• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
to je fkat adell tam má poslední fotku někdy z 23 tt, měla by to napravit. :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky stejně si miminka řeknou samy kdy chtěj na svět uvidíte.
22. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem právě zvědavá jak to bude víš, jen mě to zajímalo ať vím, kdo má kdy termínek

Niki co děláš? už máš našito?
22. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jsi bleško???
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne nemám, třídila jsem nějaké věci, šít budu asi až odpolko, dnes není dopolko nakloněno k uvažování :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooooodně velklé pavučiny
22. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak už je mi líp, tak jsem tu jen na skok, pak si půjdu na chvilu jeste lehnout.

dandul: jsem ráda, že už je mamince líp :wink:

petul: malá se zatím drží a nechytla to ode mě. Zvýšila jsem dávku probiotik, nasadila vitamin C a uvařila krom kojícího čaje taky echinaceový čaj a vypila asi 4l vody... a zřejmě to zabralo.

holky, jinak nestíhám vůbec dočítat... :unamused:
ohledně rodičáku a porodného si myslím, že to jsou zatím jen návrhy, že to ještě odklepnuté není.
22. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bleško hlavně se uzdrav a drž se.
:slight_smile:
22. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, omlouvám se za vpád do diskuze, nejde mi poslat IP.....
Niky jsi fakt šikula, musela jsem ti to pochválit, je to fakt krásný :wink:
22. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru ahojki je díky, klidně tu s námi můžeš zůstat. :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bleško tak at ti je brzo lépe :slight_smile:

ta moje segra mě pěkně s... :angry: drzá je furt nějakej problém, rozmazlenec jeden ví že ted spadne z lopatky tak dělá naschvály a to její prosím 19 let :angry: nejraději bych se sebrala a jela domů,
22. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Niky děkuji jsi mooooc hodná :dizzy_face: ráda se k vám připojím, ale teď musím jít pracovat na obídku, takže vám se občas ráda vpadnu někdy jindy :slight_smile: teď mi to prostě nedalo, když jsem viděla to tvoje dílo :wink:
22. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki, endie: díky moc :wink:

endie: co je se sestrou? Co ti provedla?
22. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie ještě vydržaj :slight_smile: ale věřím, ty jo segře je 19 tak na to nevypadá teda. ty jo já v 19 bydlela sama s chlapem a pěkně se starala, studovala a sháněla si obživu jak šlo - brigády atd.

to by ji pomohlo :slight_smile:
Endie zatni zuby a vydrž to tam u vašich!!!

Veru ahoj

blesko, tak se drž a ať už je jen lépe!!!
Já v 19 už byla vdaná :grinning:
Jinak holky doufám, že vám teda občas vadit nebudu :sweat_smile:
22. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok pěkně uvaž Veru a někdy se zastav :slight_smile: já dneska vařím až odpolko, chlap je pryč, ikdyž teď psal že asi v noci přijede dom, a ráno zase pryč tak mám časíka.
bude rizoto. na to se těším.
berryl: díky, tak já si jdu na chvilu lehnout, jsem vyřízený Homolka :grinning:
tak si pěkně odpočiň papa
22. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki můžu se taky stavit na oběd rizotko bych si dala :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky od 19-ti bydlela s bývalím a chodila do školy musela se starat o sebe, ona má všechno podnosem, tatík jí cosi řekl že když pojedou s mamkou na dovču tak že mi pomůže s malou a ona že to děcko jsem si udělala já a né ona tak proč by mi měla pomáhat,vadí ji že jsem tady
22. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :grinning: rizoto s okurkou mnámky :dizzy_face: já mám dneska žapečené testoviny
22. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl klidně bude to sice až k veči ale stav se :slight_smile:

endie, segra je na tom asi jako ty, pro obě z vás je to nestandardní situace, ty tam moc nechceš být ona není nadšená. se nediv. ne že ji chápu, chápu i tebe. prostě to zkousni, uvidíš bude líp.
22. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zapečené těstoviny bych si taky dala. :slight_smile: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo musím to ještě vydržet a přehlížet to, ještě že v ten čtvrtek se dostanu nachvilku pryč :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš, bereš to pozitivně a to je hlavní.
22. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobku musíš to fakt vydržet doma je doma, já bych mohla taky k našim kde bych se měla super, vše pod nosem navařeno atd. ale nedala bych to tam, raději svoji postel, ale Ty to musíš vydržet, nemáš tady manžela a sama být nemůžeš!!! zatni fakt zuby a drž se!!!
Niki, ale vidět bychom se jako mohly ještě do porodu ne?
22. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl to mohly. třeba v příštím týdnu. uvidím jak se mi bude chtít ještě jet do Ovy :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - ještě nevím s tou dekou, koukala jsem na věcičky a růžového mám moc.... jinak ses ptala co se týká porodu jak jsem na tom - já čekám na datum konzultace ohledně toho císaře, takže já taky rodit nemůžu :slight_smile:

endie - já jsem jiná povaha, já bych radši byla sama než někoho trpět, komu vadím. Já jsem nejraději doma, dělá mi i problém u někoho přespat. A u rodičů bych taky nebyla, i kdyby máma byla zdravá a neměla toho blbce. Jsem od 18 zvyklá starat se sama o sebe. Ale pokud to zvládneš tak jenom dobře, protože vím jak ti je, sama toho už mám plný zuby. Dneska jsem vytřela horní patro a uvařila a jsem vyřízená. A potřebuju pověsit prádlo a vytřít dole.

nika - jsi fakt šikulka. Taky ráda tvořím, ale nemám stroj, musím napsat Ježíškovi.

bleška - držím palce mamino..... odpočívej co nejvíc to jde, práci za tebe stejně nikdo neudělá.

ahoj veru, vítám.
22. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandulko to napiš, já mám stoj půjčený od mamky, stařičký, pak tu mám svůj asi 100 let starý šlapací krásný a funkční ael na něm šije věc manžel, protože prošije i 1 cm naskládané rifloviny.
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek