• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Hm. Tak to já neporadím :frowning2: Sem technický antitalent...
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráno jsem byla na krvi, nepřibrala jsem ani deko!!!!!! a za chvilku se tam vracím do poradny. Od příště chodím každý týden a monitor se prý točí od 36.týdne. Mě Petr odjíždí v pondělí na 3 dny. Dneska jsem si přinesla člena rodiny - Julinku - kočičku. Jsou jí 3 měsíce a je nádherná. Ale hrabe mi kytky bestie :slight_smile: Byli jsme na veterině pro očkování a oč.průkaz. Petr má dnes zápis ve škole tak bude čučet až přijede. :slight_smile: Zatím jedu. Ozvu se pak. Papa
18. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,dneska jsem spala jak zabitá,berryl mě včera zničila :grinning: Týnko Tomáš se mě doma ptal,co jsme si to vzaly za drogu :grinning: A pak jsem mu doma řekla,že ho k porodu nechci,že budu na něj hnusná,tak smutně koukal a nechápal :sweat_smile: A taky jsem ho poslala do háje jak se ke mě přitulil a když se odtáhl,tak jsem fňukala kde šel :grinning: Pak se mi po zbytek večera smál a řekl mi,že mě miluje a že ty moje rozlítané hormony jsou někdy zábavné :slight_smile:

Jinak mě ta noha bolí čím dál víc,dneska kulhám :rolling_eyes: Asi to řeknu v pondělí doktorovi.

Endie vždyť jsi šikulka a máš v sobě jen zadrženou vodu,nic víc!!!!!!!!To není žádný tuk! :wink: Rodiče by ti ale takové věci říkat neměli,vyprdni se na to,to už vydržíš a pak jim vytřeš zrak,jak půjde samo všechno dolů a budeš jako laňka :wink: Já když přijedu k mamce,tak bráchova první věta je :"ježiši ty jsi tlustá".A prdím ho,ať si říká co chce.Mávnu rukou,pošlu ho do někam a hotovo.Však je to přejde,až zase zhubnem na svou původní váhu :wink: Fakt si z toho nic nedělej!!!!!!!!!
18. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul to jsi šikulka s tím přibíráním.
18. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul tak to je sranda :o) včera bylo veselo!!!

no jinak já jsem minule slyšela naše jak mamka taťkovi potichu v kuchyni říká,, té, ale narostla ta dupka co,, no tak nevím jestli by nebylo lepší kdyby mi to řekli normálně a ne si to šeptali v kuchyni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan ty máš kočku??? juj já je nemám ráda :grinning: jsem prostě na pejsky :sweat_smile: tak pak hoď fotku joooooooooooooo
18. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl jdi ty, holky s toho si nic nedělejte, já jsem celej život kus baby, problémy s nadváhou, a vy jste všechny proti mne modelky, hubeňouři.

v těhu to tak prostě je, nebojte budem vzpomínat na naše těla :slight_smile: ikdyž mi to asi zůstane. kdo ví.
18. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi kamarádka donesla milku, no tak jsem jí samozřejmě celou snědla asi mi bude blbě :astonished: :astonished: :astonished: :confounded:
18. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl zeptala bych se tě, a proč to děláš, když víš že ti bude zle :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas hned ráno snědla loupáček a na to 12 čtverečků oříškové orionky - bez sladkyho prostě nevydržím! Odpoledne jdu ještě s kámoškou na zmrzlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Ach jo!

Já si váhu musela vždycky držte na uzdě a fakt poctivě cvičit, abych si mohla dovolit pít pivo a jíst zmrzlinu :grinning: a sem zvědavá, jak budu vypadat po porodu a jestli si odvyknu jíst to sladky :sweat_smile: No a jinak mi manžův nejlepší kámoš říká míša kulička :grinning:
18. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zítra jdu na svatbu a zkoušela sem, co si obleču a nevlezu se do lodiček!!! Tak to mě úplně rozhodilo :frowning2:
18. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak to je problém, s lodičkami, nemáš nějaké sandálky, myslím že ty to taky šlo, kašli na bonton.
18. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, už sem psala manžovi, ať mi doveze balerínky :wink: Ale ještě to jistí žabky :grinning: :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to určitě, neboj budeš kočka těhulka
18. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sal my jdeme na svatbu až 26.9 a fakt nic nemám tak jsem zvědavá jestli mi projdou tepláky :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl, já jdu ještě pak 28.9. - sem zvědavá, jak se tam dokoulím :grinning:
18. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady měla kamarádku s malým a teď jdu za další a jdeme do tesca
včera jsem tam s Peťkou nakoupila v akci trička, tak jdu koupit nějaké i mamince zatím papa
18. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem taky zpět z města, dala jsem si zmrzlinku a obešla náměstí a pár obchodů. koupila jsem miminku řetízek na hračky - ty očka od syssy - dá se to dát kamkoliv, chybí mi na hrací dece tak jsem ráda. akorát jak jsem zaplatila a vylezla z obchodu a mířila do druhého tamměli jiné, cenově samo výhodnější, tak příště až mi bude někdo něco chtít kopit.
18. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás se udělalo tak krásně, paráda. těším se na zítra.
18. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj právě jsem dorazila, jsem úplně uchozená:o) na hlavní třídě byla pro děti akce, loučení s létem, tak jsme tam byli s prcky, udělalo se nádherně, tak fakt paráda, jen jsem už byla hoooodně unavená tak jsem šla domů
18. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to sis teda užila.já chystám na zítra, blahopřání atd.
nejhorší je že mám vybité baterky do digitálu, nefunguje mi připojení z foťáku přes noťas tak nevím kolik fotek zítra pořídím. jsem naštvaná.
18. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla s kámoškou ve městě koupit kámošovii dárek a koupila sem i v lékarně nějaky věci a pak sem úplně vytuhla u tv. teď jedu za manžou na nádraží - se na něho těším! Koupila sem mu jeho oblíbenou čokoládu :wink:
18. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem si dneska koupila bundu velikost 38 :o))) už ji mám k vánocům a snad se do ní pak nasoukám :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady něco radí moje kamarádka na prdíky:
hojte zdravím po službě
pan divej, celkové bych ty prokinetika rozdělila takto:
1.sab simplex- dává se před kojením nebo do mlíká,hlavním ukolem je neutralizovat mléčnou pěnu která se tvoří a vzniká tak plynatost
2.probiotika:probian mimi, Biopron junior (tyhle dva preparáty se můžou až od uk.4m, čili 5měsíce života, je to prášek, takže se dává do pití), Probiotické kapky (ty jsou od narození a obsahují široké spektrum laktobacilů, a navrací optimální střevní floru-tam kde nezabere sabik, se doporučuje toto, nebot příčina bolestí břicha zřejmě již nebude v plynatosti, kterou sabík odstraní, ale asi ve střevní floře jako takové)

pupík je takový gel na bříško..ještě hooodně pomáhá a mám odzkoušeno je koupit v DM třešňový polštářek, čili polštářek s třešňovýni jadérky....stojí kolem 100Kč a dá se do mikra nahřeje se , zabalí do plíny a dá na břušek prckovi, ty jadýrka třešní dlouho udrží danou teplotu, takže většinou kombinace sab simplex a tento polštářek zabere, bříško se prohřeje, uvolní,miminko je spokojenější

Trubičku rektálku jsem zkusila asi 2x, bez efektu spíš je na to nby se dítko vykadilo, prdíky spíše neřeší, a když už, tak jedině pomazaný konec ve vazelíně, tuba stojí asi 20Kč
18. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl díky, polštářek mám koupený, u nás ho doporučují i k porodu, nanahřívání při první době porodní pro maminky. nejlepší jsou dva, jeden na bedra druhej na podbříšek.

pupíka mám vrozečky, sab simplex - fajn jen mne zase kamarádky odrazovaly aby si mimi moc nenavyklo. ale jak chceš plačícímu tvorečkovi jinak pomoci co.

já šiju, a vidím to že bych to mohla dneska dodělat. ale ne povlečení, jinou věc pro mimi.a zítra jedu pro korbičku huráááá.
18. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak napiš jak se Ti korbička líbí a ještě jedeš na svatbu ne?
18. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl kdyby jen to, ráno něco zařídit pak kukanda na svatbu pak pro korbičku a pak za Endie, pak asi zpět do ovy na nákupy. odpoledne pak okolo páté do Štramberka na koncert - ten už vyjde, jedu sama, jsou tam burčákové slavnosti - to si sice nedám ale budou tam mít i hrozna a tak. těším se.
18. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zksuím i vyfotit, pokud se umoudří to bluetooth, fakt nevím co s ním. štve mne to.
18. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek