II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
10. zář 2009

tak jsem vyčistila radiátor, nesnáším žebrové radiátory, je to práce piplačka, ještě to okno. nechce se mi.

nika
autor
10. zář 2009

holky tak jak ten srazík? já navrhuji úterý, neboť ve středu bych se chtěla jít kouknout na naši porodnici. takže kde a v kolik? já se přizpůsobím.

dandulka1
10. zář 2009

Ahojky sluníčka. Já spala docela dobře až na komára v 5 ráno. Dopol.jsem poklízela, pak jsem jela pro kluka, na kontrolu s ním po té nemoci, chtěla si ho ještě po týdnu poslechnout. V pondělí jede do školy v přírodě. Ráno jsem uklízela zbytečně, vše mi rozkramařily a opět odsunuli linku, vyndali z ní věci, Petr dělá přívod vody do kuchyně, ale mlčím, prý půjde dneska i myčka. 😉 Nevím co v ní umyju, protože je velká a nádobí mám umyté v garáži ve škopku ale asi jí pustíme jen na prázdno a dáme si u ní kafe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dneska jsem byla za mamkou, dověděla jsem se že návštěvy nezakázala, že to udělal ten její idiot. Chudák vůbec nevěděla že to zakázal, brečela radostí že jsem přišla. Víte co mi řekl do telefonu? Že zakázal návštěvy a když tam budeme chtít jít tak jedině s ním. Tak jsem večer volala sestře at se zeptá maminy jestli tam smím a ta nechápala co se děje. To je zmetek,co? Nechtěla jsem jí rozrušovat ale řekla jsem jí to, aby si nemyslela že jsme se na ní vyprdli. Taky když za ní přišel tak jsem ho ani nepozdravila. Mamina je na tom lépe ale vypadá strašně, 40 kilová šedivá babička. Po cestě domů jsem bulela.

Jinak mimi kámošky zatím žije, asi jí vypiplají ale bude mít starosti.

nika
autor
10. zář 2009

dandul jejda to jsou problémy, je mi líto, že maminku tak hlídá a ke škodě jí. neboj ona se zpraví, uvidíš, držím pěsti,je bojovník. přítel mámy je pěkný zmetek, fakt nakopat někam - sorry.

s tou kuchyní je mi to líto. ael neboj brzo to bude ok.

mimi od kamarádky má velkou šanci, a je to holka a ty jsou bojovnice. 🙂 myslím na ni.

my máme vymalováno, uklizeno, teda ještě umýt podlahu, okno jsem zvládla - ale jen tak lehce, bude to ještě chtít znovu, ale na to poprosím mamku koncem září, chci pak pořádně vygruntovat a mít pak klid.

nika
autor
10. zář 2009

mám pověšené první plíny na balkoně a krásně schnout, plácla jsem se přes kapsu a koupila s medvídky a kačenkami na podkládání a pusinku atd a čisté bílé vyšší gramáže na přebalování. mám v tom pěkně pořádek. vyprala jsem i osuškové plíny, zítra látku na povlečení a pak budu šít.

dneska ještě dokopu to ložnici, zítra musím zkrátit záclonu - je nová garnýž tak to nesedí, ael to je za chvíli 🙂

endie
10. zář 2009

nazdar děvčata byla sjem na prohlídce porodnice a jdu rodit na Fifejdy uchvátilo mě to, cítila jsem se tam příjemně sice jak jsme vlezly do porodních poxu tak jsem měla husinu ale ne ze strachu ale z příjemného se moc teším až to bude zamnou a uslyším plakat miláčka 😵

blecha001
10. zář 2009

holky, dostala jsem se tu až ted...

byla jsem dnes na ko v Motole a dr. mě zas štoural.. toho Hemiltona, až měl krvavou ruku, ale byla jsem připravená, vložku jsem měla sebou.. ale prý už to je na 2prsty připravené a že od uterka na prvorodičku je to dobrý postup... tak říkal, že už by se to mělo rozjet a že mám přijít v pondělí.. a pak říkal, víte co, přijdte ještě zítra ráno a ještě vás poštourám... a pak jeste navrhl, že si mám promyslet, že bych mohla ráno nastoupit na indukci.. tak jsem řekla, že ale nechci aby mě tam trápili 3dny a on, že už to zítra půjde dobře..
tak jsem to promýšlela horem dolem.. a rozhodla jsem se zítra nastoupit, ale táááák se bojíííím..
Takže tam mám být už na 7hod brrrr... natočí mi monitor a na 8hod přijde dr. a vlítnem na to.. takže odpolko už máme blešku u sebe 😅 no zní to pěkně co? 😀 😀

a moooc vám děkuji za podporu 🙂

nika
autor
10. zář 2009

bleško ty jo, to je šílené, asi bych taky nevěděla jestli se bát nebo těšit, ale zvádiítm ti že budeš mít tu Vaši "blešku zítra u sebe" třeba se to ještě do rána rozjede samo. musíš věřit.
švagrová měla taky u druhéno nasupovat ráno na vyvolání a on si to o půlnoci rozmyslel a v osm ráno byl na světě.

je budu na tebe mooooooooc myslet, dej pak vědět třeba berryl nebo petul nebo ať dá vědět manžel.

holky já jsem zase tak utahaná. ložnice je dodělána, ještě zítra tu záclonu a třeba seženu látku i na závěs a budem ready. ještě zítra nalepit sí´t do okna.

ty jo. toto utíká.

Endie tak to je fjan, na Fifkách bude dobrý. a co ten Havířov, pojedeš se tam ještě kouknout?

berryl
10. zář 2009

Bleško tak Ty už budeš mít brzo svoji blešku, to je paráda, závidím TI!!!! budu čekat sms a dám pak holkám vědět ať ví, že jste v pořádku!!!
Držím palečky ať máš pohodový porod,

Jinak kurz s tatínky byl super, viděli jsme i porody a povídalo se. 🙂 celou cestu domů v autě jsme se pak ještě o všem s Rádou bavili a jsem moc ráda, že ho to zajímalo.

kaleilah
10. zář 2009

Bleško to je super, musí být trošku zvláštní pocit že víš kdy to přijde, máš to pod kontrolou..my budeme čekat kdy to na nás přijde 😉 jinak bleška junior bude mít super datum narození, zítra má 35 narozky i švára. Moc moc držim palečky aby tě netrápili a bylo všechno rychlý a pohodový 🙂

kaleilah
10. zář 2009

jéé, niko ty už jsi 36tt! kde jsi to vzala, záááávidim 😀 koukám endie taky, holky vy už máte mimísky za chvilku 😉 Niko ty jsi šikulka, celkově mi přijde že jste tady nějaký moc pilný, já nemám vůbec nic, a ani se na to nechystám, mám jen vypraný a vyžehlený oblečení pro adrianku a tím končím 🙂 Berryl a jaký byly ty porody? jak na to tátové reagovali? mě manža u prvního porodu řekl že nic takovýho na netu vidět nepotřebuje, že telil krávu tak zvládne bez problémů i mě 🙄 😀

nika
autor
10. zář 2009

kaleilah ale jdi ty, ty máš ještě na starosti malého to je jiné.
já nemám vyprané žádné oblečky a taky mi chybí ušít to povlečení do postýlky, no ještě toho hodně chybí. ael jsem ráda že práce doma jde vidět. myslím že do konce příštího týdne snad vše zvládnu, ráda bych.

jiank jsem dneska utahaná, až mne bolí záda, snad se bude dobře spát.

berryl
10. zář 2009

kal ten můj byl v pohodě,bylo to pěkně natočené,měli jsme to bez zvuku a celé nám to odpovídala cvičitelka, jen trochu krve,žádné nástrihy, no bylo to takové jemné,kdo ví jaká bude skutečnost že :o) manžel je srandista!

petule83
10. zář 2009

Ahoj holky,jééé bleška bude mít zítra malé blešátko 😀 Mooc na tebe budeme myslet a držet palečky,ať vše dobře dopadne,ať je to rychlé a moc to nebolí!!!!!!!První miminko z téhle diskuze,to je super 🙂

Lekce s tatínky naprosto super,berryl taky jsme s Tomem pak ještě v autě všechno probírali 😀 A teď jsem nějaká nenažraná,sežrala bych všechno co vidím,nějak mi vyhládlo či co 😕

Dandulko tak hlavně že se maminka drží a je v pořádku a teda od něj je to hnusné 😠 Proč jsou někteří lidé tak zlí 😖

Holky já mizím spát,nějak mě to dnes zmohlo.Tak papa,hezké sny a bleško hodně štěstí,tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!Myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

nika
autor
11. zář 2009

😎 blešulko dnes je tvůj den, od rána na tebe myslím.
holky včera to bylo super, můj chlap uplně zazdil výročí, čekala jsem to, tak jsem si z něj udělala srandu. přeci jen an tom svět nestojí, dodělal mi ložnici, a to je pro mne větší dárek než aby se sháněl s kytkou, ne že bych ji nedostala ráda, to zase ne, ale více si vážím toho že jsem to dodělali a že budeme o víkendu na stubu.

jo jinak já počítám s úterkem, kdo se přidá? dokonce jsem si uvědmila že ve středu chci nejen do porodnice, ale taky jdu na koncetr do Polanky. uplně se mi to vykouřilo z hlavy 🙂

dandulka1
11. zář 2009

Ahojky......... dnes jsem spala v kuse s jednou zastávkou na wc. Malej usnul v ložnici tak jsem spala v Petrovo posteli a zjistila jsem že má jinou matraci, úplně měkkou tak si jí s ním do porodu vyměním, úplně se mi jakoby vytvarovala podél břicha 🙂 a nebo už ho mám tak těžký že se do ní zabořilo. 🙂

Holky přišly vám tenhle měsíc peníze? Chodí mi kolem 7. a už je 11. a nic nepřišlo. To je docela dlouho nato že mezi není víkend. Vůbec nevím kdo a kdy mi je bude posílat a kolik když od zítra jsem na mateřský.

Včera tu bylo děsně, dnes je krásně zataženo a teplo akorád.

Kuchyn jsem nestihla, byly problémy s vodou, ztratila se nám teplá 🙂 Musím jet koupit sůl do myčky a vyzkoušet jí abysme věděli jestli to někde neteče a pak mi Petr dá linku i myčku na místo.

bleško - myslím na tebe a závidím ti, už toho mám taky plný zuby. Ale zasloužíš si už klid, jestli máš správný datum tak už přenášíš a to je otrava, ty poslední dny se táhnou. Tak držím palečky!!!!!!!!!

nika - mě pořád píšeš at odpočívám a nepřeháním a jseš to samý ! 🙂

adellaide03
11. zář 2009

Ahoj holky,
Bleško myslím na Tebe a už se těším na první miminko v této diskuzi.
Dan mě přišly peníze za dva měsíce až teď 1.9. takže si myslím, že ještě můžeš být v klidu. Vím, že je to těžké mě to taky štvalo, ale bohužel. Mateřskou Ti bude posílat OSSZ.
Mě včera dovezli nový sporák.

endie
11. zář 2009

čaoo ženy

blško drží palečky a tiše závidím 😵

to byla noc dneska malá mě chtěla ukopat do těch kopanců se ještě točila v tom porodním kanálu bolest jak hrom 😝

kaleilah
11. zář 2009

dobré ranko, dnes jsem se vzbudila přesně v sedm a hned jsem si vzpomněla na blešku že právě asi vypisuje papíry k přijmu 😉 Danýs se mi zase ve dvě vzbudil a byl do čtyř vzhůru 😠 nevim co tak blbne 😉 ale ráno jsem se vzbudila že potřebuju na wc a on mi ležel na prsou, ještě hodinu jsem ležela v posteli a bála se pohnout, abych ho nevzbudila.pak mě ale šílný křeče už donutily, ale stejně to byl tak nádhernej pocit, žemoje miminečko leží u mě 😵 😵 😵

nika
autor
11. zář 2009

dandul jojo to jsem celá já, už jsem zpět z města a z nákupu, holky řeknu vám, teda udělala jsem nákup v kaufu, trochu větší no spíše více peněz, kupovala jsem tablety do myčky a velký prací prášek tak to naskáče. pak jsem skokla do města do rezníka, koupila na trhu zásobu česneku - byl krásný, a pak látku na závěsy, ten vítr v peněžence byl šílený 🙂

jinak u nás taky zataženo ale dobře, a nevím proč na mne ti lidi ve městě koukali, měla jsem krátké tričko a oni mikiny🙂 hold jim byla asi zima, 14 stupňů pro mne akorát.

endie
11. zář 2009

niki a na těch Fifejdech můžeš darovat tu pupečníkovou krev, tak nad tím uvažuju , třeba to někomu pomůže

pro mě je ted taky super počasí mamaina chodí v mikině a já v třičku a ješt se potím jak dveře od chléva

berryl
11. zář 2009

ahoj holky, já jsem se včera zase hodně škrábala, tak jsem si na noc vzala půlku dithiadenu a teprve teď jsem se probudila a včera jsem šla spát po vkv, teda jsem se dlouho tak moc dobře nevyspala 😅

nika
autor
11. zář 2009

endie jo díky za info. neptala ses jestli musí být pokud jsi rozhodnutá v těhu udělané ty testy? vím že to tak kdysi bylo a pak po půl roce musíš ještě na odběry - to jen abys věděla - teda to jsou info ze stránek o darování pupečníkové krve.

holky mi je dneska fajn, jen mne bolí plasky na nohách, asi jak jsem včera hodně doma chodila a dělala, a taky jsem kašlala na cukle, to mám za to. dobře mi tak.

endie
11. zář 2009

je tak to nevím 😕

nika
autor
11. zář 2009

neva jen jestli ses neptala.
kamarádka tam taky rodila, bohůžel moc brzo a nebyl čas ji převést do poruby, tak toměla složité - protože inkubátory jsou na druhé straně nemocnice - prostě moc daleko. ale holky to zvládly superně.

na porodnici měla jen chválu. i na gynekologii jak tam ležela.

endie
11. zář 2009

mě nenapadlo se ani zeptat 😒
ale ta PA co nás tam provázela byla super, normálně si tam můžeš celej průběh porodu fotit, točit, miminko ti dají hned k prsu, na cokoliv co jsem se zeptala tak není problém

nika
autor
11. zář 2009

to je hlavní, a co ten Havířov pojedeš tam? nebo na to kašleš?
nám příkala v kurzu, raději obhlídnout dvě kdyby byl problém - plno nebo tak ať nejedeme do neznáma.

nika
autor
11. zář 2009

ach jo mi se dneska nic nechce, je to u mne jak na houpačce, jeden den makám a další odpočívám, ale koupila jsem látku na závěs - tak ho budu asi muset ušít co. ach jo.

endie
11. zář 2009

uvidím ale asi jo, manža tady bude po-ut a pak až v říjnu přijede 😠 tak at má taky zážitek, jenom nesmím rodit 27.9 protože mají v Praze Papeže a nikdo by ho nepustil za mnou ☹

tak ho ušiješ zítra a dneska odpočivej 😉

nika
autor
11. zář 2009

zítra neušiju, jedeme na sruby tak se těším, do lesa, večer u ohně, nebo u krbu záleží jak bude, to bude pohoda.

učiju dneska, teď jdu dát pračku dalších věcí - plenky a oblečky.