• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
tak to není pravda, já bříško mám, a jsem těhu, holky kecaj :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to určite! Ale jo něco malého tam má :slight_smile: jaký byl koncert?
16. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky teď dorazila ze srazu - ale netěhulek :grinning: Byla sem tam jediná s břichem a jak všichni chodí do práce, tak chtěli jít brzo dom, což mě trochu mrzelo - já bych ještě pařila. Sem totálně přejezená z pizzy - fakt jak balon se cítím!!!

Nik, na jakym bylas koncertu????
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beryl o koncetru mi neříkej, byla jsem domluvená s kamarádkou že nás vezme, tak jsem došla k té třetí a čekay jsem na ni, a ona si přijela za 10 minut šest podotýkám že koncert začínal v šest,a to 35 minut cety tam. no nejely jsem ach jo jsem naštvaná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ale co nadělám, prostě nespolehlivý člověk
16. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si alesoň zašly posedět, takže jsem čas využila domluvila si půjčení postýlky a dozvěděla jsem se o další těhuli - moji spolužačce z výšky - mimochodem kolegyně jedné z kamarádek.
16. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl ty mne nezlob jo :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ulehnout k TV...Dobrou, holky!
16. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o)
16. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou, já tu instaluji novou tiskárnu co jsem si koupila dneska, a už mám hotovo, půjdu se taky natáhnout, něják na mne padla unava :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásně ač zatažené a deštivé ránko :slight_smile: musím se pochlubit že jsem byla vzhůru jen jednou v noci, paráda. dneska mám pracovní den tak už mi pere pračka a teď snídám a budu mooooooooc pilně pracovat.
17. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!

Tak já dnes spala jak dudek celou n oc a kdyby naši nevstávali do práce, tak snad ještě spim...

Nika, bacha na přepracování! :grinning:
17. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali ahojki jojo dám si bacha. přesně tak kdyby manžel nešel do práce tak se ani v těch pět nevzbudím, a spím snad dosud. :grinning:
17. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sou prostě ti bezohlední pracující :grinning:
17. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zase tu teď nejsou a my máme klid pro sebe.
17. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar berušky
holky jka to teda denska bude stím cvičením? tatík mě tam doveze a zas pro mě přijede? Můžete mi napsat adresu do ip přesnou toho kurzu a jestli můžu poprosit zdali by ste mě tam něpočkali před tou budovou
17. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie tak přeci jen vyrážíš na cvičení jo. uvidíš bude se ti to líbit :slight_smile:

jo zlato, v so asi nepojedu do toho Havířova, budem to muset asi překopat, ale neboj, ještě do porudu se uvidíme :slight_smile: to se neboj.
17. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím a chci se dostat mezi lidi

jo v pohodě :grinning: však se nějak domluvíme
17. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasan, domluvíme se.
jak budu vědět kdy tam pojedu tak se ozvu. ju.
17. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k
17. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno....
Tak jsem se koukala do průkazky a při poslední návštěvě jsem měla výsledek toho CS 1. Jo a odvážila jsem si stoupnout na váhu a za 18 dní jsem nepřibrala ani deko ! Hurá! Zítra jdu do poradny a na odběry tak mě třeba i pochválí :wink:
U nás je zataženo, tak jsem zvědavá jestli z toho zaprší.
Přeju vám hezký den.
17. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, já taky hlásím jen jedna zastávka na wc, vyspala jsem se krásně, jen mě v noci bolely kříže jinak v pohodě

endie mi nakonec jdeme až na tu druhou hodinu na to dýchání od 16:45h, ale předtím si tam jdeme sednou na pizzu, tak se můžeš přidat :grinning:
17. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo :grinning: sice si pizzu nedám ale třeba jenom salát nesmím ted přibrat což nevím jak udělat :angry: jenom jestli mi hodíš adresu a nebo kde by jste mě mohly počkat?
17. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tě počkáme tam, pojedem tramvají a pak jdeme ještě kus pěšky a těko bychom se někde domlouvaly
http://www.zlatestranky.cz/firmy/Ostrava/H343065/Pizzerie+Je%C5%BEek/
17. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar baby :dizzy_face: Co nového?Nikdo nerodí? :grinning: Já dneska od pěti do šesti hod.ráno čuměla do zdi,pak jsem posnídala a pak jsem chvilku bojovala s kojícím polštářem a pak jsem vyčerpáním usla :grinning: Bolí mě prdel :rolling_eyes:

Endie jdeš s námi,super! :wink: Týnko tak pojedem třeba ve 2? :slight_smile:

Nikuš teda ale kamarádka by mě naštvala! :angry: A ty ses tak moc těšila co? :confounded:

Dan u nás leje,já mám v průkajdě CS x/3 tak nevím co to je.A radši ani vědět nechci :sweat_smile:
17. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul jo klidně můžeme :o)
17. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.a jak tam dojedeme,mrkneš ještě v rychlosti se mnou prosím zase po obchodech?Já musím něco koupit Tomovi,jenom nějakou pitomost,ale nevím jakou :confounded: Co bys Ráďovi koupila?Máme rok a půl...
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za váma dojedu až kolem 16 hod jelikož musím počkat až tatka přijede s práce :angry: aby mě odvezl
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že se mě neleknete :sweat_smile: až uvidíte valíci ho se vorvaně tak to jsem já, jinka budu mít modré tepláky a bíle třičko s včeličkama :grinning:
17. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo endie ona když se rozkecá, tak tam někdy sedíme i 19h jen ať víš záleží jestli musí do práce nebo ne, nikdy jsme někončili přesně v 18h
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek