• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Hezké ráno, u nás zatažené a počítám že do hodiny deštivé.
berryl - jojo, akorádže tohle dítě už sedí samo. Ale malej ještě padal tak měl dokola válec z peřiny. Moc se mi to osvědčilo protože se hračky držely v bazénku :slight_smile: hodím do alba fotku kluka jestli najdu jak si v tom hrál.Jo a neděkuj pořád :slight_smile: mě to hrozně baví.... Pak ti seženu i ty balonky když budeš chtít, minule byly v aukci 150 kusů od 1,- kč.
15. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
odklikla jsem v aukci kojící polštář, je to cena i s poštovným. U nás v lékárně mají jen malý a za 400 a tenhle je větší než já , prý se s ním ke konci těhu dobře spí a když se položí překřížený tak se do něj dá položit mimi. Slyšela jsem na něj chválu tak do toho jdu. http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3275425
15. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno princezny
dan ten je krásný, víš co bych chtěla sehnat takové ty podložky na zem, puzzle je to barevné zkusím to najít a pošlu Ti to
15. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla si v albu tu zavinovačku co jsem objednala je úžasná :o)
15. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nádherná, už jsem na ní koukala v zeleném. Je to supr věc, ale kamarádka mi říkala že možná nějakou má tak k ní dnes jedu a uvidím. Vím které puzzle, ty pěnové asi vid? Jedu do poradny pak se ozvu. pa
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok zatím papa
15. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar děvčata
15. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik je třeba dupaček zatím mám jen jedny 56
15. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie taky moc nevím, ale bylo mi řečeno, že než dupačky jsou lepší bodyčka lépe drží plenku a na to pak na nožičky polodupačky nebo tepláčky

holky kdy se začíná chodit na ty těhu kurzy ve kterém týdnu?
15. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám těch bodyček 30 různé velikosti

prý si prcek během dne často u grcne a pěkně to smrdí, takže převlíkáš a převlíkáš
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre predpoledne vsem!Teda,vy v plnem proudu nakupujete!
15. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sal :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: 30 ty prdo tak to mám ještě co dělat teda

jsem se divala na ty kurzy a ve vtkovicích dělají od 32tt
15. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je ještě čas já myslela, tak od 25tt
mám jich hodně, na parádu až tak moc věcí potřebovat nebudeme stejně bude zima a prcek bude ve fusáku a po návštěvách až tak chodit nebudeme spíše jen k rodičům, takže kupuji věci hlavně na doma
15. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kde chcete rodit?Ostravačky
Jo a slyšela jsem,že na ty kurzy se sice chodí až po 30tt ale můžete i dříve,pokud máte zájem. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v Porubě
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky berryl,tak třeba budem rodit spolu :grinning:
15. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme, teď nedávno jsem to řešila s maminkama
hodně holek si chválí Vítkovice kvůli ochotným sestřičkám, ale je spousta maminek co nadává na doktory a jen kolem mě hodně maminek málem přišlo o miminko vinou lékaře
za to v Porubě už nejsou tak ochotné sestřičky, ale co se týče mudr nevím o negativech všichni si je chválí
takže volím Porubu
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby chcem sa vas opytat neboli vas v podbrusku ako na MS? raz je to silnejsie a raz slabsie nekrvacam nespinim len sa bojim. uz som raz potratila.
15. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sue občas bolí
15. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sue ahoj,mě někdy bolí,ale né nějak moc.Říká se,že tě může bolet břicho v období,kdy bys měla normálně menstruaci.To mě mrzí,že už jsi potratila :confounded: Jako v druhém trimestru?
15. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 24tt dvojicky takze ten strach je ale vtedy bolesti neboli ziadne a vraj druhe tehotenstvo sa vsetko roztahuje
15. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrůza sue :frowning2: Snad už to teď bude dobré,držím palečky! :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem dnes měla docela bolesti v podbřišku, ale tak za 2 minuty to přešlo. Tak snad bude vše v pořádku. Také mám strach, ale snad se mimís ozve :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sue, taky budu držet palečky, určitě bude vše v pořádku :dizzy_face:
Nevíte náhodou co na bolest hlavy? Už delší dobu mě trápí a fakt nevím co s tím :wink:
15. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
sue - já dnes měla bolesti asi před hodinou tak sem si lehla a je to dobré. Mám často tlak jako kdyby mělo mímo vypadnout.
Byla jsem v poradně, testy vyšli špatně vlivem zákroku, to jsem věděla dopředu tak jedeme pro kontrolu na genetiku a 3D utz. Jedeme v úterý tak se snad dozvím co to bude.
Dneska jsem byla u kamarádky a dala mi vybrat oblečení co se mi líbí. Půjčila jsem si igelitku věcí na holku a igelitku na kluka a v úterý uvidíme. Na holku si půjčím vše a když to bude kluk tak jí vrátím jen růžové. Půjčila mi i mantinel do postýlky a vrátila mi rychlozavinovačku kterou jsem si koupila před 9 lety na kluka. Vůbec jsem netušila že jsem jí půjčovala.
endie - počítej aspoň 5 převlečení na den v jedné velikosti a propočítej si jak často budeš prát. Pokud obden tak 10 převlečení na 2 dny. Některý děti často ublinkávají a hrozně to smrdí když to nepřevlíkneš. Mají vodovou stolici takže často proteče plena. :slight_smile:
Dejte si pod prostěradlo přebalovací papírovou podložku, je to nutné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak body jsou hodně dobrý, drží plenu jak psala berryl.
15. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš paralen. Ten je dovolený v těhu na hlavu a na zuby.
15. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl poslala jsem ti všechny odkazy do ip ale nějak jsem si vymazala odeslanou poštu a nevím jestli ti to došlo.
15. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan už se na to dívám, je to přesně to co jsem hledala :o)

dan takže v úterý budeš vědět co a jak a hlavně možná i co nosíš pod srdíčkem to je paráda, to já si ještě počkám :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek