II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
23. zář 2009

já taky jak jsem byla doma, pořád barvila mamku a tak. teď ne nechvám to na jeji kadeřnici.

petul tvojí mamce, jo co mám říkat já nemít melír tak se směješ kolik mám šedin.

petule83
23. zář 2009

Nikuš ale já mám na to školu 😀 😉

nika
autor
23. zář 2009

jojo to mi došlo, já taky - života, 🙂 což je trochu jiné 🙂

petule83
23. zář 2009

To neva,to vlastně vůbec není těžké řemeslo 😀

nika
autor
23. zář 2009

petul ale je, chce to um, a když někdo umí, tak si ráda za takové řemeslo zaplatím. a to vím protože než já našla někoho kdo by mne ostříhal aby to stálo za to na nějákou dobu, to trvalo.

tak to víme za kým teď budeme jezdit se nechat zkrášlovat 🙂

endie
23. zář 2009

tak až budeš schopná tak máš další zákaznici 😀

nika
autor
23. zář 2009

holky chystáte pro tatínky tašku s oblečením pro mimi na odchod z porodnice, máte oblečení jen jedno nebo třeba variantu - malé mimi, akorát a nebo obřík?
já právě nevím co nachystat.

endie
23. zář 2009

jojo už mám pro něho nachystanou tašku co mi má dovest a mám tam nachystanou 56-tku a pak mám ještě jednu nachystanou co mi doveze po porodu jako ubrousky pro mimi atd. A kdybyb byla moc velká zima tak jsem pověřila maminu a ona mu nachystá teplejší soupravičku

petule83
23. zář 2009

Holky ale já jsem teď co jsem těhotná zlenivěla a tudíž vyšla ze cviku 😀 Tak ať vás pak neskoním 😀 Až se s přítelem přestěhujem do Šenova,tak si tam chci udělat v domě menší salonek a věnovat se tomu 😉 Zatím jsem to dělala jen jako koníčka.

Dámy loučím se s váma,bolí mě na židli prdelka,tak jdu do postýlky.A jdu přemluvit to moje dítě ať si taky lehne napravo 😝 Papapa a dobrou 😉

endie
23. zář 2009

dobrou pěkné sny 🙂

petule83
23. zář 2009

Já mám nachystanou jen soupravu vel.56,tak doufám že prcek bude malý 😀

berryl
23. zář 2009

holky tak já vůbec nevím co nachystat? 56 to vím,ale do čeho ho obléct to nevím. Půjde jen z nemocnice do auta a z auta hned domů,tak at není oblečený az moc

nika
autor
23. zář 2009

tak já taky nachystám je 56 a bude.

endie já mám v autosedačce připravenou zavinovačk od emitexu ta je teplá tak to bude stačit plus přidám deku.

nika
autor
23. zář 2009

ono záleží jestli bude + 16 nebo +2 že.
já mám body s dlouhým rukávem, polodupačky, kabátek - vše z klasiky bavlny - maka, k tomu rukavičky, ponožečky, čepička a pak teplá čepička - kdy byla zima, a právě tu zavinovačku ta je kráně teplá, kdyby byla velká kosa tak ještě deku na autosedajdu.

endie
23. zář 2009

já mám dupačky, košilku s dlouhým, pak svetřík s příze upletený,čepičku, rukavičky a taky tu emitex zavinovačku

endie
23. zář 2009

no nic jdu si lehnout dobrou noc

nika
autor
23. zář 2009

všem dobrou.

dandulka1
24. zář 2009

Ahoj holky, já měla nejhorší noc. Usnula jsem ve 2.40, 2x jsem brečela, protože jsem nemohla najít polohu ve které by mě nebolelo břicho a stydká kost a jakmile jsem klimbla tak mě zbudilo jako kdybych nemohla dýchat. No děs. V 6 jsem vstala, najedla jsem se a půjdu zkusit usnout.

Já mám připravený bavlněný overal, rukavičky, čepičku a flísovou vyteplenou kombinézu s kapucí, vše vel. 56. Pokud bude zima, donese deku nebo fusak. Mám připravenou tašku pro mě a tašku kterou mi Petr přinese - pleny, oblečky a kosmetiku.

nika
autor
24. zář 2009

ahojki vepspolek, tak i já měla noc děs, asi 10x vzhůru, od pěti jsem zvažovala jestli vstát nebo ne, ale nevstala jsem a převalovala se. tak jsem se ještě odpočala.

berryl
24. zář 2009

ahoj holky hrozná noc, strašně bolesti břicha, takové křeče, ale když vstanu chodím nebo sedím tak ok, mám to jen v leže, jsem úplně hotová a bolava :O(

nika
autor
24. zář 2009

koukám noc na všech frontách šílená co.

berryl
24. zář 2009

no, ale proč zrovna když ležím, teď sedím a je to ok
asi budu spát v sedě

nika
autor
24. zář 2009

berryl neboj zítra to zase bude jinka, abychom si nezvykly .-)

berryl
24. zář 2009

no jo no jsem hotová, to byla jedna křeč jako před MS za druhou ani žádné pauzy v tom nebyly, jsem si myslela, že už rodím, ale to bude větší maso 😠

berryl
24. zář 2009

co máš dneska v plánu?

nika
autor
24. zář 2009

uklízet, ale něják mne nechytl ten amok jako tebe. ráno v pět jsem na to měla i náladu ale teď se mi nechce. ale musím, nic jiného mi nezbývá.

berryl
24. zář 2009

no já budu ještě pokračovat na ty okna jsem se včera blbec vykašlala a teď je zima :O(

jinak jsem včera byla na Radima strašně protivná, tak šel raději spát, chtěla jsem minulý týden ať mě vyfotí a on to včera všechno nachystal a řekl ať se teda nachystám já no a ve mě se něco zlomilo a řekla jsem mu, že neumí fotit a že nechci ať mě fotí. Šla jsem pryč,on tam chudáček stál a pak se mě pořád ptal proč jsem na něj taková a já zase ať mě nechá. No nevím asi jsem na něj měla nějakou lehčí alergii. Pak mi to bylo samozřejmě líto ☹

nika
autor
24. zář 2009

nene alergii ale hormony, chudáci ti naši chlapi co. klidek bude zase dobře.

okna ty se mi nechvou mýt, ale budu muset taky, ale stačí příští týden, má být hezky.

nika
autor
24. zář 2009

jo asi i dnešek bude den blbec - zavílám si čaj a praskl mi hrnek ☹