II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
16. zář 2009

peti ono mi nic jiného nezbýva než to vydržet a o tom brečení mi nemluv vždycky to na mě dopadne v sobotu, když jsem sama, rodiče dělají hovadiny smějou se a já nic jelikož mám manžela přes x kilometru daléko, ještě když mě do toho začně zlobit Adélka tak to je konečná a řvu jak hysterka

salikova
16. zář 2009

endie: tak jim zdrhni!!!

Ahoj, Peťul! Já to mám zas tak, že brečím, když se mi něco nepovede - např. vyžehlit košilu nebo teď se m pekla buchtu a nedala tam kypřící prášek ... No hotová hysterka 😀

petule83
16. zář 2009

Endie ☹ Já tě fakt obdivuju!

Holky,já zkrátka brečím furt a kvůli všeho 😀 Pak budem brečet v šestinedělí taky 😀

salikova
16. zář 2009

A pak už se budeš pořád jenom smát 😀 😀 😀

salikova
16. zář 2009

Já mám třeba vždycky hrozny dilema - když sem s manželem v Praze, tak bych raděj byla doma u našich, no a když sem u našich, tak je mi zas smutno po Filipovi ☹ Je teda fakt, že na něho u našich vždycky tak trochu zapomenu - mám tu super kamarádky a sem pořád s nima nebo u babičky nebo něco podnikáme se ségrou... Vzhledem k tomu, že Filip dlouho pracuje, sem stejně celej den sama doma - ale sama ☹ - to mě chytají asi ty největší depky...
Poslední dobou mám úplně nutkání vrátit se do práce!

berryl
16. zář 2009

mi se to teď tak strašně táhne, co jsem méně pohyblivá, tak jsem i méně venku tak mi to prostě neutíká

navíc nějaký magor tady dneska od rána vrtá pomooooc 😲

Peťul tak v kolik vyrazíš ven teda?

salikova
16. zář 2009

Mně taky, berryl.. A jak mám hodně času, tak přemýšlím nad blbostma....

Holky, budete kupovat monitor dechu??? Já to mám tak pořád 50 na 50 a nemůžu se rozhodnout vůbec! Jeden den ho chcu jít koupit a druhej den mi zas příjde, že je to zbytečny, že stejně budu stresovat, jestli funguje... Já prostě NEVÍM! ☹

endie
16. zář 2009

já už mám monitor dechu : 🙂 moje sestřenka když byla maličká měla ten syndrom a na posledni chvilku jí zachranili takže já proklid duše

berryl
16. zář 2009

já ho mám taky!!! a moje kamarádky ho mají všechny taky

salikova
16. zář 2009

No, když já si právě myslím, že klid duše nebudu mít ani s tím monitorem - že budu zas furt kontrolovat, jestli je monitor dechu funkční.. A prý je to potřeba jen u nedonošených dětí spíš...

berryl
16. zář 2009

víš kamarádce v anglii teď v 6m zemřelo miminko právě na ten syndrom náhl umrtí a monitor neměla, víš já ho chci je to pro mě taková jistota na noc, určitě budu o něco málo klidnější, ale to je fakt na Tobě
já třeba nejsem přesvědčená o masáži hráze a prostě to dělat nebudu i když třeba teď rodila blecha, masáž dělala a má jeden steh. Já tomu prostě nevěřím.

endie
16. zář 2009

berryl asi tak pro klid duše na noc, kamarádce se to po příchodu domů 3 rozeřvalo a ještě že tak a sama říkala že se ji i líp spalo věděla že kdyby něco tak to začne ječet. Masáž hrázet taky dělat nebudu, si tam nedošáhnu a trpím kvasinkama takže pro mě je to pasé

salikova
16. zář 2009

Asi máte pravdu - tohle sem potřebovala slyšet 😅

petule83
16. zář 2009

My ho taky chceme určo,ale snažím se rodině vysvětlit,že oblečení pro prcka mám dost i těch blbinek,tak kdyby se nám raději složili na něj.

Týnko já peru věci pro malého,ještě půl hoďky musím počkat až to dopere,ať to pověsím.Po 11 hodině vyrážím,pojedu k vozovně a dojdu k poště a tam ti zavolám,jo?

berryl
16. zář 2009

no já mám tu matrci kokos a ona je dost hrubá tak jsem zjišťovala u výrobce, že ji musím dát na matraci a na to larysu,deku .. protože je to tvrde, když ji dáte pod matraci, tak miminko je ze začátku moc lehké a pak Ti to může za noc i 5x pískat

berryl
16. zář 2009

sal klidně kup i z druhé ruky, kamarádka pracuje s miminky v nemocnici a tam to jde s jednoho mimi na druhé a v pohodě i ona je těhu a půjčuje si z porodnice nanu po miminkách
já mám od švagrové taky po prckovi

berryl
16. zář 2009

petul ok

dandulka1
16. zář 2009

Tak jsem ještěneusnula. Jdu vařit. Já monitor nemám, jen koupíme chůvičky. Stejně bych nevěděla co dělat a začala bych zmatkovat kdyby to začalo pípat. 🙂

berryl - mě tu zedník bourá bouracím kladivem už od půl 9 🙂 ted si šel dát kafe.
Až teprve dneska mi přišlo marodní. Děsný.

Ty plíny s obrázkama jsem v globu nesehnala, dojedu do kika.

petul - bebe měli i s miskama, ještě koupím, rodiče chtějí taky. Misky jsou pěkné.

Co vaříte? Jdu dělat kuře na paprice a knedlík. Musím se hýbat nebo přirostu k pc. Dneska mě tlačí žebra.

endie
16. zář 2009

já mám taky z druhé ruky po jednom prckovi

dandulka1
16. zář 2009

Vy se máte že se můžete sejít, taky bych přijela ☹

berryl
16. zář 2009

Dan to je škoda, že jsi tak daleko ☹ ☹ ☹

No tady taky vrtají, obdivuji tě je to na mašly.

No my jdeme s holkama na oběd, takže já nevařím :o)))

adellaide03
16. zář 2009

Ahoj holky,
tak snad se vám srazík vydařil. Tady se nám nějak zatáhlo.

salikova
16. zář 2009

Jé, taky bych se s váma srazila!

Byla sem dnes ve městě na zmrzlině, obarvila sem si hlavu, naobědvala se a jdu si dát siestu...

adellaide03
16. zář 2009

Sali to si měla hezký den. U nás právě začalo pršet tak jsem musela z venuku utéct domů. Zítra jdu s tou nohou tak jsem zvědavá co mi řekne. To se zase nevyspím jak budu nervózní.

nika
autor
16. zář 2009

hojki vespolek, tak setkání s holkama bylo moooooooc fajn, superní obídek prochájda po obchodech a pokecání na lavičce v parku 🙂
dojela jsem dom stihla sundat prádlo a začalo lít. ale je tam alespoň lepší vzduch, jinak bylo na padnutí.

právě do sebe soukám chleba neb za chvíli mne vyzvednou holky a jedu zpět kousek k ostravě na koncert, dneska toho bude tak hodně. těším se na zítra to si trochu odpočinu.

berryl
16. zář 2009

ahoj my právě dorazili s Radou domů a začalo pršet. Sraz s holkama byl super,už se těším na další a věřím,že se přidají příště i ostatní. Jo a Niki nemá žádné břicho není těhu,jen si s náma chtěla psát a nevěděla jak to udělat,tak napsala,že je těhu :o)))))

dandulka1
16. zář 2009

To je dobře se vám sraz vydařil. Já jsem totálně vytuhla. Od 1-3 jsem spala i při bouracím kladivu. U nás je krásně, uschly mi i peřiny do postýlky. Jdu pověsit ještě jednu pračku, ale domů, už by to neuschlo.

berryl - já jsem se taky ptala niky jestli ta fotka v albu je před těhu 🙂

petule83
16. zář 2009

Ahoj holky,já jsem mrtvá,dneska se mi bude dobře spát 🙂 Vyprala jsem ještě jednu pračku a pověsila jí a nalakovala jsem si nehty a jdu si lehnout.Sraz byl super,holky mají super břicha,Nikča má jen bonbonek a Týnka má větry 😀 A já bachor a ještě k tomu šíleně nízko 😝 Holky pa,jdu čučet na telku.

Týnko tak mě napadlo,když zítra nepůjdem cvičit,nepojedem dřív a nezajdem na pizzu?Jako na oběd?Já zítra nevařím,mám ještě navařeno pro chlapy bramborový guláš a já ho moc nemusím,tak bych si dala něco venku.Popřemýšlej a pak se domluvíme,večer se tady ještě stavím.Zatím pa

petule83
16. zář 2009

Jo Sali,kočárek je krásný! 😉

berryl
16. zář 2009

peti to je super nápad jo určo můžeme 🙂 at si jeste užijeme jídla před kojením :o)