• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
dandul šetři se, a zítra neboj vše bude ok.

já takto stresovala v uterý dopolko, miminko se vůbec nehýbalo cca 4 hodiny, byl to divný pocit pak začalo ael měla jsem strach. así se mu nechtělo v jiném prostředí. :wink:

jdu kukat na telku papa
31. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul jo noha to zvládá dobře, ale už se těším až na ní budu moct došlápnout a cvičit jí. Snad budu do porodu lítat jako laňka.
Dan dávej na sebe pozor.
31. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dan zítra hned napiš!Budu moc držet palečky! :wink: Já mám ten výtok takový pořád,už jsem si na něj zvykla,asi bych to nebyla já kdybych ho neměla :sweat_smile: Zhorší se mi to vždycky po sladkém a po sexu :angry:
31. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, právě snídám a chystát se do poradny. Dala jsem si hodinovou vanu a nějak senemůžu probrat, nechce se mi z toho teploučka do chladnýho rána :unamused: Až dorazim tak si vás dočtu, nějak nestíhám :grinning:
1. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, právě snídám a chystám se do poradny. Dala jsem si hodinovou vanu a nějak senemůžu probrat, nechce se mi z toho teploučka do chladnýho rána :unamused: Až dorazim tak si vás dočtu, nějak nestíhám :grinning:
1. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krásné sluníčkové ráno :slight_smile: ikdyž trochu chladné podzimní.
1. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

jak se máš nika? Už se nám to blíží co? :astonished:
1. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dandulko, myslím na Tebe, jak se máš, jak se Ti daří a co ty bolesti...snaž se opravdu co nejdýl oidpočívat, ať ještě neporodíš, mimča mají přeci jen ještě chvíli čas...i když já se staršně těším :slight_smile:

A s tím domečkem jste tedy taky měli, teda asi ještě i máte a mít budete, pěkné patálie. My taky...
Teď, když jsme předělali křivé podlahy v patře, tak chceme vyměnit okna, což tak hezky vychází na můj termín porodu, no parádička...ale to už jsem tu psala...
Ale i přes to všechno bych za byt neměnila a jsem opravdu spokojená a šťasná, že máme domek :slight_smile:

Drž se!!!
1. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenini dobrý jen jsem špatně spala, vyměnili jsem si v ložnici strany postele - k vůli umístění postýlky pro mimi tak si zvykám.

no nic vyrářím na dašlí nákupy,
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda až dosnídám :slight_smile:

holky domeček Vám závidím, my chceme tak do 10 let začít stavět, teď pořád hledáme pozemek kdyrý by se nám líbil.
1. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar lásky moje :grinning:

domeček taky chceme stavět ale ted se hádame kde jestli v OV a nebo někde za Prahou jsem zvědavá kdo vyhraje :grinning:
1. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdar endie :slight_smile: krásné ráníčko :slight_smile:

jojo to jsou dohady co.
1. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj brouku

to byla zase noc, asi budu spát v sedě teda pokud usnu vůbec, děs běs :angry: ještě že malá v noci spí a nekope až ráno když se nasnídám tak řádí,, ještě 5 týdnu vydržet a bude klid :grinning:
1. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte! Tak sem na návštěvě v práci a odskočila sem si na net vás pozdravit... Jak se všechny máte? Já dneska taky nemohla spát :frowning2: Sem se ráno vzbudila ve čtyři a od té doby se přemlouvala, abych nezvracela... No, nakonec sem to vydržela :slight_smile: Tak holky, hezkej den a držte se!!!
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,Dandulko držím palečky a hned napiš! :wink:

Já se dneska taky hodně budila,ale zase kvůli kyčlím :confounded: Dneska už mě bolely i kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sali a z čeho se ti chtělo zvracet? :frowning2: Žáha?

Niki ať dobře pořídíš! :wink:
1. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem doma, sestřička mi brala krev na KO žlutou jehlou a ještě se v tom vrtala tak mám rozpíchanou ruku a blbě se mi píše :rolling_eyes: Na kontrole bylo všechno ok, měl mi dělat utz, ale protože jdu 19.9. na genetiku, tak mi ho udělají až tam, a já se na cácorku tak těšila :frowning2: Petul, máš opravdu krásný fotečky, jste s přítelem šikulky :wink: endie ahojky, já ti ty týdny tak závidim, ty už musíš mít super or bříško :grinning: Niko, ty strany postele jsme si zkoušeli taky přehodit, ne kvůli postýlce-malá bude chrnět zase s náma,ale protože mi dělá problém přelejzání manži 10x za noc když jdu na wc :grinning: ale prostě to nešlo, vždycky jsem si pak přelejzala zpět :grinning: a manža se na mě hrozně mačkal, spí totiž až na kraji, tam je to o milimetry, přibrat pár deka tak leží na zemi :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem spala celou noc a teď jsem se vzbudila :astonished: se mi nějak dobře spalo, jsem samozřejmě moc ráda
zdálo se mi, že za mnou chodil strašně veliký černý medvěd a já z něho měla strach, on mi nechtěl ublížit, ale pořád za mnou lezl to byl zase sen

no my budeme taky stavět, ale vidím to až tak do 5 let
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kalei děkuji :slight_smile: Jé to je škoda že jsi neviděla malou :frowning2: Tak příště :wink: No já spím naštěstí na správné straně postele,tam kde bude i postýlka.Párkrát jsem večer usla na přítelově straně a on už mě nechtěl budit,tak mě tam nechal spát a v noci mě málem ubouchal a ukopal :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bylo strašné,už nikdy více,moje strana je moje a jeho zase jeho :grinning:
1. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já si vůbec nedokážu představit že by měla spát malá v postýlce. Danýsek má svojí postýku asi dva měsíce, vůbec jsme jí nekupovali, protože jsem věděla že ho budu chtít mít u sebe. Horší bylo přestěhovat ho do pokojíku, on to zvládnul v poho a hned první noc usnul sám bez prolémů, ale mě bylo hrozně smutno, pořád jsem na něj chodila koukat a hladit ho :grinning: holt maminka závislák :grinning: a teď mi bude líto že Adria bude spát s náma a dabýsek v pokojíku, takže asi odstěhuju manžu a na letiště si ubytuju obě děti :grinning: :grinning: :grinning: nebo prodáme dětský postýlky, dokoupíme ještě jedno letiště a mrńata s náma budou spát až do 15 :grinning: tak nějak bych byla nejspokojenější :grinning:
1. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já spím taky na pravé straně postele a tam bude i postýlka, tak to máme bez problémů

Endie tobě se to krátí!!!
1. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kalei do 15??? :grinning: V tomhle věku si prosím tě domů přivedou nějaký protějšek a budou spát s ním :grinning:
1. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťul tak budou spát všichni spolu ne :grinning: :grinning: :grinning: ža Kalei?
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
baby jedny ukecané kdo to má dočítat :grinning:

petul krásné fotečky taky se chystám nafotit brušek ale půjde vidět jenom břicho a já ne jelikož je tak velké že jde nejdřív břiško pak dlouho nic a někde v dál jsem já :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Endei tak hrozné to zase nebude nepřeháněj:o) vyfoť se i celá ať máš jednou památku
1. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky byly jste v lídlu? mají tam super věcičky na prtavce, mám koupenou teplákovku, pak kompletek a štrample, vyfotím až bude suché, no jo bydlet u abudoucích prarodičů má něco do sebe naco ukážu tak malé koupí :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Týnko jo a bude to vyřešeno :grinning: Náhodou to může být zajímavé :sweat_smile: Do toho pyžamová párty a je to :grinning:
1. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no není to tak hrozné ale strie mě asi sežerou, se to bude muset pak vyretušovat bude mě fotit manža tak to snad nějak udělá
1. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
berryl jasně, bude to jeden velkej grupáč :grinning: nene, v 15 se budou ještě držet maminky, budou chtít pohádku na dobrou noc a o večerníčku budou chodit chrnět :grinning: jak jsi vlastně dopadla s těma testama?
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Endie vyfoť se hezky celá!!!!!!Šupu šup namalovat,učesat a udělat fotečky ať máš fakt památku! :wink: Těhotenství sluší všem maminkám a ty máš hezké bříško a jsi mladá,tak honem do toho :wink: Než porodíš :grinning: A rodiče máš teda super,to já si na něco ukážu a taky si to sama koupím :grinning: A já ani nevím,kde je tady v Ostravě Lídl :confused: Nádherné disneyovské komplety mají v HaM v shoppinu,ale 250kc za bodýčko se mi zdá dost :confounded:
1. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek