II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
21. zář 2009

Niky teeeda Ty si šikulka s tím šitím Ti závidím, to já na tohle nikdy nebyla
Holky tak se sníží rodičák a porodné. Ještě že my budeme rodit letos 🙂

nika
autor
21. zář 2009

ale rodičák se nás bude asi týkyt adel, neb budeme nastupovat až příští rok ☹

ale jdi ti, pěkně si tu lámu hlavu, s tou zavinovačkou, chci nají mít ty pruhy jako na povlečení ale do šikma, prostě šílenosti, asi dneska nic jiného než toto neudělám, dala jsem si na půl páté budíka abych nezapoměla na kurz 🙂 ne dělám si srandu mezi tím jsem uvařila atd.

nika
autor
21. zář 2009

tak zavinovačka krom prošití a zapínání hotova, ještě jsem nastříhala na deku. ale už se mi nic nechce. 😅

berryl
21. zář 2009

ahoj holky, tak jsem byla v tom chiccu, ale už mě nic neuchvátilo
lahvičku avent jsem koupila nakonec v tescu, byla tam levnější

adel to si děláš srandu oni to fakt budou snižovat, promiňte, ale to jsou takový zmrdi!!!!!!!!!!!!!!!!

berryl
21. zář 2009

adel kde jsi to četla?

adellaide03
21. zář 2009

Tak sem blbá nebo blbě čtu nebo nevím. Tu zprávu nemůžu najít. No to jsem teda dobrá že.

endie
21. zář 2009

já to taky četla na seznamu, zmetci jedni a to je slabé slovo 😠

berryl
21. zář 2009

a už je to jako odklepnuté jo? a o kolik to sníží?

berryl
21. zář 2009

tak jsem přidala do alba bříško jen je trochu flekaté :O)

nika
autor
21. zář 2009

berryl ale krásné a tvoje.
já jsem zpět z těhupovídání, bylo to dobré, jen trochu šílené s porodní asistentkou z fifejdské nemocnice, byla super.

berryl
21. zář 2009

jo a co jste měly za téma?

dandulka1
21. zář 2009

Ahojky... holky potřebuju poradit, nechtěla jsem nic kupovat ale objevila jsem krásnou deku a nevím kterou, pošlete mi hlasy. Vítězí ta ze žirafou a ta dole růžová. Poradte.

berryl
21. zář 2009

Dan mi se líbí hned ta první
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24761934&tab=0
:o)

petule83
21. zář 2009

Ahoj holky,tak jsem tady a mám novinky...

berryl
21. zář 2009

jakééééééééééé sem s nima?

petule83
21. zář 2009

Všechno je v pořádku,ale Vojtovi se asi už v břichu moc nelíbí.Prý se otvírám a připravuji na porod.Před 14 dny jsem ještě byla zavřená a nic se nechystalo a teď změna...Tak uvidíme jak dlouho budu ještě pohromadě... 😖

berryl
21. zář 2009

Ty jo, tak reakce Rádi byla, že to asi moc často děláte 😀 😀 😀 a proto se otvíráš 😀

petule83
21. zář 2009

Týnko my to neděláme vůbec! 😀

dandulka1
21. zář 2009

Mě ty růžové lákají, ale máme skoro vše oblečení do růžova tak jsem myslela neutrální 🙂 Ale jsem tak nerozhodná... Jinak máš pěkné a malé bříško. A máš ho tak hezky nahoře. Mě visí dolů jak pivní pupek 🙂 Zítra vyfotím.
petul - ty jo, to je rychlý. No ale už je dobrý týden, tak se nemusíš bát. Vojta si chce užít sluníčka než přijde podzim 😉

berryl
21. zář 2009

😲 😲 😲 😲 no tak teda, musíš ležet a udržet ho tam prcka do toho 12.10 🤐

berryl
21. zář 2009

Dan užij si těch růžových věcí jsou krásné!!!!!!!!!!!!!!!§§§§
budu se těšit zítra na fotečku

petule83
21. zář 2009

Týnko já vím,už to pomalu vzdáváme a pokud bude chtít prcek opravdu ven dříve,tak prostě s tím nic neuděláme 😖 Zítra volám exmanželovi a promluvím si s ním... 😒

Dandulko mě se líbí ta s žirafkama.

berryl
21. zář 2009

jo jasně, však to prostě neovlivníš, hej, ale laskavě bez ohledy na me a počkej!!!!!!!!!!!!!!!!

dandulka1
21. zář 2009

petul - díky.... proč budeš volat ex??? Něco nevím?
Holky tak mě napadlo - když prožíváte to první těhu, řekli jste si že třeba už to nechcete zažít, že další mimčo nechcete nebo něco takového?

berryl
21. zář 2009

jeje Dan já několikrát, hlavně ze začátku jak jsem pořád zvracela a myslela jsem, že asi umřu, že se to nedá vydržet, to jsem řekla manželovi ať se nezlobí, ale tohle už nikdy nechci zažít no a pak to přešlo a bylo super, pak mě malý poprvé kopnul a vše zapomenuto 🙂

petule83
21. zář 2009

Dandulko my právě potřebujem,aby se malý narodil nejdřív 13.října.Den předtím mi končí ta lhůta 300 dnů od rozvodu.Prostě nechci aby měl Vojta jeho příjmení(tudíž i moje) a on byl zapsán jako otec.Pak je s tím hodně vyřizování a mému příteli takhle nikdo nic nepoví a nedá,protože by nebyl uznán jako otec ☹ A soud potom může trvat i rok a hradit veškeré výdaje budem my.Prostě jen samé problémy 😒

Týnko já bych na tebe ráda počkala,musíš ale domluvit i Vojtovi 🙂 Fascinuje mě to tvoje malé bříško! 😀

dandulka1
21. zář 2009

To jsem zvědavá když máme všichni 3 termín po dvou dnech po sobě jak to dopadne. 🙂
No já jsem ráda že to budu mít za sebou, že mám splněno 🙂 Třetí těhu bych asi neunesla 🙂
Už mi přestali ty bláznivý pohyby, jsou méně často ale jak je už velká tak jsou silný. Mám úplně křivé břicho, mám na pravé straně úplnou kostku 🙂

berryl
21. zář 2009

ale ale taky máš malé krásné bříško!!!
tož jdu znásilnit manžela ať se taky trochu otevřu 😀

petule83
21. zář 2009

Týnko 😀