• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Tak já jsem uvařila koprovku a mrkla na telku a trošku u ní usla.

Verunko vítej mezi námi,jen se hezky přidej! :wink: A trošku nám něco o sobě pověz :slight_smile:

Bleško tak se drž a brzy se uzdrav,už máš krásné povinnosti,já ti je úplně závidím :grinning: Možná ještě chviličku a budu je mít taky :sweat_smile:

Dandulko a není někdo,kdo by ti s tím úklidem pomohl?

Endie vybodni se na ségru,ona na to časem příjde a neboj,změkne jak se malá narodí a jak ještě bude ráda že může chovat :grinning: Dnešní doba je divná a u těch mladých jde o to si co nejvíce užít a pokud možno bez jakýchkoliv povinností.A taky,žárlí na tebe,protože teď budeš hodně středem pozornosti s miminkem ty!A to dělá hodně.Nedej se a pošli ji do háje.Asi to je mazec u rodičů co? :confounded: Já ti tak trochu rozumím,my bydlíme s tchánem a i když už to takhle táhnem přes rok,tak já si na to stejně ještě nezvykla a dost mi to vadí :confounded: Vím že nemám úplně to své soukromí a teď jak jsem těhotná mi to vadí úplně šíleně.Navíc jsem doma,tak vidím i to,co jsem neviděla když jsem pracovala(co se týče úklidu a tak...)a to mě úplně dožírá.A další věc,moc nejezdím s Tomem k jeho ségře,nepotřebuji jí vidět od té doby,co mi začla dávat životní rady co jsem otěhotněla a cpát mi různé staré věci :angry: Včera jsme tam byli(já teda po dlouhé době) a opět mě nasrala :rolling_eyes: Řešila,proč mám sbalené do porodnice i kojící košile,když tam dostanu erární prádlo,že ona tam taky chodila v tom erárním.A že se přece v porodnici nemusím parádit,že tam mi to může být jedno.No ty její pitomé kecy a rady :rolling_eyes: Po půlhodině jsem se zvedla a řekla Tomášovi že jedem,jinak bych asi fakt porodila z těch jejich keců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul u telky se spí dobře.
22. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsme byli v glóbusu,plenky pamper ty oranžové za 179,- 1ks 3,08,- já navíc měla jeste od švagrové kupóny pampers na slevu 40,- na balení,takže bomba parada. Jen at víte. Petul ve Vítkovicích třeba košile nedávají. Já ležela v Porubě jednu košili mi dali a pak neměli vyprane,tak už neměli a musela jsem chodit v té od krve,takže radeji svoje!
22. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuponky mám taky, jen je využít.
22. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandul: no to máš recht.. práce neuteče, nemá nožičky :sweat_smile:
petul: a ty to čekáš kdy? No jak to tak vidím, tak to nemáš se sestrou jednoduché.. no ještě, že se člověk může sbalit a odjet co?
endie: vůbec nevím o co se u vás jedná, nějak nestíhám dočítat, tak se hlavně drž!!! a zkus sestru nějak překousnout, asi fakt žárlí a dělá ti ze života peklo.. držím palečky :slight_smile:

Na všechny holky myslím a držím vám moooc palečky abyste to taky krásně a v pohodě zvládly :wink:

berryl: i když jsou plenky v akci tak i tak ti odečtou ten kupon se slevou? A je to v jakemkoliv Globusu nebo jen v OV co myslíš? No že bychom taky tu jukli.. mrknu na net do letáku. A ty oranžové pammersky jsou které?
22. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bleško ty se taky drž.
jsou to ty s heřmánkem, jsou v letáku do neděle, právě jsem koukala na net :slight_smile:

taky mám ty kuponky jsou platné do konce září, tak bych je měla využít.
22. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
plenky s heřmánkem? jako pampersky? no a jaká velikost? .. no ke všemu heřmánek je alergenní tak nevím zda to kupovat.. co myslíš?
22. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak velikosti tam jsou všechny, holky dávají ty oranžové hlavně na noc protože je má prcek dlouho, jo a jeste Ti odectou i ten kupón,takže balení 139,- fakt je to super cena,bylo jich tam hodně.
22. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska jsem byla celý den na nohách, úplně mě bolí kostrč, pipinkové kosti jsou zatím ok
22. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl tys to tak pěkně napsala :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zy žluté mám taky 2 balíky, pipinové kosti :grinning:
22. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o))) jaký jste měly den?
22. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já pracovní a osamocený. ale došila jsem, i tu zvavinovačku, sice bez prošití se mi to líbilo více ael co, musela jsem to tak udělat. i deka je hotová. a já taky :slight_smile:

teď jdu žehlit, mám tam jen dvě pračky tak to bude k telce akorát.
22. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra jdu kuknout do porodky :slight_smile: pak něco zařídit našim a pochodit co potřebuji já, banky a uřad, to bude nuda :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki mě čeká žehlení zítra :unamused: odpoledne bych chtěla jít ještě ven, protože od čtvrtku se má ochlazovat

dneska mi přišel spací pytel pro prcka, je krásný, tak jsem nadšená :grinning:

Niki Ty jsi šikulka fakt "o)
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase Ti aspoň ten den rychleji uteče!!!
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to asi jo, mám vyžehleno, mezi tím se vrátil manža, je sbalenej a zítra zase vyráží, chudák je uplně utahaný.
já našla ještě další látku na povlečení :slight_smile: a taky jsem slíbial mamči že ušiju závěsy na chalupu a když tam jedu v so tak je vzemu sebou. takže stroj tu mám pořád vytáhlý a zítra budu pokračovat :slight_smile: abych se nenudila.
22. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar maminy :slight_smile: Tak my jsme byli v intersparu,koupila jsem dětskou žlutou deku s ovečkou a dvě žínky.Holky je vám taky takové horko?Na mě lidi koukají jako bych spadla z měsíce,večer klidně vyjdu v tílku a je mi teplo a lidi v mikinách :grinning: Tomáš mi říká že jsem odvážná,ale mě je fakt teplo a potím se jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bleško všude je asi něco a já nikdy neměla štěstí na švagrové,vždycky to byla nějaká "hvězdička" :sweat_smile: Jinak to čekám 20.října,ale včera mi doktor řekl,že se otvírám a připravuji na porod,tak uvidíme.

Týnko máš spací pytel?Já ho nemám,asi ho budu řešit až později,nebo tajně,Tomáš brblal když jsem ho chtěla koupit.
22. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ty plíny taky nakoupený, ale jen tu nejmenší velikost, pro větší děti nejsou prý dobrý, nepojmou tolik moči a sousedky holka se osypávala, vadil jí ten heřmánek tak jsem zvědavá na nás.
Od 6 do 8 jsem ležela, myslela jsem že mi praskne břicho. Celý jsem to měla napnutý a špatně se mi dýchalo. Už je to lepší. Od 8 jsem žehlila. Mám hotovo a nechce se mi spát, v televizi nic :frowning2: Jestli mi bude dobře, chci jet ráno se sousedkou do německa, máme to cca 40 minut tak uvidím, pak se tam nedostanu a došli mi směsi na chleba do pekárny, gely na praní atd.
22. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul - mě je taky pořád vedro a mám pocit že jsem oteklá. Já mám spací pytel jeden ze sekáče.
22. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, Peťul pytel mám z mmb, ale ze začátku budu malého dávat do zavinovačky, ale taky je otázka jestli v ní bude chtít spát :slight_smile:
jinak tím, že se malý zvětšuje a cpe se mi nahoru, tak se mi špatně dýchá, hlavně dýchám nahlas :o)
23. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauky vespolek :slight_smile: spací pytel mám jeden z Hypernovy z výprodeje za stovku :slight_smile: ale vidím to spíše na zavinovačku, většina dětí to má rádo. i proto jsem včera sbalila peřinku a polštářek do vaku a nechám jej napozději. stejně je to obří a polštářek neužijeme :slight_smile:

s tím horkem je to u mne taky tak, chodím jak v parném létě, sem tam se doma potím jak dveře od chlíva - hormony dělaj své.
23. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Niki to máš pravdu polštářek nevyužijeme
jinak mi nějak nesedí mantinel na postýlku tak se tu s tím nervuji a už jsem to i hodila na zem a pošlapala, no nervák :o)
23. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikiuško co dneska vaříš? já nevím co vařit
23. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já asi nic :slight_smile: nic se mi nechce vařit, jsem sama, nevím.
asi si udělám hrnec houbové polívky, mám čerstvé hříbky podušené z víkendu tak asi tak.

tojsem ti moc neporadila co :slight_smile:

nenervuj se. hlidek, co ti nesedí?
23. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to prostě debilní!!! ten co je takový tvrdší, lépe vycpaný, tak ten sedí, ale ten druhý je lehoučký a různě padá musela bych tam dát x milion šňůrek :astonished:
23. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to chápu, to naštve, no moje rada - nit, jehla a šňůrky a pár jich přidej .-)
23. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu muset a nebo se na to vyprdnu a vyhodím ho a budu mít klid :angry:
23. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Krásné dobré ranko :slight_smile:
Niky koukám, že dneska budeš zase akčnit, ty jsi fakt nezmar..... :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda ty jsi nervák :slight_smile: :angry: :slight_smile:.
23. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek