• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
teda Ty se máš, krásně napráskaný den, ale aspoň Ti to rychle uteče!!!
já se těším na maminku, máme v plánu cukrárnu a tak no
18. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..... holky mě se nic nechce. Jak jsme se zabydleli tak pomalu lenivím. Sice je pořád co dělat, ale nějak nemám chut. Odpol.jsem s číčou hodku spala a od 6 se mi chce zas. Nějak jsem ztratila sílu. Byla jsem v kaufu, v poradně, uvařila jsem a mám pocit jak když jsem skládala uhlí. Ted jsem pověsila prádlo a Petr mi řekl že hrozně funím.
18. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem dostala doporučení na konzultaci tak v pondělí budu volat primáři. Jsem zvědavá a nedočkavá co mi řekne, kdy budu rodit a jak.
18. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan já byla celý den venku na nohách a teď jsem úplně na odpis :frowning2:
jak se číča jmenuje?
18. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem došila hračku pro mimi, je v albu. fkat se nenudím ale chtěla jsem ji mít udělanou, ještě to povlečení :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Niki Ty jsi šikulka!!!
18. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule: jj masáž hráze :wink: jako pro mě to nebylo moc příjemné, ale výsledek se dostavil a bylo to super být nenastřižená :slight_smile:

jinak holky už začínám docela blbnout... dneska jsem hodila prádlo do pračky a prášek nechala venku.. po 1,5hod až prádlo dopralo tak se mě manža ptal co je v tom kelímku :grinning: a mohla jsem prát znova..
už si připadám jako cvok.

a jak se jinak máte vy těhulky? Dneska jsem si tak pomyslela, že to těhu tak rychle uteklo (teda až na ten konec :grinning: ) ... a za chvilu malá bude v pubertě.. už to vidím.
Jinak dnes jsem byla unavená, že jsem malou pustila ven s manžou a měli být v 15h doma a nebyli.. byla jsem silně nervozni, jako by mi chyběla ruka či noha.. no hrozný pocit strachu. To 6ti nedělí je fakt děs :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bleško neboj šestnedělí uteče, moc ti malou závidíme, teda já :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl díky, já spokojená nejsem, mohlo to být lepšííííííí.

:wink:
18. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu stříhat látku na to povlečeníííííí
18. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale nebuď na sebe tak tvrdá vypadá to moc hezky fakt!!!
18. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to víš původní představa byla v hlavě jiná, já už jsem taková.

jinak byla to piplačka, musela jsem do zvířat implantovat roličky - teda jen do 3, pak zašít, rozpárat a dát šňůrky, a pak ušít ten držák. snad se bude mimískovi líbit.
18. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o) je to krásné!!! a líbit se to bude my se to líbí moc mamko
18. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to fakt krásný !!!! a berryl má pravdu, ty budeš rodit možná v lednu podle velikosti břicha :slight_smile:
berryl - číča je Julinka. Má poledne, lítá tu jak šílená.
Jdu si lehnout, papa a hezké sny.
18. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul kočička se jmenuje stejně jako dcera od sestřenice :slight_smile: a dcera kolegyně z práce,
jojo s koči si to užiješ, to je jejich doba :slight_smile:

dobrou
18. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já v lednu rodit nechci, já chci rodit v říjnu :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné jméno Dan

no jdu si taky lehnout už jen tak tak držím otevřené oči
dobrou noc maminky :pensive:
18. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nemohla jsem v noci usnout,pěkně jsem se trápila a nakonec jsem usnula kolem 3h a v 7h už jsem opět vzhůru! Ale co aspon něco. Teď se malý vrtí v bříšku tohle mi bude moc chybět!
19. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno, já vyrážím na tu svatbu mějte se tu a pěknou sobotu.
19. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobě také!
19. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
celej den nikdo, teda to je morálka návštěvnosti tohoto fora.
19. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se musím pochlubit, mám vyžehlené všechno oblečení pro mimouška :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem vyřízena,za poslední 2dny jsem toho strasne málo naspala,teď jsem si lehla a doufám,že usnu. Niki šikulka já mám taky dožehleno a nachystáno. Je pro mě čim dál tím větší problém někam dál dojít,chodím jako šnek,nemluvím ani o bolestech a únavě,sakra a to mám před sebou jeste měsíc a možná i více! Jsem fakt doslova vyřízena.
19. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Tak svatba byla úžasná.. Měli sme strašně dobře vydařenej únos nevěsty (akorát ju netradičně unesly holky... :grinning: ). Vydržela sem až do dvou do rána. A parádně sem si zatančila s manžou svým i cizíma :sweat_smile: No fakt super. Prcek byl hodnej, občas něžně kopnul - asi se mu to taky líbilo... Ale přejedla sem se tak, že mě bolí žaludek jako nikdy, tak asi dneska bude nějaká očišťovací dietka... :grinning:
20. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika: Seš moc šikovná!Je to parádní!!!
20. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,tak jsem celkem spala :slight_smile: dneska přijede manžel tak budu dělat řízky a s našíma pojedu odpoledne do globusu. Mějte pěkný den
20. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ránko :slight_smile: taky jsem se dobře vyspala, jen ty šílené sny, taková směsice :slight_smile: práda fakt.

venku je užasně, nejraději bych někam vyrazila ale samotné se mi nechce.
20. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek