II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
18. zář 2009

Ahoj holky,
Endie to si snad dělají srandu ne. Jak můžou něco takového říct? Nebuď smutná. Jak se malá narodí a Ty se třeba nezastavíš ještě Tě budou nutit ať jíš, že si hubená.

salikova
18. zář 2009

No, oni občas rodiče plácnou pěknou blbost... Ale určo to tak nemysleli...

nika
autor
18. zář 2009

endie neblázni, nakonec budeš jak proutek, ach jo lidi ač ti nejbližší něco plácnou ani nevíš jak. každý jsme jiný, vůbec to neřeš.

náhorou mi teba vadí že to na mne taky není vidět, pak si ze mne někteří dělaj srandu že berryl. klid to opravdu dopředu člověk neví, jak to bude snášet, jak přibere, těžko to ovlivníš, u tebe je to stejěn beztak samá voda kterou zadržuje tělo, neboj vsadím se že více jak půl necháš v porodnici. 🙂

nika
autor
18. zář 2009

sali to jsem naštěstí zavrhla takové chystání, ale i tak vymýšlet musím. ale už jsem něco daly dokupy s kolegyní tak se snad bude líbit.

salikova
18. zář 2009

Já miluju přípravy a chystání dárků, večírků a tak... 😀

endie
18. zář 2009

no už mi bylo rečeno že se po porodu vrhnu na cvičení 😠 bez diskuse atd. jindy by mi to bylo jedno ale ted jsem fakt uřvaná citlivka, se teším až budu u sebe doma a bude klid.

samé svatby budou 😀

nika
autor
18. zář 2009

endie jo poporodu až tudle nudle. upozorňuij tě že pokud budeš kojit na cvičení zapomeň, ona kyselina mléčká ze svalů se totiž uvolňuje do mateřského mléka a to zásadně miminkům pak nechutná. takže pozor. a strácí se mléko. a to myslím fkat vážně.

myslím že budeš ráda že se v šestinedělí zvetíš a pak možná něco málo, ale pokud chceš opravdu kojit tak velkého bacha.

endie chápu tě, s tím že jsi mimo domov, to by mne taky psychicky ničilo. ael uvidíš ty jsi šikula a zvládneš to levou zadní. uvidíš doma s Adélkou vám vše půjde jak po másle. uvidíš.

berryl
18. zář 2009

endie, třeba si to teď hodně bereš a oni to ani až tak zle nemysleli, ale hormony si dělají co chtějí

vypadáš plná vody, viděla jsem tě, opravdu to vypadá na vodu

jakmile začneš kojit, tak zjistíš, že hodně věcí nemůžeš jíst, pak budeš běhat kolem malé a to půjde dolů raz dva uvidíš!!!!!!!!!!!!!

Jo Niki je těhu,ale teprve tak 5měsíc 😀 😀 😀

nika
autor
18. zář 2009

😉 🙂 berryl nezlob jo,

berryl
18. zář 2009

kdo já ??? 😲

endie
18. zář 2009

a ještě jsem zjistila že můj dr. je pěkný blbec 😠

ale byla sranda včera, jsem se málem vybulila stěch kleští 😀

nika
autor
18. zář 2009

no ty, co pesica je dneska lepší?

nika
autor
18. zář 2009

endie v čem?
to je fajn že byla včera sranda, ty kurzy jsou super, já se taky těším na pondělí na ten můj.

berryl
18. zář 2009

to jo máš magora a to fakt
jdu venčit tu moji třepavku 🙂

nika
autor
18. zář 2009

berryl 😅

endie
18. zář 2009

😀 třepavku 😀 bobek malá

od 36tt mi měl dělat monitor, nedělal ani jednou ani ultrazvuk, už mě měl poslat do nemocnice taky neudělal no prostě na všechno prdí 🙄

nika
autor
18. zář 2009

ono můj posílá o 38 tt, ale utz mi dělá pokaždé, ne sice podrobný ale jo. místo poslouchání srdíčka najede sondou, prý je to lepší. já si monitor v nemocnici asi vyprosím už příště, tj. za týden.

endie
18. zář 2009

já jdu na další kontrolu k němu až za 11 dní a jestli mi nedá papíry do porodky tak budu zlá 😠

nika
autor
18. zář 2009

taky jdeš 29. v úterý?

endie
18. zář 2009

😀 jojo ty taky?

nika
autor
18. zář 2009

jojo asi hodně lidí 🙂
u mne je problém že dle PM budu 38 tt dle utz první den 37 tt. takže se nedivím.

nika
autor
18. zář 2009

stejně je to šílenéjak to utíká co.

endie
18. zář 2009

to jo letí to jak blázen , tak já mám rozdíl den mezi PM a ultrazvukem

nika
autor
18. zář 2009

já více, ael je mi to jasné, měla jsem dlouhé cykly a ovulky kdo ví kdy,samo vím, i kdy 🙂

salikova
18. zář 2009

Já to mám úplně na den... Jinak jdu 23. ke svému doktorovi naposled a pak už na ten monitor... Fakt to letí. No, těším se, až to budem mít za sebou!

endie
18. zář 2009
salikova
18. zář 2009

endie: A s těma rodičama - já když sem u našich, tak druhej den už z nich lezu po stropě... Mamka byla teď nemocná, tak byla ještě taková protivná, tak sem si říkala, že už vím, proč děti opouští svá rodná hnízda 😅 No ale zase na druhou stranu je příjemny, když se o tebe někdo stará a když seš vlastně doma...

berryl: Feny opravdu při falešné březosti mívají třesavku.. To, že je falešně březí poznáš taky podle toho, že když jí zmáčkneš bradavku, vyteče mliko, popř. maz... A sou na to prášky, injekce nebo to někdy prostě přejde samo.

berryl
18. zář 2009

já jdu na kontrolu taky 29.9 :o)

sal fakt ona je pořád s medvěděm někde zalezlá,cpe si ho pod sebe a leží na něm, no a pak se taky třepe 😕

berryl
18. zář 2009

adel s tou nohou to teda pořád nemáš úplně ok co? no tak uvidíš co vymyslí mudr

nika
autor
18. zář 2009

ach jo holky poraďte nejde mi bluetooth na noťasu víte někdo co s tím?