• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
ahojki a krásné ráno Verusinku :slight_smile: jojo mám toho v plánu dost, kdo ví jak to stihnu, ale jsem sama, tak co.
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky ty to stihneš určitě s přehledem, já teda jako například měla v plánu je s manžílkem ráno do práce a jít do města, potřebuju si koupit ještě pantofle do porodky, no ale komu by se chtělo vstávat :sweat_smile: , takže vyrazím na 12,00, protože v jednu máme být na kontrole..... :sweat_smile:
23. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru to je ok, hlavně že to zařídíš, ne.
já musím koupit pantofla manžílkovi, a´t nemusí chodit v těch jejich lodích co dávaj.

neboj večer ti písnu co vše jsem nestihla, nebo toho bude hodně.
23. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky no snad to zmáknu no, budu na to mít asi 10minut :sweat_smile: , no to já nechápu na co jsem myslela, my kupovali manžílkovi minulý týden pantofle, fakt nechápu, proč jsem si je nekoupila rovnou taky :sweat_smile:
No tak to jsem zvědavá co ty nestihneš :slight_smile: :slight_smile: určitě nahlásíš plno udělaných věcí a pak ještě něco navíc
23. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl se asi mučí s mantinelem :grinning: :sweat_smile:
23. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru to už tak někdy je, :slight_smile: taky nechápu když jsem je kupovala já sobě, proč jsem je nevzala i chlapovi, no ani vlastně nevím jesli chce takové, no něco mu kupím, vím že má v práci do sprchy nějaké tak je snad pak užije.

veru kdo ví, třeba se s někým potkám na prohlídce porodnice a půjdem na kafe, kdo ví. :slight_smile: a nestihnu nic
23. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám kontrolu až v uterý, ale to je za chvíli že.

ty o teď se dívám, že mi skočil 38 TT dle MS, fakt se blíží konec :slight_smile: mého bříšánka.
23. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám asi nějakou hnízdící nemoc, od rána uklízím jako praštěná :o)
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl to mne snad ještě chytne :slight_smile: ale určitě jo, musí, v příštím týdnu chci poprosit mamku o umytí oken, ať es s tím nedřu sama.
23. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky až za týden :grinning: on to už ani týden není :wink:
Já jsem z toho přiskakování týdnů taky taková jako nervózní, dneska jsme začali 35tt a jelikož podle mudra budem rodit dřív, tak bojim bojim :sweat_smile:
Berryl a tak to by jsi mohla tu nemoc poslat i k nám :sweat_smile:
23. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo no. :grinning:
23. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic je půl desáté, čas jít něco dělat, zatím pa, já se sem tam kuknu co tu plkáte :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru posílám, je 9.30h a už jsem hotová :o)
23. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky tak se měj a v klídku jo :wink:
Berryl děkuji, tak snad jako něco zvládnu udělat, než odjedu :sweat_smile:
23. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru dívám se, že jsi na mé narozeniny zjistila, že jsi těhu :o)))
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl jéééé vidíš to, to je náhodička :dizzy_face: , tak doufám, že jsi dostala taky nějaký krásný dáreček jako jsme dostali my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ale já jsem ho dostala už 13.2 // :o)
23. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ty jsi měla dárekček už před narozeninama :wink: :dizzy_face:
Jdu teda alespoň utří prach a pak už pomalu vyrazím, ať alespoň něco zvládnu :sweat_smile:
Tak se zatím měj moc krásně :wink:
23. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím že se něco děje,ale nechci strašit...Hrozně mě bolí břicho,poslíčci proběhli před chvílí.Asi si půjdu dát sprchu a uvidíme...
23. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru vítám Tě mezi námi.
Tak já dnes byla v poradně a vše je OK na porod to není hlavička je ještě vysoko čípek 2cm tak snad aspoň trochu tu nohu procvičím než tady bude bude mrňousek.
23. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul fakt??? drž se když tak zavolej
23. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul, co jak to vypadá?
23. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zatím dobrý,po sprše je mi fajn.Asi fakt jenom ty hnusné poslíčky :angry: Půjdu si lehnout a dát nohy nahoru ať jsem ještě chvilku kinder vajíčko :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf, to je fajn, vůbec ti ty poslíčky nezávidím. ikdyž u mne se sem tam taky ukážou, ael zatím jen tak aby se neřeklo.

za chvíli vyrářím do města a pak do porodky na obkuknutí, manžel říkal jak se mnou telefonoval, jestli tam fakt chci jít, ať se nevylekám :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přišla jsem si k vám opět pro radu :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, zda jste kupovaly plínky i s tím výřezem na pupík, co používají v nemocnici........ Díky a držte se.........už to máte zapár :wink:
23. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Hlásím spánek celou noc (4x wc) ale hned jsem pak usnula, žádný čučení do stropu. Byla jsem v tom německu, utratila jsem 70 eur ale mám 5 tašek + 9 L gelu na praní. Když stihnu dátmalou do pasu tak pojedu ještě před Mikulášem, ale není to nutný, nakoupila jsem dost. Vlhčené ubrousky, kosmetiku a 5pack bodýček kus za 17,-kč. Vyfotím. Malýmu Kinder řezy, jsou tam o půlku levnější, chleby do pekárny, no prostě paráda. Eliška asi miluje nákupy, bylo mi fajn až ted se mi chce zvracet tak na chvilku zalehnu.

fifi - já ani nevím že takové pleny existují a to jsem už dost stará a čekám druhé dítě. Takže já je určitě mít nebudu.
23. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda dandul taky bych zajela :slight_smile:

fifi já vím že jsou, tuším že Belly co se daj koupit v kauflandu. já ne, mám jen pár, žádné velké zásoby, koupit se dá kdykoliv ne., chci látkova,
23. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fifi a kde chceš rodit? já jsem taky z okresu NJ? zrovna jsem se vrátila z prohlídky porodnice v NJ, byly jsem tam jen dvě maminky, sranda. je to tak fakt pěkné a opravené, staniční skvělá.
23. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že je asi taky kupovat nebudu.......mají v kauflandu od zítra akci na pleny Happy (nebo tak nějak se to píše), a právě mají i ty s tím na ten pupíček.........
nika.......já ještě nevím kde budu rodit............uvažuji o NJ, ale zase moje gynekoložka má dceru a ta je momentálně ve fakultce na porodním.....(už je taky dr.), tak uvažuji, že tam..........preci jen by byla protekce po známosti....)je to skoro rodina :o)))) A odkud přesně jsi? Já jsem ze Studénky :o))
23. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem přímo z NJ.
ze Studénky to máš vylej nalej na vzdálenost. když protekce tak protekce.

já NJ a když náhodou nebude volno tak buď FM nebo nevím. ale NJ je doma, všichni to maj blízsko a vypadá to tam hodně dobře. a hodně kamarádek tam teď rodilo a byly spokojené.
23. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek