• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
neboj 27.9 rodit prostě nebudeš, a basta řekni si to, zaprogramuj do hlavy a bude. neboj bude u toho uvidíš, vše stihne. je dobře že přijede, ať ti to chlapec taky okoukne. :wink:
11. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařím - knedlíky, zelí a maso. Pak musím pro tu sůl, už vylezl mozol a je zase vedro tak se mi nechce, ale musím, petr se těší až jí zapnem. Ta stará ze sekáče měla jen knoflík, tahhle má samý světýlka, displeje, pípá... :slight_smile:
nika - taky trpím na chodidla. Jak celý den dělám tak druhý den je cítím, jenže jsem chodila bosa, ted jsem začala nosit korkáče a je to lepší.

To naše trdlo včera ztratil telefon tak v půl 10 večer jsem courala ve tmě vedle ve vesnici u hřiště a vyzváněla jestli ho nenajdu, ztratil ho na trréninku. Bohužel jsme ho nenašli. Mám na něj takový vztek. Vůbec není zodpovědný a nevím jak ho to naučit. Půjčila jsem mu v létě MP3 a přinesl jen sluchátka. Naštěstí se pak našla.
11. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo měsíc a půl před a má větší porodní váhu než malá od kamarádky která měla v 37 tt 2500 a stejnou délku. hlavně že jsou zdraví.

teda měla odvážné svatební šaty :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - to je divný, měsíc a půl před termínem takhle velký mimino? Vždyt jsme taky tak a prtata mají kolem 2 kilo. To by měla 4 kilový kdyby to donosila. No na jednu stranu jí závidím.
11. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já mám zajímavé spaní v poslední době :slight_smile: Vzbudím se až v 6,7 a najím se a vyčůrám a lehnu si a spím až do 10 nebo i 11.Zvláštní :slight_smile: A bolí mě koleno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo tak Aichmajerka porodila už???Proboha,vždyť měla podobné termíny jak my? :confused:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tak už to má zasebou ale fakt 1,5 to je dost
11. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona ale někde psala,že má rizikové těhotenství.
11. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul tak to včera moje velké zlato manžel rozbil telefon, bylo to ten odolnější a stejěn spadl mu na zem a rozbil se displey, šílené, je na to taky tak strašně šikovný
11. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dopoledne jsem byla venku s kamarádkou také těhulka má termín 8dní předemnou :o) taky už by to chtěla mit za sebou,kdo by ne,ale zase rodit tak brzo jako aichmajerova by nechtěla ani já ne!jeste není cas.
11. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aichmanová prý měla rizikové těhu a taky měla těhu cukrovku. A co Bleška nemá o ní nikdo zprávy?
11. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl tak já si chci ještě bříško užívat, opravdu ještě ten měsíc to bude fajn.
11. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bleska stále nepsala, určite Vám dám vědět!
11. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda, ta nás napíná, moc na ni myslím :slight_smile:

holky já mám dneska totální lenoru, jen jsem ráno nakoupila, pak naložila maso na zítřejší grilovačku, vyprala plenky, a látku na povlečení a nic jiného. jo přebrala hromadu letáků a dopisů, ael jinak dneska žádný děs. to je taky potřeba.
11. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky moc nedělala, jen jsem uklidila tu kuchyn, myčka už běží :slight_smile: Dneska mi zas bylo zle tak jsem nemohla jíst, až odpol.jsem si dala buchtu a slané rohlíčky co pekla panimáma. Malá mě zase ničí, to bolí jak se hýbe! Jdu vybalit ještě jedny nové talíře a půjdu si lehnout. Zítra snad začnu žehlit naše prádlo, tím stěhováním se mi to pěkně nakupilo, 3 koše.
Na blešku myslím taky, jestli se ještě trápí nebo se jí ulevilo a má uzlík vedle sebe v postýlce.
11. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak bleška už má svoji blešku, porodila holčičku Petru v 17:05 :grinning:
11. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě strašně bolí kosti tam dole, kostrč i stydké kosti, jako by se mimi posouvalo níž, teda to je bolest, hlavně když chodím :frowning2:
11. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si pročetlá pár diskusí a bohužel to budu muset vydržet, ale chodím jako kačena :astonished:

z jedné diskuse:
jinak třeba na virtuální porodnici cz je spoustu dotazu a odpovědí třeba

bolest stydké kosti-nejspíš projev dopadu těhotenského hormonu progesteronu na vazivově chrupavčité spoje,které se pod jeho vlivem rozvolňují = pohyb kostí = bolesti.
Bohužel,žádná léčba není možná,k úlevě pomáhá každé ženě něco jiného - někomu pohyb,někomu klid, rehabilitace jen lehce zmírní obtíže

všude píšou že bolesti přetrvávají dokud se pánevní dno pořádně neotevře,takže třeba už budeš mít brzo klid
11. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to je krásné a Petra je pěkné jméno, mám Peťku neteř a švagrovou.

takže milá Bleško naše opatrujte se a mooooooc gratulací.

berryl mne stydké kosti bolely šíleně tak 2 týdny zpět, ale hlavně v noci jak jsem ležela, děs. teď jak kdy. tělo se prostě připravuje.

holky pa jdu ležet.
11. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - já mám to samé, když sedím nebo ležím tak dobrý, jak se zvednu tak mám bolestivý tlak jak k¨dyž jsem jezdila na kole bez sedačky.Mám pocit jak když mám hlavičku v pánvi. Celý den chodím a držím si břicho i přes pás. Nechtěla jsem si ztěžovat ale jsem ráda že v tom nejsem sama. Jsem z toho neštastná. Dneska jsem potřebovala do Kaufu a nebyla jsem schopná jak mě to bolelo a ještě mi je ob dva dny zle od žaludku.
11. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem odpoledne spala a pak jsem dožehlila konečně plínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jedem ke mě domů předělávat ten pokoj.Teda spíš chlapi budou předělávat,já budu s mamkou vařit a dělat drobné práce :slight_smile: Tak vám přeji hezký a pohodový víkend.

Jé a blešce moc velká gratulace!!!!!!! :slight_smile: A holčičku moc krásně pojmenovala :grinning: Že děkuji :grinning:
11. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blešce gratuluji!!!!!!!!!!!
11. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan máme podobné bolístky co :slight_smile:
přesně jak píšeš, jako bych jela po dlouhé době na kole, to výdy potom hodně bolí a bolí mě jak st.kost tak kostrč

teď aspoň vím, že se roztahují kosti a mimi se snižuje, ale kolikrát to trvá než se rozchodím, můžu fakt jen ležet nebo sedět, delší chůze, ale i delší sezení fakt hooooodně bolí

Niki vybrala krásné jméno!!!!!!

Peťul Ty jsi šikulka, já jen vyprala, žehlit budu zítra.
11. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden vtip na večer:

Sprievodca hovorí v Tatrách turistom:

- Keby ste stretli medveďa, vezmite do oboch rúk hovná, hoďte mu to medzi oči, a kým sa bude utierať - zdrhnite!

- A kde vezmeme toľko hovna?

- Nebojte sa, keď bude medveď, bude aj hovno!!
11. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnko já je měla vyprané už dýl,ale vyžehlila jsem jen 5 ks :sweat_smile: Tak dneska jsem jich dožehlila 20+dvě osušky a nějaké trička ještě a padla jsem do postele.Kříže jako v ohni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky musíme to ještě nějak vydržet.Já když chodím tak přesně jako ty Dandul,musím si držet břicho,mám jinak pocit,že se převážím dopředu :grinning: Né sranda,ale břicho mě táhne když chodím.

Tak papa a všem krásnou a dobrou noc a holky vydržme ještě!!!!!Odměna bude sladká :wink:
11. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul dobrou noc a pěkný víkend
jo a ty penízky, když tak mi zaplatíš příště kurz jo :wink:
11. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
berr jo :wink:
11. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska mi říkala kamarádka, která pracuje v nemocnici, že se miminka neumí první 3 měsíce zahřát(což vím, nefunguje jim termo regulace) takže pláčou aby se zahřáli, to jsem nevěděla, že může prcek plakat, jen aby se zahřál
11. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno kočenky. právě tu snídám a dočítám Vás. pomalu balím na sruby. tak se tu mějte a zítra se těším na další novinky. papa
12. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek