradny. Ale dobře mi není. Dnes vůbec nic nedělám, jen čekám až kluk přijde na oběd a jdu si lehnout. Od včera se mi chce zvracet a břicho tvrdne při každém pohybu.

berryl - to jsem taky četla, ale dnes mi řekla dětská doktorka že při nich nesmí tvrdnout břicho, jinak bolesti slabé jsou normální.

nika
autor
31. srp 2009

už i z půli uklizeno, nesnáším břízu, máme ji u domu a všude smítka z plodů, člověk vysaje a je to nanovo. ach jo. už jdu najít síť do okna, musím ukecat manžu aby některý den umyl okna a přilepil ji. jinak je to na houby, furt aby člověk uklízel, dokola.

mám i seznam věcí co se v ložnici musí udělat, koupit atd, chudák manžel to bude pech, když jsem doma, budu to chtít hned. jen nevím kdy to udělááá.

berryl
31. srp 2009

dan aha já jsem v noci nemohla usnout ani manžel,no a když jsem už usnula, tak jsem se budila, taky polehávám
vždycky něco uklidím, udělám a dám si 10min lehu 😀

adellaide03
31. srp 2009

Ahoj holky,
tak jsem dneska byla v poradně a místo pana doktora tam byla paní doktorka (jeho dcera), ale je skvělá. Dělala nám i ultrazvuk protože v nemocnici jí zapoměli popsat rozměry. Mimišek už má dvě kila.Čípek vůbec nemám zkrácený tak nevím co v té nemocnici viděli (no jo mladý doktor kdoví co viděl). Ale byla to síla čekala jsem tam od osmi do deseti protože před tím měli dovolenou. Taky už jsem dostala papír na mateřskou, no letí to šíleně.

berryl
31. srp 2009

adél jsem rada že je vše v pořádku,jen jsem se chtěla zeptat listek na peníze si už nedostala že? Mi už dali jen papíry o MD odnesla jsem to do práce a teď budu čekat.

endie
31. srp 2009

o mateřské mi ani nemluvte mě zas příjdou peníze až buhví kdy 😠 volala jsem mojí účetní před 14 dny jsme jí tam posílala papíry a ta k.... je nemá ani ještě rozbalené vytáhla tam okopírovaný měsíc starý lístek na peníze, moje nervy, kdyby to šlo tak bych si to zas poslala sama přípo ma ossz tak zas budu bůhví jak dlouho bez peněz 🙄 a řvát na ně můžu jak chci stejně mi je to prd platné já prostě tu babu zabiju a bude klid

nika
autor
31. srp 2009

endie toje na palici.
hele kočky v pátek jdu do práce tak zkusím přihlídnout co půjde jo.

už mám ukliezenou ložnici, to byla fuška, u toho jesm přebrala i krabice s oblečky namimi co jsem zase vyfasovala. a roztřídila na krabice do kterých určitě polezu a ty do kterých ne, protože je to třeba velikost 62, 68 a letní věci - takže smůla. 🙂

nika
autor
31. srp 2009

teď valím do garáže poměřit přebalovák 🙂

petule83
31. srp 2009

Ahoj holky 😉 Dandulko dávej na sebe pozor,snad už ti je lépe!

Endie ahojky,jak je?Teda dědeček je super,ta postýlka je nádherná!!!!!!!! 😵

Niki jsem ráda,že jste si to užili! 🙂 Holky ten srazík bychom mohly provést! 🙂

My jsme včera byli mrknout v shoppinu,ale vlastně jsme toho moc nestihli poohlídnout,protože mě najednou začlo bolet břicho na levé straně,ale šíleně 😝 Prcek se mi v poslední době hrozně roztahuje a má ve zvyku nahrnout se celý na levou stranu a já mám pak břicho nakřivo a včera to teda hodně bolelo,tak jsme jeli domů a taky mi vadilo těch lidí... 😠 A pak že je krize... 😝

Jinak mrkněte do alba,trošku jsme s přítelem blbli 🙂

nika
autor
31. srp 2009

petul ty jo fotečky suprovní, my chtěli taky něco podniknout ale venku v přírodě, místo by bylo ale davy lidí taky.

nediv se konec prázdnic všichni rodiče šílí na poslední chvíli, sešity atd. se není co divit.

jo křivé břicho mám skoro každej den, mimouš si dělá co chce, jednou je nalevo jednou napravo, dneska teda uplně nahoře.

adellaide03
31. srp 2009

Be lístek na peníze jsem ještě dostala. Protože teď to by měly přijít ještě peníze za srpen.
Endi já ještě nedostala nemocenskou za předchozí měsíc takže kdybych zrovna neměla ukončené stavebko tak nevím. Sice nějaké rezervy mám, ale je to fakt na palici.
Petul mě se zase mimišek rozvaluje víc na pravé straně.
Niky Ty si teda pilná.

berryl
31. srp 2009

adel já to mám stejně za srpen bych měla dostat jeste nemocenskou,ale sestra mi už listek nedala a ukončila mi nemocenskou. Niki nevíš jak to je? At zase nejsem bez peněz! Petul krásné fotky.

adellaide03
31. srp 2009

No Berr to Ti ještě lístek dát měla protože to se dává vždycky lístek zpětně. Mě už to taky ukončila a dala mi papíry na mateřskou, ale lístek Ti podle mě ještě dát měla.

berryl
31. srp 2009

no však tu zuřím,řekla mi,že listek už nedostanu,tak jsem ji věřila a neřešila jsem to! Ráno zavolám naší účetní a pak k mudr. Ach jo :o(

nika
autor
31. srp 2009

berry záleží od kdy máš nástup na peněžitou podporu v mateřství, pokud to zasahuje zase přes konec měsíce měla jsi ho dostat pokud ne, tak ukončením Nemocenské je to jasné.

nika
autor
31. srp 2009

holky já jsem už dneska hotová, to uklizení za mnou jde vidět, to mne těší ale i tak je to boj 🙂

nika
autor
31. srp 2009

právě jsem si přeházela věci do nové peněženky 🙂 koupila jsem si takovou krásnou zelenou od oriflame, na chvíli změna je změna, jsem zvědavá kdy budu co hnedat 🙂

uf zase mi doprala pračka, ach jo.

berryl
31. srp 2009

niki toho 27.8 jsem uschopnena,tak je možné,že ho nepotřebuji a bude to automaticky co? Taky bych potřebovala novou peněženku asi napisu ježíškovi,protože stejně nevím co bych chtěla, tak aspoň bude vědět co mi má koupit. Já odpočivam dneska mi není vůbec dobře tak zle mi už dlouho nebylo. Jo a dneska začíná ulice mám ten seriál rada,tak se budu dívat.

nika
autor
31. srp 2009

já budu odpočívat asi zítra, sama jsem nečekala že toho tolik stihnu udělat. jsem ráda, teď jen oberu maso a dovařím polévečku a budu taky čučet na telku.

jo Ulici taky můžu, je to hodně odpočinkový seriál, člověk u něj nemusí tak přemýšlet. ikdyž mám ráda jiné🙂

berryl
31. srp 2009

taky tak 🙂

dandulka1
31. srp 2009

Ahoj holčiny, nevím co se děje ale je mi divně. Malá šílí, břicho mi jezdí jak blázen, je mi na omdlení a v pozici chůze mi nejdou kroky jak mi tvrdne břicho. Těžce se mi dýchá, prostě mi je divně, nejde to popsat. Odpol.jsem ležela. Už se těším na zítra až mi řekne jestli je vše ok.

Petul - fotky jsou skvělý!!!

petule83
31. srp 2009

Holky děkujííí!!!!! 🙂 Niki my jsme taky chtěli v přírodě,ale doma to je pohodlnější 🙂

Holky Dan a berryl tak hezky odpočívejte,když vám není dobře! 😉

Adel co noha,jak to zvládáš?

berryl
31. srp 2009

dan snad to bude ok hned pak nápis!

dandulka1
31. srp 2009

Jdu si lehnout. Už se mi chce zase zvracet a mám výtok, sice bílý ale silný. Do poradny jdu až na půl 3 ☹ papa